Komunikaty PR

PANASONIC ROZSZERZA LINIĘ PRODUKTÓW INTEL® SDM

2024-01-30  |  16:00
Biuro prasowe

Projektory i wyświetlacze firmy Panasonic, które są zgodne ze specyfikacją Intel® Smart Display Module (SDM), współpracują z gamą płyt funkcjonalnych zarówno od producenta, jak i od firm trzecich

 

Firma Panasonic Connect Europe ogłosiła rozszerzenie swojej gamy produktów kompatybilnych z gniazdami spełniającymi specyfikację Intel® SDM podczas targów ISE 2024, potwierdzając swoje zaangażowanie w elastyczność i wybór poprzez swoje rozwiązania wizualne. Dzięki zastosowaniu specyfikacji Intel® SDM systemy wizyjne firmy Panasonic mogą ewoluować wraz z potrzebami klientów, umożliwiając użytkownikom dostosowanie się do nowych trendów przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności, wydajności i zrównoważonego rozwoju.

Wdrażając korzyści z kompatybilności ze specyfikacją Intel® SDM 

W sytuacji, gdy nie pojawił się jeszcze dominujący standard AVoIP, kompatybilność ze specyfikacją Intel® SDM przynosi wiele korzyści, w miarę jak przemysł przechodzi do rozgłaszania N-to-N za pomocą AVoIP.. Wybór płyt zgodnych ze specyfikacją Intel® SDM pozwala klientom wybrać standard AVoIP, który najlepiej odpowiada ich potrzebom, co redukuje urządzenia konwersyjne, upraszcza złożoność systemu i umożliwia przesyłanie treści multimedialnych na duże odległości przy użyciu ekonomicznego kabla CAT5/6. 

 

Zdobywanie zaufania dzięki rygorystycznym testom 

Wizją firmy Panasonic Connect jest przyszłość, w której rozwiązania wizualne przekształcają się w wysokowydajne terminale na krawędzi sieci, zwiększając funkcjonalność przy jednoczesnym minimalizowaniu złożoności systemu. Projektory i wyświetlacze zgodne ze specyfikacją Intel® SDM współpracują z szeroką gamą zastrzeżonych kart funkcyjnych firmy, jak i osób trzecich. Rzetelna weryfikacja wewnętrzna tych płyt modułów potwierdza ich zdolność do współpracy i budzi zaufanie oraz pewność klientów. 

Panasonic Connect będzie kontynuować weryfikację komponentów PC zawierających procesory nowej generacji oraz karty funkcjonalne zgodne z różnymi standardami AVoIP, takimi jak NDI,® SDVoE™, IPMX i inne. Pracuje także nad specjalnymi integracjami z platformą IT/IP KAIROS, które umożliwiają płynne nadawanie i przesyłanie strumieniowe na żywo od początku do końca.

Panasonic oferuje pełen zestaw produktów kompatybilnych z technologią Intel® SDM i będzie nadal rozwijać partnerstwa w celu wspierania zgodnych produktów firm trzecich, takich jak nowo uruchomiona platforma Crestron DM NVX dostępna na technologii Intel® DM, która będzie prezentowana na stoisku Panasonic podczas targów ISE, mówi Hartmut Kulessa, European Marketing Manager for Visual System Solutions w Panasonic Connect Europe. Ta zmiana zapewnia klientom dostosowane aplikacje, które upraszczają układy systemów i poprawiają niezawodność, zmniejszając zależność od serwerów multimediów, konwerterów sygnału, przełączników, szaf, i innych urządzeń peryferyjnych.

Korzyści dla zrównoważonego rozwoju

Korzyści zrównoważonego podejścia opartego na technologii Intel® SDM obejmują możliwość modułowej modernizacji punktów końcowych wyświetlacza bez konieczności całkowitej wymiany jednostki oraz elastyczność w zakresie łączności, przy jednoczesnym redukowaniu zużycia zasobów i emisji dwutlenku węgla. To podejście ogranicza konieczność korzystania z dodatkowego sprzętu peryferyjnego, co przyczynia się do obniżenia zużycia energii i jest zgodne z celami zrównoważonego rozwoju operatorów. Użytkownicy własnych kart funkcjonalnych mogą także korzystać z zoptymalizowanego procesu rozwiązywania problemów oraz zdalnego zarządzania urządzeniem za pomocą oprogramowania Multi Monitoring & Control. Wszystko to uzupełniane jest przez usługi serwisowe od wspólnego producenta.

Aby uzyskać więcej informacji na temat systemów wizyjnych firmy Panasonic obsługujących technologię Intel® SDM i ich zgodności z zastrzeżonymi kartami i płytami funkcyjnymi innych firm, kliknij tutaj.  

Na stoisku Panasonic na targach ISE prezentowane są rozwiązania następujących partnerów:

  • Crestron 
  • Matrox 
  • Apantac
  • Birddog
  • Hive
  • FRAMR
  • Spinetix
  • Sedna
  • ETC Onlyview
  • Advantech
  • Giada
  • Aaeon
  • Axiomtek
  • GigaIPC
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Panasonic TOUGHBOOK G2 nominowany do konkursu branżowego Biuro prasowe
2024-07-22 | 14:00

Panasonic TOUGHBOOK G2 nominowany do konkursu branżowego

TOUGHBOOK G2 firmy Panasonic został wyróżniony w konkursie Best of Industry Award – MM Poland, którego nominacje ogłoszono 8 lipca przez MM Magazyn Przemysłowy. Konkurs
IT i technologie Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu
2024-07-17 | 08:00

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Podczas gdy eksperci przewidują znaczące pozytywne skutki gospodarcze rozwoju sztucznej inteligencji generatywnej, nastroje społeczne nie są tak optymistyczne. Allianz Trade przedstawia wyniki
IT i technologie Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux
2024-07-17 | 01:00

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.