PANASONIC WPROWADZA REWOLUCYJNE ROZWIĄZANIE DECT NOWEJ GENERACJI
Podczas dzisiejszego webinaru firma Panasonic ogłosiła wprowadzenie jednokomórkowego rozwiązania telekomunikacyjnego DECT SIP nowej generacji, które będzie idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw.
Panasonic KX-TGP700 to prawdziwa rewolucja dla organizacji potrzebujących bezprzewodowego rozwiązania telekomunikacyjnego dla pracowników biurowych i zdalnych. Tradycyjnie jednokomórkowe rozwiązania DECT nadawały się wyłącznie dla małych firm. Większe przedsiębiorstwa wymagały szerszego wachlarza rozwiązań wielokomórkowych, które były znacznie droższe i o wiele bardziej złożone pod względem instalacji i konserwacji.
Rozwiązanie Panasonic TGP700 nowej generacji łamie ten trend, podwajając liczbę telefonów i jednoczesnych rozmów w porównaniu z popularnym systemem Panasonic TGP600. Stacja bazowa DECT TGP700 obsługuje 16 zarejestrowanych telefonów i 16 linii SIP numerów publicznych umożliwiających nawiązywanie 16 połączeń jednocześnie. Dzięki temu jest idealnym rozwiązaniem dla firm logistycznych z magazynami, a także gabinetów lekarskich, restauracji i sklepów detalicznych.
Jednokomórkowe rozwiązanie DECT najnowszej generacji to również pierwszy system obejmujący funkcję Pole lampki zajętości (BLF – Busy Lamp Field), informującą użytkowników, które z telefonów zarejestrowanych w stacji bazowej są aktualnie dostępne lub używane. W systemie TGP700 dostępna jest pełna gama telefonów DECT oraz telefonów biurkowych opartych na technologii DECT. Dzięki temu każdy pracownik otrzyma odpowiednie narzędzia komunikacyjne, niezależnie od pełnionej przez niego roli.
Oferta obejmuje wprowadzone w tym roku nowe modele Panasonic KX-TPA70 i KX-TPA73. Oba telefony zapewniają zupełnie nowy poziom zadowolenia użytkownika za sprawą przejrzystego, kolorowego interfejsu oraz uproszczonych i intuicyjnych funkcji.
Panasonic TGP700 nowej generacji to doskonałe rozwiązanie dla firm. Od teraz wiele dużych organizacji może korzystać z prostoty i elastyczności ekonomicznego systemu jednokomórkowego DECT, unikając kosztów i złożoności rozwiązań wielokomórkowych, informuje Raphael Studer, European Business Development Manager w oddziale Panasonic Communication Solutions Division.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic Business.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.