Patriot Viper ogłasza nowe pamięci z serii Viper Xtreme 5 DDR5
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
Po ciepłym przyjęciu ze strony graczy i recenzentów, Viper Gaming zapowiada wprowadzenie na rynek kolejnych modułów pamięci. Nowości pojawią się na sklepowych półkach pod koniec 2023 roku.
Patriot Memory ogłosił pełne rozszerzenie swojej najnowszej serii wydajnych pamięci DDR5, Viper Xtreme 5. Obejmuje ono nowe modele bez RGB, dostępne w zestawach o prędkości 7600 MT/s i 8200 MT/s oraz pojemnościach od 32 GB do 48 GB.
Zaprezentowane na targach CES 2023 moduły, zaprojektowane dla ekstremalnych overclockerów, poważnych graczy i entuzjastów, wynoszą wydajność komputerów na nowy poziom. Dzięki prędkościom sięgającym 8200 MT/s, Viper Xtreme 5 jest najszybszą pamięcią DRAM od Patriot i Viper Gaming.
Seria Viper Xtreme 5 od samego początku spotkała się z uznaniem ze strony graczy, entuzjastów technologii i mediów, o czym świadczy nominacja do nagrody „Najlepsza seria pamięci systemowych” w konkursie European Hardware Awards 2023. Viper Xtreme 5 brał także udział w wielu rekordowych konkursach podkręcania, organizowanych przez overclockerów Chewonthis i Fugger.
„Byliśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem dotychczasowej reakcji na Viper Xtreme 5” – powiedział Les Henry, wiceprezes ds. sprzedaży w Ameryce Północnej i Południowej. „Rozszerzenie naszej serii o więcej opcji z najwyższej półki to kluczowy element naszego zaangażowania na rzecz graczy i przyszłości pamięci”.
Oficjalna premiera najnowszych modułów Viper Xtreme 5 odbędzie się we wrześniu 2023 r. Więcej informacji na temat Viper Xtreme 5 i Viper Gaming można znaleźć pod adresem: https://viper.patriotmemory.com/products/xtreme5-ddr5-performance-ram.
Poniżej znajdują się sugerowane ceny producenta, które liczone są jednak na bazie obecnego wysokiego kursu dolara i docelowo można spodziewać się, że będą wyraźnie niższe.
Sugerowane ceny producenta:
PVX532G82C38K (2x16 GB, 8200 MT/s, CL38) - 1159 zł
PVX548G76C36K (2x24 GB, 7600 MT/s, CL36) - 1099 zł
PVX532G76C36K (2x16 GB, 7600 MT/s, CL36) - 799 zł
PVX548G82C38K (2x24 GB, 8200 MT/s, CL38) - 1249 zł

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.