Najnowsza linia rozwiązań Sony Crystal LED na ISE 2024
Na targach ISE 2024 w Barcelonie firma Sony prezentuje rozwiązania Crystal LED. Po raz pierwszy na targach ISE została pokazana 220-calowa seria CH. Odwiedzający stoisko mogą przekonać się o wszechstronności rozwiązań Sony i sprawdzić poszczególne produkty w zastosowaniach korporacyjnych, detalicznych, motoryzacyjnych/symulacyjnych i w produkcji wirtualnej.
220-calowy monitor 1,2 mm z seria CH na stoisku Sony przyciąga uwagę kolorami, fakturą i głębią, które są znakomicie widoczne dzięki wysokowydajnej technologii Super Fine LED – jest to idealny wyświetlacz na wystawy, do korporacyjnych sal konferencyjnych i sal projekcyjnych.
Na stoisku jest też Crystal LED FLUX, dostępny wyłącznie na rynkach europejskich i debiutujący na ISE. Jest wybitnym produktem zaprojektowanym przez Sony i wyprodukowanym przez Videofonikę. Jest to Crystal LED na mobilnym stojaku, który przekształca każdą przestrzeń biurową w miejsce pełne kreatywności i współpracy. Jego konstrukcja zapewnia niezrównaną elastyczność, umożliwiając łatwe przemieszczanie i regulację wysokości, a także przechowywanie całego wymaganego sprzętu i akcesoriów. Doskonale dostosowuje się do różnorodnych środowisk. Rozwiazanie jest dostępne w obszarze korporacyjnym wraz z Crystal LED serii BH 1,5 mm 138 cali.
Firma Sony ogłosiła również dwa nowe produkty są to przedłużacze światłowodowe ZRA-T1 i ZRA-R1, kompatybilne zarówno z seriami BH, jak i CH - jest to rozwiązaniem do transmisji sygnału na odległość 300 metrów.
Rik Willemse, Head of Professional Displays and Solutions Europe, mówi: "Sony dokłada wszelkich starań, aby rozwiązania najwyższej jakości były dostępne dla użytkowników końcowych o różnych potrzebach i wymaganiach. Te nowe produkty stanowią ważny krok w realizacji tej misji.".
Na stoisku Virtual Production na targach Sony ISE 2024 odbywają się również demonstracje możliwości tej technologii w różnych zastosowaniach branżowych, w tym wykorzystania jej do wprowadzenia na rynek produktu o dużej sile oddziaływania, na przykładzie motocykla Hondy, prezentowanego na nowym monitorze Sony Crystal LED VERONA z niezrównanym poziomem czerni i niskim stopniem odbicia światła. Przykłady użycia tej technologii w środowiskach korporacyjnych i detalicznych są coraz częstsze, a Sony jest liderem w tej dziedzinie.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Negocjacje między UE i USA w sprawie ceł trwają. Przełom możliwy podczas czerwcowej wizyty Trumpa w Europie
Czas, jaki Donald Trump zostawił krajom obłożonym cłami na negocjacje, zbliża się do półmetka. Umowę podpisała Wielka Brytania, ogłoszono również porozumienie z Chinami. Unia Europejska, która jest czwartym partnerem handlowym USA, do niedawna zdawała się nie czynić żadnych postępów w rozmowach. Jednak negocjacje trwają. Zdaniem europosła Michała Szczerby z PO stanowisko Unii powinno być twarde, a przede wszystkim jednomyślne. Okazją do rozmów może być wizyta Trumpa na czerwcowym szczycie NATO w Hadze.
Przemysł
Unijne programy szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wkrótce uruchomione będzie 150 mld euro na niskooprocentowane pożyczki

Prace nad uruchomieniem instrumentu pożyczkowego SAFE są na ostatniej prostej. Jak poinformował MON, po wielu tygodniach negocjacji został on przyjęty przez stałych przedstawicieli państw członkowskich przy UE. Wdrożenie SAFE oznacza uruchomienie 150 mld euro niskooprocentowanych pożyczek na finansowanie inwestycji państw członkowskich w obronność. Wysiłki krajowe i unijne koncentrują się teraz na zwiększaniu potencjału europejskiego przemysłu obronnego i budowaniu zdolności obrony i odstraszania.
Konsument
Roboty w służbie środowisku. Ograniczanie ilości odpadów możliwe dzięki automatyzacji

Sztuczna inteligencja i robotyka już dziś pomagają firmom ograniczać swój wpływ na środowisko. Korzyści z inwestycji w zaawansowaną automatyzację odczuwają także konsumenci. Przykładem może być automatyczny system pakowania wdrażany przez Amazon. Robot dostosowujący każdorazowo rozmiar papierowego opakowania do danego produktu pozwolił już zaoszczędzić 3 mln t materiału opakowaniowego, co oznacza dla kupujących mniej materiałów do utylizacji i prostszy recykling.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.