Newline przedstawia uniwersalne wyświetlacze LED z serii Direct View
Do oferty Newline Interactive wchodzą wielkoformatowe monitory Direct View LED all-in-one w rozmiarach – 120”, 150” i 180 cali. Seria Newline DV to połączenie najnowocześniejszej technologii z eleganckim designem.
Urządzenia zwracają uwagę bardzo lekką konstrukcją. Ekran otacza ultracienka ramka, a panel LED ma grubość 19,8mm. Za wierne, naturalne odwzorowanie barw odpowiada 24-bitowa technologia przetwarzania kolorów, która w połączeniu z częstotliwość odświeżania na poziomie 3840 Hz i możliwością kalibracji - gwarantuje ogromną wydajność wizualną w różnych środowiskach oświetleniowych. Urządzenie oferują rozdzielczość 1920x1080 (FHD), jasność 550 cd/m², kontrast 3000:1, a żywotność wyświetlacza to 100.000h. Do dyspozycji użytkownika są 2x wejścia HDMI 2.0; 2x USB 2.0; 1x interfejs USB 3.0 oraz wyjście audio LINE OUT. Wyświetlacz wyposażony jest w dwa zintegrowane głośniki o mocy 10W każdy.
Modułowa konstrukcja wyświetlaczy LED z serii DV pozwala na szybką i łatwą instalację, a czynności konserwacyjne wykonuje się z przodu urządzenia bez konieczności demontażu. W konstrukcji all-in-one - kluczowa jest płynna integracja modułowej obudowy, systemów zasilania, sterowania, przetwarzania i głośników. Nie ma problemów z konfiguracją i okablowaniem. Wyeliminowane są też tradycyjne trudności z urządzeniami peryferyjnymi.
Konstrukcja jest o około 50% lżejsza od konwencjonalnych urządzeń tego typu i może być montowana na ścianie albo na mobilnym stojaku.
Do kalibracji wyświetlaczy Newline z serii DV służy specjalnie zaprojektowana aplikacja mobilna. Dzięki niej użytkownik może regulować i pozycjonować moduły bezprzewodowo korzystając ze smartfona.
Do udostępniania treści służy niezwykle funkcjonalna aplikacja Newline Cast+.
Newline Cast+ jest kompletnym rozwiązaniem służącym do przesyłania i nadawania treści. Zastępuje – znane użytkownikom monitorów interaktywnych Newline - Newline Cast oraz Newline Broadcast. Bogaty katalog funkcji obejmuje możliwość 9 jednoczesnych transmisji na ekranie monitora, touchback, grupowe wyświetlanie, Mirror Control oraz kompatybilność klucza sprzętowego Newline Click2Cast (dongle).
Newline Click2Cast podłączony do laptopa poprzez USB-C lub USB-A pozwala na szybkie i bezproblemowe udostępnianie ekranu komputera na monitorze Newline.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.