PANASONIC WPROWADZA REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE DECT NOWEJ GENERACJI
Podczas dzisiejszego webinaru firma Panasonic ogłosiła wprowadzenie jednokomórkowego rozwiązania telekomunikacyjnego DECT SIP nowej generacji, które będzie idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Panasonic KX-TGP700 to prawdziwa rewolucja dla organizacji potrzebujących bezprzewodowego rozwiązania telekomunikacyjnego dla pracowników biurowych i zdalnych. Tradycyjnie jednokomórkowe rozwiązania DECT nadawały się wyłącznie dla małych firm. Większe przedsiębiorstwa wymagały szerszego wachlarza rozwiązań wielokomórkowych, które były znacznie droższe i o wiele bardziej złożone pod względem instalacji i konserwacji.
Rozwiązanie Panasonic TGP700 nowej generacji łamie ten trend, podwajając liczbę telefonów i jednoczesnych rozmów w porównaniu z popularnym systemem Panasonic TGP600. Stacja bazowa DECT TGP700 obsługuje 16 zarejestrowanych telefonów i 16 linii SIP numerów publicznych umożliwiających nawiązywanie 16 połączeń jednocześnie. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla firm logistycznych z magazynami, a także gabinetów lekarskich, restauracji i sklepów detalicznych.
Jednokomórkowe rozwiązanie DECT najnowszej generacji to również pierwszy system obejmujący funkcję Pole lampki zajętości (BLF – Busy Lamp Field), informującą użytkowników, które z telefonów zarejestrowanych w stacji bazowej są aktualnie dostępne lub używane. W systemie TGP700 dostępna jest pełna gama telefonów DECT oraz telefonów biurkowych opartych na technologii DECT. Dzięki temu każdy pracownik otrzyma odpowiednie narzędzia komunikacyjne, niezależnie od pełnionej przez niego roli.
Oferta obejmuje wprowadzone w tym roku nowe modele Panasonic KX-TPA70 i KX-TPA73. Oba telefony zapewniają zupełnie nowy poziom zadowolenia użytkownika za sprawą przejrzystego, kolorowego interfejsu oraz uproszczonych i intuicyjnych funkcji.
Panasonic TGP700 nowej generacji to doskonałe rozwiązanie dla firm. Od teraz wiele dużych organizacji może korzystać z prostoty i elastyczności ekonomicznego systemu jednokomórkowego DECT, unikając kosztów i złożoności rozwiązań wielokomórkowych, informuje Raphael Studer, European Business Development Manager w oddziale Panasonic Communication Solutions Division.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Business.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.