Panasonic TOUGHBOOK G2 nominowany do konkursu branżowego
TOUGHBOOK G2 firmy Panasonic został wyróżniony w konkursie Best of Industry Award – MM Poland, którego nominacje ogłoszono 8 lipca przez MM Magazyn Przemysłowy. Konkurs stanowi część międzynarodowego projektu realizowanego przez MM MaschinenMarkt, wiodącą markę medialną obecną na rynku globalnym od 130 lat. Jego celem jest wyróżnienie firm oferujących najciekawsze produkty i rozwiązania przemysłowe dostępne w Polsce..
TOUGHBOOK G2 to wyjątkowy tablet typu Rugged, stworzony z myślą o wymagających użytkownikach. Wyposażony w procesor Intel® Core™ i5-10310U vPro™, gwarantuje niezawodną wydajność nawet dla najbardziej zaawansowanych aplikacji. Dodatkowo, możliwość aktualizacji do Windows 11 Pro zapewnia dostęp do najnowszych funkcji zabezpieczeń, chroniąc przed cyberzagrożeniami.
10,1-calowy wyświetlacz LCD Active Matrix (TFT) o rozdzielczości WUXGA (1920 × 1200) charakteryzuje się jasnością do 1000 cd/m², co zapewnia doskonałą czytelność nawet w jasnym świetle słonecznym. Ekran jest dostosowany do obsługi w rękawiczkach i zabezpieczony standardem IP55, co zwiększa komfort pracy w trudnych warunkach.
Odporność na wodę i pył zgodnie ze standardem IP65 oraz do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu to tylko niektóre z cech, które wyróżniają TOUGHBOOK G2. Umożliwia także wymianę baterii bez przerywania pracy, co zwiększa jego funkcjonalność w terenie. Dzięki odłączanej klawiaturze, TOUGHBOOK G2 może być używany zarówno jako laptop, jak i tablet, co czyni go wszechstronnym narzędziem pracy.
TOUGHBOOK G2 wyróżnia się zaawansowanymi opcjami konfiguracji i personalizacji. Trwałość, adaptacyjność i bezpieczeństwo tego modelu sprawiają, że doskonale spełnia on wymagania mobilnych pracowników, oferując niezawodność i wysoką wydajność w każdych warunkach.
Głos na TOUGHBOOK G2 można oddać pod numerem D03 pod magazynprzemyslowy.pl. Decyzję o przyznaniu nagród podejmą Czytelnicy MM Magazynu Przemysłowego, użytkownicy portalu MagazynPrzemyslowy.pl oraz redakcja. Prezentacje nominowanych produktów i rozwiązań zostaną przedstawione od lipca do 11 października 2024 roku na portalu MagazynPrzemyslowy.pl, natomiast wyniki zostaną ogłoszone w listopadzie 2024 roku. Zapraszamy wszystkich do wsparcia naszego produktu poprzez oddanie głosu.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.