Komunikaty PR

Oferta kredytu hipotecznego w 10 minut? Tylko z Ekspertem Online od Lendi

2020-11-30  |  11:15
Kontakt
Piotr Krynicki
Okaeri Consulting

ul. Łowicka 58/3
02-531 Warszawa
piotr.krynicki|okpr.pl| |piotr.krynicki|okpr.pl
+48 605 284 502
okpr.pl
Do pobrania IP ( 0.15 MB )

Każdy, kto kiedykolwiek ubiegał się o kredyt hipoteczny wie, że jest to prawdziwie syzyfowy proces. Jego najtrudniejszą częścią jest często znalezienie tej właściwej oferty. Z najnowszą wersją internetowej aplikacji Ekspert Online, konsumenci mogą teraz skrócić ten proces nawet do…10 minut! Nowa generacja systemu, stworzonego przez spółkę technologiczno-finansową Lendi, to nie tylko narzędzie do ustalenia zdolności kredytowej czy porównywarka ofert bankowych.To system samouczących się algorytmów wspierany doświadczeniem ponad 600 ekspertów kredytowych, współpracujących z Lendi.

Doświadczenie kwarantanny oraz pracy zdalnej sprawiły, że Polacy po raz pierwszy od dawna zastanowili się nad swoją sytuacją mieszkaniową. W końcu własne m2 przestało być wyłącznie miejscem do spania, a stało się centrum zarządzania większością życia. W efekcie, wiele osób zdecydowało się o zmianie adresu na taki, który lepiej odwzorowywałby ten nowy styl życia. W efekcie, gwałtownie wzrosło zapotrzebowanie na narzędzia, które pozwoliłyby na przeniesienie skomplikowanych procesów kredytowych do bezpiecznego zacisza własnej kanapy.

„Ekspert Online powstał z myślą o maksymalnym uproszczeniu procesu kredytowego i stworzeniu przyjaznego ekosystemu dla klientów.” – mówi Michał Petters z Zarządu Lendi Sp. z o.o. – „Widząc raptowną zmianę w zakresie potrzeb konsumentów, udoskonaliliśmy funkcjonalności serwisu tak, aby korzystanie z niej stało się jeszcze bardziej intuicyjne, szybsze oraz jeszcze bardziej spersonalizowane.”

W nowej odsłonie Ekspert Online pomoże użytkownikowi obliczyć zdolność kredytową, poznać najlepsze aktualne oferty banków, dopasowane do możliwości przyszłego kredytobiorcy oraz skompletować dokumenty niezbędne do wszczęcia procesu kredytowego. Cały ten komplet informacji, zamiast wielu tygodni poszukiwań, dzięki Ekspertowi Online, został sprowadzony do… 10 minut przed komputerem. Co więcej, jeżeli algorytm wykaże, że w danym momencie użytkownik nie ma możliwości wzięcia kredytu, Ekspert Online przygotuje zestaw wskazówek, pomocnych w przygotowaniach do podjęcia kolejnej próby pozyskania finansowania. W dowolnym momencie możliwe jest przejście z usługi online do kontaktu bezpośredniego z jednym ekspertów sieci Lendi w formie wideokonsultacji lub spotkania.

Ogromną zaletą Eksperta Online jest fakt, że użytkownicy mogą skorzystać z jego porad niezależnie od etapu decyzyjnego, na którym się aktualnie znajdują. Nieważne czy dopiero przeglądają oferty mieszkań, wybrali już interesującą ich nieruchomość, czy są na etapie negocjacji ceny transakcyjnej i otrzymali już pierwsze oferty kredytowe. Z pomocą intuicyjnego formularza aplikacja identyfikuje potrzebę klienta, tworzy model ekonomiczny konsumenta na podstawie zebranych w ten sposób danych i dostarcza wyczerpującej, indywidualnej odpowiedzi o dostępnych rozwiązaniach finansowych.

„Misja Lendi została zdefiniowana w bardzo jasny sposób. Naszym zadaniem jest odczarowanie skomplikowanego i wyczerpująco długiego procesu kredytowego oraz przeniesienie go w XXI wiek.” – mówi Michał Petters z Zarządu Lendi Sp. z o.o. – „Chcemy tworzyć najkrótszą drogę od decyzji do otrzymania najtańszego i najbardziej dopasowanego do potrzeb i możliwości klienta finansowania, łącząc najlepsze cechy doradztwa osobistego oraz technologii. Cały proces musi być przy tym prosty, szybki i transparentny tak, aby kredytobiorca miał poczucie pełnej kontroli w trakcie podejmowania decyzji. Musi być pewien, że wybrane przez niego rozwiązanie jest najlepszym dostępnym na rynku.”

Ekspert Online to nie tylko połączenie innowacyjnej technologii z doświadczeniem ponad 600 ekspertów kredytowych, współpracujących z Lendi. To przede wszystkim unikalny algorytm, który umożliwia precyzyjne porównanie wszystkich ofert kredytowych i zbadanie zdolności, ale przede wszystkim gwarancja wyboru najkorzystniejszej formy finansowania dla indywidualnej sytuacji i potrzeb użytkownika.

 

O firmie:

Lendi Sp. z o.o. (daw. Finpack) to spółka technologiczna, która od 2012 roku wspiera Polaków w odnalezieniu najlepszej oferty finansowania dla realizacji ich celów inwestycyjnych. Przy wsparciu autorskiego algorytmu online, współpracy z ponad 600 doświadczonymi ekspertami kredytowymi w placówkach na terenie całej Polski, oraz wiodącymi instytucjami finansowymi i bankowymi, Lendi oferuje precyzyjne, szybkie i elastyczne narzędzia do zaspokajania potrzeb finansowych na najkorzystniejszych warunkach. Lendi Sp. z o.o. jest twórcą i właścicielem narzędzia Ekspert Online. W 2016 r. spółka weszła w struktury Grupy MZN Property – jednego z największych dostawców usług internetowych związanych z nieruchomościami w Polsce. W 2020 r. Lendi Sp. z o.o. stało się częścią koncernu mediowego Ringier Axel Springer Media AG.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie CES 2021: TP-Link przedstawia nowe urządzenia dla firm i klientów indywidualnych Biuro prasowe
2021-01-22 | 14:00

CES 2021: TP-Link przedstawia nowe urządzenia dla firm i klientów indywidualnych

Tegoroczne portfolio TP-Link wzbogacone zostało m.in. o nowy model wielokrotnie nagradzanego i cenionego przez użytkowników systemu WiFi Mesh serii Deco. Uhonorowany nagrodą CES 2021
IT i technologie GIAP planuje ekspansję na rynki zagraniczne
2021-01-22 | 09:00

GIAP planuje ekspansję na rynki zagraniczne

Pierwsza polska firma zdobyła status złotego partnera QGIS – wieloplatformowego, otwartego oprogramowania geoinformacyjnego wykorzystywanego na całym świecie. Dane przestrzenne,
IT i technologie 5 trendów na rynku pracy w roku 2021
2021-01-22 | 09:00

5 trendów na rynku pracy w roku 2021

Rok 2020 dał nam wszystkim ogromną lekcję pokory i przypomniał, że nie można przewidzieć przyszłości. Po roku, który wymagał od wszystkich dynamicznych zmian, obfitował w zwroty

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Zdecydowana większość pracujących uciekła z pracowniczych planów kapitałowych. Mimo wysokich zwrotów z oszczędzania

Po trzech fazach wdrożenia PPK w programach oszczędzania na emeryturę wspólnie z pracodawcą i państwem uczestniczy niespełna jedna trzecia uprawnionych. To mniej, niż pierwotnie zakładał rząd. Choć specjaliści przekonują, że program jest dobrze skonstruowany, Polacy wciąż obawiają się powtórki historii z otwartymi funduszami emerytalnymi. Nawet mimo tego, że wyniki za ubiegły rok pokazują, że w ten sposób są w stanie zaoszczędzić więcej, niż gdyby odkładali sami. Zdaniem Grzegorza Chłopka z Instytutu Emerytalnego to właśnie brak zaufania do oszczędzania przy udziale instytucji jest największą przeszkodą w popularyzacji PPK.

Finanse

UOKiK jeszcze w styczniu wyda pierwsze decyzje ws. zatorów płatniczych. W toku jest 100 postępowań

UOKiK przyspiesza postępowania wobec przedsiębiorców zalegających swoim kontrahentom z płatnościami. – W czasie pandemii zatory płatnicze są coraz poważniejszym problemem, dlatego powinny być skutecznie eliminowane z rynku. Szczególnie jeśli dopuszczają się tego największe firmy, bo często cierpią na tym mali i średni przedsiębiorcy – mówi Tomasz Chróstny, prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. W ciągu roku od uzyskania nowych uprawnień w walce z zatorami płatniczymi urząd rozpoczął 100 takich postępowań, w tym 28 tylko w grudniu 2020 roku, m.in. w branży spożywczej, mięsnej, budowlanej, transportowej oraz kosmetycznej. Pierwsze decyzje mają zapaść jeszcze w tym miesiącu.

Konsument

Narodowy Spis Powszechny może zostać wydłużony z trzech do sześciu miesięcy. GUS będzie zachęcać do samospisywania się przez internet

Główny Urząd Statystyczny przygotowuje się do Narodowego Spisu Powszechnego 2021, który ma zostać przeprowadzony między kwietniem a czerwcem, choć z uwagi na pandemię COVID-19 stara się o jego wydłużenie do końca września. Warunki epidemiologiczne sprawiają, że tegoroczny spis będzie prowadzony głównie przez internet, za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie GUS. Jeśli natomiast osoba zobowiązana do udziału w spisie go nie wypełni, skontaktują się z nią telefonicznie lub osobiście rachmistrze spisowi.

Problemy społeczne

Jurek Owsiak: Żeby masowo szczepić Polaków, potrzeba pracy 24 godziny na dobę, także wolontariuszy. Jesteśmy gotowi wspomóc polską służbę zdrowia w akcji szczepień

W Polsce przeciwko koronawirusowi zaszczepiono pierwszą dawką ok. 600 tys. osób, a w rządowych magazynach czeka ok. 470 tys. szczepionek. To rezerwy na drugie dawki dla tych, którzy zostali zaszczepieni pierwszą. Tempo szczepień nie jest imponujące nie tylko ze względu na mniejsze dostawy od producentów w ostatnich dniach, ale też organizację całej operacji logistycznej. Zdarzały się dni, kiedy dziennie szczepionych jest ok. 11–12 tys. osób. Dlatego Jerzy Owsiak zaproponował wsparcie WOŚP w całym procesie. – To moment, kiedy potrzebne są wszystkie ręce na pokład – mówi.