MSI prezentuje nowe chłodzenie wodne AIO - MAG CORELIQUID E Series
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
MSI przedstawia najnowsze chłodzenie cieczą MAG CORELIQUID E Series. Ten innowacyjny produkt, zainspirowany upływem czasu i zaćmieniem słońca, łączy w sobie zaawansowaną technologię chłodzenia i efektowny design.
Wymagania obliczeniowe komputerów stale rosną, a razem z nimi zapotrzebowanie na coraz wydajniejsze rozpraszanie ciepła i najwyższą wydajność systemów. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, seria MSI prezentuje CORELIQUID E, czyli chłodzenie cieczą zaprojektowane, by osiągnąć ten cel.
Producent oddaje użytkownikom niespotykany dotąd poziom kontroli i możliwość wszechstronnego sterowania swoimi systemami, harmonizując CORELIQUID E z płytami głównymi i wykorzystując moc ekskluzywnego oprogramowania MSI CENTER.
Chłodzenie wodne MAG CORELIQUID E Series poprawia odprowadzanie ciepła z procesora, zwiększając powierzchnię styku pomiędzy kanałem wodnym a miedzianą podstawą bloku wodnego. Wszystko za sprawą powiększonej konstrukcji i ulepszonej wysokości mikrokanalików, które optymalizują proces chłodzenia.
Konstrukcja pompy została udoskonalona także poprzez oddzielenie gorącego i zimnego płynu chłodzącego w celu utrzymania różnicy temperatur, co pozwala na szybsze chłodzenie i efektywniejsze odprowadzanie ciepła z miedzianej podstawy. Nowy design zapewnia również niezawodność podczas długotrwałego użytkowania - produkt utrzymuje skuteczną kontrolę temperatury nawet podczas pracy pod dużym obciążeniem, wydłużając żywotność sprzętu.
Nowe chłodzenie cieczą MAG CORELIQUID E Series zachowuje ułatwiającą montaż funkcję obracania korka bloku wodnego o 270 stopni, a żeby zapewnić użytkownikom większą elastyczność, można je zintegrować z płytą główną MSI i dostosować prędkość wentylatora i pompy za pomocą oprogramowania MSI CENTER.
Użytkownicy mogą dokonywać regulacji i modyfikacji odpowiednich parametrów w oparciu o różne scenariusze i warunki użytkowania. Dzięki MSI CENTER chłodzenie jest łatwe w obsłudze i pozwala na osiągnięcie optymalnej wydajności komputera niezależnie od aktywności - grania, pracy twórczej czy relaksu przy multimediach.
Chłodzenie MAG CORELIQUID E Serie jest dostępne w dwóch rozmiarach, z radiatorem w rozmiarze 240 mm i 360 mm oraz w dwóch kolorach, czarnym i białym.

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Niepewność gospodarcza rosnącym zagrożeniem dla firm. Sytuację pogarszają zawirowania w światowym handlu
Wojna handlowa i trudna sytuacja geopolityczna stanowią zagrożenie dla funkcjonowania firm. Niepewność sytuacji gospodarczej to obok wysokich kosztów pracowniczych najczęściej wskazywana bariera utrudniająca działalność. 60 proc. właścicieli i zarządzających firmami w Polsce uważa ją za największe zagrożenie. – Kryzysy są tyleż szokiem dla systemu, co szansą. Jeśli wykorzystamy nowo tworzące się sytuacje, mamy szansę wyjść wzmocnieni – ocenia Małgorzata Mroczkowska-Horne, dyrektor generalna Konfederacji Lewiatan.
Transport
Ataki cybernetyczne na kolej stają się coraz częstsze. Hakerzy zwykle chcą doprowadzić do paraliżu

W pierwszym kwartale tego roku hakerzy zaatakowali systemy sprzedaży biletów w polskiej i ukraińskiej kolei. Zagrożenia wiążą się jednak również z atakami na systemy zasilania i zarządzania ruchem. Wszystkie tego typu zdarzenia mają jeden cel – mniejszy lub większy paraliż transportu kolejowego, co w obecnej sytuacji geopolitycznej przekłada się na bezpieczeństwo strategiczne. W wielu przypadkach wciąż najsłabszym ogniwem jest człowiek – albo dlatego, że nienależycie chroni hasła i dostęp do urządzeń, albo dlatego, że nadane mu uprawnienia są nieadekwatnie szerokie w stosunku do realnych potrzeb.
Edukacja
Polska nauka potrzebuje różnych źródeł finansowania. Trwają rozmowy o zmianach w systemie

– Finansowanie polskiej nauki wymaga zmian, ale do tego potrzeba politycznej woli i odwagi – ocenia prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród propozycji wymienia stworzenie systemu zachęt dla biznesu do inwestowania w naukę i edukację, wyznaczenie strategicznych obszarów badań, na które będą trafiały fundusze, czy rozliczanie instytucji naukowych z wykorzystania publicznych pieniędzy. W ramach cyklu „Porozmawiajmy o polskiej nauce” MNiSW w ostatnich miesiącach prowadzi konsultacje ze środowiskiem akademickim i badawczym na temat stojących przed sektorem wyzwań i możliwych do wdrożenia rozwiązań, nie tylko dotyczących finansowania.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.