Komunikaty PR

PANASONIC ROZSZERZA LINIĘ PRODUKTÓW INTEL® SDM

2024-01-30  |  16:00
Biuro prasowe

Projektory i wyświetlacze firmy Panasonic, które są zgodne ze specyfikacją Intel® Smart Display Module (SDM), współpracują z gamą płyt funkcjonalnych zarówno od producenta, jak i od firm trzecich

 

Firma Panasonic Connect Europe ogłosiła rozszerzenie swojej gamy produktów kompatybilnych z gniazdami spełniającymi specyfikację Intel® SDM podczas targów ISE 2024, potwierdzając swoje zaangażowanie w elastyczność i wybór poprzez swoje rozwiązania wizualne. Dzięki zastosowaniu specyfikacji Intel® SDM systemy wizyjne firmy Panasonic mogą ewoluować wraz z potrzebami klientów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie się do nowych trendów przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności, wydajności i zrównoważonego rozwoju.

Wdrażając korzyści z kompatybilności ze specyfikacją Intel® SDM 

W sytuacji, gdy nie pojawił się jeszcze dominujący standard AVoIP, kompatybilność ze specyfikacją Intel® SDM przynosi wiele korzyści, w miarę jak przemysł przechodzi do rozgłaszania N-to-N za pomocą AVoIP.. Wybór płyt zgodnych ze specyfikacją Intel® SDM pozwala klientom wybrać standard AVoIP, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, co redukuje urządzenia konwersyjne, upraszcza złożoność systemu i umożliwia przesyłanie treści multimedialnych na duże odległości przy użyciu ekonomicznego kabla CAT5/6. 

 

Zdobywanie zaufania dzięki rygorystycznym testom 

Wizją firmy Panasonic Connect jest przyszłość, w której rozwiązania wizualne przekształcają się w wysokowydajne terminale na krawędzi sieci, zwiększając funkcjonalność przy jednoczesnym minimalizowaniu złożoności systemu. Projektory i wyświetlacze zgodne ze specyfikacją Intel® SDM współpracują z szeroką gamą zastrzeżonych kart funkcyjnych firmy, jak i osób trzecich. Rzetelna weryfikacja wewnętrzna tych płyt modułów potwierdza ich zdolność do współpracy i budzi zaufanie oraz pewność klientów. 

Panasonic Connect będzie kontynuować weryfikację komponentów PC zawierających procesory nowej generacji oraz karty funkcjonalne zgodne z różnymi standardami AVoIP, takimi jak NDI,® SDVoE™, IPMX i inne. Pracuje także nad specjalnymi integracjami z platformą IT/IP KAIROS, które umożliwiają płynne nadawanie i przesyłanie strumieniowe na żywo od początku do końca.

Panasonic oferuje pełen zestaw produktów kompatybilnych z technologią Intel® SDM i będzie nadal rozwijać partnerstwa w celu wspierania zgodnych produktów firm trzecich, takich jak nowo uruchomiona platforma Crestron DM NVX dostępna na technologii Intel® DM, która będzie prezentowana na stoisku Panasonic podczas targów ISE, mówi Hartmut Kulessa, European Marketing Manager for Visual System Solutions w Panasonic Connect Europe. Ta zmiana zapewnia klientom dostosowane aplikacje, które upraszczają układy systemów i poprawiają niezawodność, zmniejszając zależność od serwerów multimediów, konwerterów sygnału, przełączników, szaf, i innych urządzeń peryferyjnych.

Korzyści dla zrównoważonego rozwoju

Korzyści zrównoważonego podejścia opartego na technologii Intel® SDM obejmują możliwość modułowej modernizacji punktów końcowych wyświetlacza bez konieczności całkowitej wymiany jednostki oraz elastyczność w zakresie łączności, przy jednoczesnym redukowaniu zużycia zasobów i emisji dwutlenku węgla. To podejście ogranicza konieczność korzystania z dodatkowego sprzętu peryferyjnego, co przyczynia się do obniżenia zużycia energii i jest zgodne z celami zrównoważonego rozwoju operatorów. Użytkownicy własnych kart funkcjonalnych mogą także korzystać z zoptymalizowanego procesu rozwiązywania problemów oraz zdalnego zarządzania urządzeniem za pomocą oprogramowania Multi Monitoring & Control. Wszystko to uzupełniane jest przez usługi serwisowe od wspólnego producenta.

Aby uzyskać więcej informacji na temat systemów wizyjnych firmy Panasonic obsługujących technologię Intel® SDM i ich zgodności z zastrzeżonymi kartami i płytami funkcyjnymi innych firm, kliknij tutaj.  

Na stoisku Panasonic na targach ISE prezentowane są rozwiązania następujących partnerów:

  • Crestron 
  • Matrox 
  • Apantac
  • Birddog
  • Hive
  • FRAMR
  • Spinetix
  • Sedna
  • ETC Onlyview
  • Advantech
  • Giada
  • Aaeon
  • Axiomtek
  • GigaIPC
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne? Biuro prasowe
2025-01-02 | 09:50

Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?

Jak zminimalizować ryzyko niepowodzenia przy tworzeniu strony internetowej? Odpowiedzią na to pytanie może być prototyping – przygotowanie wstępnej wersji pozwoli zidentyfikować
IT i technologie Newline VEGA Pro – już w Polsce!
2024-12-31 | 15:00

Newline VEGA Pro – już w Polsce!

VEGA Pro to wysokoefektywny monitor interaktywny przygotowany na każde korporacyjne wyzwanie – luksusowy i elegancki. Urządzenie jest już dostępne w warszawskim showroomie Newline
IT i technologie Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
2024-12-31 | 12:20

Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB

Do oferty firmy Zalman trafiła właśnie nowa obudowa T4 Plus. To model dla oszczędnych konsumentów, którzy jednak cenią sobie porządne wykonanie oraz elegancki design. W

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom

Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.

Fundusze unijne

Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier

Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.

Ochrona środowiska

Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić

Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.