Nowa, 5-letnia gwarancja na urządzenia Axis
Axis Communications właśnie ogłosiło wprowadzenie nowej, 5-letniej gwarancji na swoje produkty, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów. Zmiana z dotychczas oferowanej, 3-letniej gwarancji, jest kontynuacją strategii firmy związanej z dostarczaniem wysokiej jakości efektywnych kosztowo i wygodnych w eksploatacji produktów.
Axis od dawna oferuje 3-letnią usługę gwarancyjną na sprzęt, obejmującą wady projektu, wykonania, a także wady materiałowe, w zależności od produktu. Teraz klienci mogą bezpłatnie korzystać z 5-letniej gwarancji. Przedłuża ona o dwa lata czas, w którym nie trzeba obawiać się o sprzęt, wszystkim klientom, którzy zakupili, bądź zakupią produkty Axis po 1 kwietnia 2020 roku.
Podstawowe zalety produktów firmy to:
• 5-letnia gwarancja;
• Bezproblemowy zakup, a następnie brak obawy o posiadany sprzęt;
• Lepsza kontrola całkowitych kosztów;
• Rozszerzona usługa RMA (natychmiastowej wymiany);
• Wysoka jakość i wsparcie techniczne.
5-letnia gwarancja dotyczy niemal wszystkich produktów Axis, jest bezpłatna i nie wymaga podejmowania dodatkowych działań ze strony klientów.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE
Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.
Prawo
Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna
Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.