Panasonic TOUGHBOOK G2 nominowany do konkursu branżowego
TOUGHBOOK G2 firmy Panasonic został wyróżniony w konkursie Best of Industry Award – MM Poland, którego nominacje ogłoszono 8 lipca przez MM Magazyn Przemysłowy. Konkurs stanowi część międzynarodowego projektu realizowanego przez MM MaschinenMarkt, wiodącą markę medialną obecną na rynku globalnym od 130 lat. Jego celem jest wyróżnienie firm oferujących najciekawsze produkty i rozwiązania przemysłowe dostępne w Polsce..
TOUGHBOOK G2 to wyjątkowy tablet typu Rugged, stworzony z myślą o wymagających użytkownikach. Wyposażony w procesor Intel® Core™ i5-10310U vPro™, gwarantuje niezawodną wydajność nawet dla najbardziej zaawansowanych aplikacji. Dodatkowo, możliwość aktualizacji do Windows 11 Pro zapewnia dostęp do najnowszych funkcji zabezpieczeń, chroniąc przed cyberzagrożeniami.
10,1-calowy wyświetlacz LCD Active Matrix (TFT) o rozdzielczości WUXGA (1920 × 1200) charakteryzuje się jasnością do 1000 cd/m², co zapewnia doskonałą czytelność nawet w jasnym świetle słonecznym. Ekran jest dostosowany do obsługi w rękawiczkach i zabezpieczony standardem IP55, co zwiększa komfort pracy w trudnych warunkach.
Odporność na wodę i pył zgodnie ze standardem IP65 oraz do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu to tylko niektóre z cech, które wyróżniają TOUGHBOOK G2. Umożliwia także wymianę baterii bez przerywania pracy, co zwiększa jego funkcjonalność w terenie. Dzięki odłączanej klawiaturze, TOUGHBOOK G2 może być używany zarówno jako laptop, jak i tablet, co czyni go wszechstronnym narzędziem pracy.
TOUGHBOOK G2 wyróżnia się zaawansowanymi opcjami konfiguracji i personalizacji. Trwałość, adaptacyjność i bezpieczeństwo tego modelu sprawiają, że doskonale spełnia on wymagania mobilnych pracowników, oferując niezawodność i wysoką wydajność w każdych warunkach.
Głos na TOUGHBOOK G2 można oddać pod numerem D03 pod magazynprzemyslowy.pl. Decyzję o przyznaniu nagród podejmą Czytelnicy MM Magazynu Przemysłowego, użytkownicy portalu MagazynPrzemyslowy.pl oraz redakcja. Prezentacje nominowanych produktów i rozwiązań zostaną przedstawione od lipca do 11 października 2024 roku na portalu MagazynPrzemyslowy.pl, natomiast wyniki zostaną ogłoszone w listopadzie 2024 roku. Zapraszamy wszystkich do wsparcia naszego produktu poprzez oddanie głosu.
Kup monitor MSI QD-OLED i odbierz epickie nagrody. Darmowa gra S.T.A.L.K.E.R. 2
Jason Statham w World of Tanks
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.