MSI prezentuje nowe chłodzenie wodne AIO - MAG CORELIQUID E Series
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
MSI przedstawia najnowsze chłodzenie cieczą MAG CORELIQUID E Series. Ten innowacyjny produkt, zainspirowany upływem czasu i zaćmieniem słońca, łączy w sobie zaawansowaną technologię chłodzenia i efektowny design.
Wymagania obliczeniowe komputerów stale rosną, a razem z nimi zapotrzebowanie na coraz wydajniejsze rozpraszanie ciepła i najwyższą wydajność systemów. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, seria MSI prezentuje CORELIQUID E, czyli chłodzenie cieczą zaprojektowane, by osiągnąć ten cel.
Producent oddaje użytkownikom niespotykany dotąd poziom kontroli i możliwość wszechstronnego sterowania swoimi systemami, harmonizując CORELIQUID E z płytami głównymi i wykorzystując moc ekskluzywnego oprogramowania MSI CENTER.
Chłodzenie wodne MAG CORELIQUID E Series poprawia odprowadzanie ciepła z procesora, zwiększając powierzchnię styku pomiędzy kanałem wodnym a miedzianą podstawą bloku wodnego. Wszystko za sprawą powiększonej konstrukcji i ulepszonej wysokości mikrokanalików, które optymalizują proces chłodzenia.
Konstrukcja pompy została udoskonalona także poprzez oddzielenie gorącego i zimnego płynu chłodzącego w celu utrzymania różnicy temperatur, co pozwala na szybsze chłodzenie i efektywniejsze odprowadzanie ciepła z miedzianej podstawy. Nowy design zapewnia również niezawodność podczas długotrwałego użytkowania - produkt utrzymuje skuteczną kontrolę temperatury nawet podczas pracy pod dużym obciążeniem, wydłużając żywotność sprzętu.
Nowe chłodzenie cieczą MAG CORELIQUID E Series zachowuje ułatwiającą montaż funkcję obracania korka bloku wodnego o 270 stopni, a żeby zapewnić użytkownikom większą elastyczność, można je zintegrować z płytą główną MSI i dostosować prędkość wentylatora i pompy za pomocą oprogramowania MSI CENTER.
Użytkownicy mogą dokonywać regulacji i modyfikacji odpowiednich parametrów w oparciu o różne scenariusze i warunki użytkowania. Dzięki MSI CENTER chłodzenie jest łatwe w obsłudze i pozwala na osiągnięcie optymalnej wydajności komputera niezależnie od aktywności - grania, pracy twórczej czy relaksu przy multimediach.
Chłodzenie MAG CORELIQUID E Serie jest dostępne w dwóch rozmiarach, z radiatorem w rozmiarze 240 mm i 360 mm oraz w dwóch kolorach, czarnym i białym.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.