Komunikaty PR

Pełna kontrola w zasięgu ręki. KFA2 prezentuje obudowy z funkcją ALLSYNQ

2023-12-06  |  07:30
Biuro prasowe
Kontakt
Marek Ambrozik
GID Agency

Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency

KFA2, jeden ze światowych liderów branży kart graficznych, rozbudowuje ofertę skierowaną do graczy. Producent zapowiada REVOLUTION ALLSYNQ - serię obudów komputerowych, która na nowo definiuje pojęcie tego akcesorium.

 

Obudowa komputerowa to dziś coś zdecydowanie więcej, niż tylko ochrona i organizacja podzespołów przed uszkodzeniami. To sposób na wyrażenie siebie i pochwalenie się starannie złożonym zestawem PC, a jeszcze nigdy nie było to takie łatwe i przyjemne jak z nowymi obudowami KFA2 REVOLUTION ALLSYNQ.

 

REVOLUTION-06 ALLSYNQ (REV-06 AS) oferuje nie tylko stylowy design z czterema wbudowanymi wentylatorami ARGB, ale i skrzynkę kontrolną HOF, która wspiera personalizację i synchronizację do 10 urządzeń ARGB. Funkcja ALLSYNQ umożliwia użytkownikom przejęcie pełnej kontroli i synchronizację efektów ARGB całego tego systemu za pośrednictwem aplikacji Xtreme Tuner, która jest dostępna do pobrania w Sklepie Play (Android) i App Store (iOS).

 

Granie z możliwością bezprzewodowej personalizacji

Najnowsze karty graficzne KFA2 z serii GeForce RTX 40, wspornik Obelisk czy chłodzenie Hydro Vortex AIO - wszystkie elementy ekosystemu producenta są zawsze w zasięgu ręki, wystarczy zainstalować apkę i upewnić się, że PC i smartfon działają w tej samej sieci WiFi, by zyskać nad nimi zdalną kontrolę.

Dzięki Xtreme Tuner można za pomocą urządzenia mobilnego łatwo monitorować kartę graficzną KFA2 (temperatura, częstotliwość taktowania czy prędkość wentylatorów) i dostosowywać jej ustawienia.

 

Użytkownicy zyskują możliwość manualnego ustawienia prędkości zegarów, dostęp do fabrycznego podkręcania 1-Click OC i opcji dzielenia się swoimi wynikami za pomocą wbudowanej funkcji udostępniania.

 

W narzędziach „1-Click” aplikacji Xtreme Tuner nie zabrakło również zakładki umożliwiającej łatwą personalizację i synchronizację efektów ARGB całego ekosystemu KFA2. Producent przygotował 20 predefiniowanych ustawień, dzięki którym obudowy i podzespoły zyskują prawdziwie gamingowy charakter.

 

REVOLUTION ALLSYNQ - zarządzanie podzespołami PC i podświetleniem systemu jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Modernizacja IT kluczem dla rozwoju polskiego przemysłu i energetyki Biuro prasowe
2024-03-04 | 11:30

Modernizacja IT kluczem dla rozwoju polskiego przemysłu i energetyki

Modernizacja IT kluczem dla pewnego rozwoju polskiego przemysłu i energetyki Gospodarka kraju może wiele zyskać na zabezpieczonym sektorze energetycznym i prężnym przemyśle. By zapewnić
IT i technologie SOFTSWISS, firma z branży IT, świętuje swoje 15-lecie
2024-03-04 | 10:00

SOFTSWISS, firma z branży IT, świętuje swoje 15-lecie

W tym roku kluczowy gracz z zakresu IT w Polsce, międzynarodowa firma informatyczna SOFTSWISS, obchodzi swoje 15-lecie. Ten światowy deweloper oprogramowania działa w branży iGaming jako
IT i technologie Ewolucja rynku serwerów w 2024 roku
2024-03-04 | 01:00

Ewolucja rynku serwerów w 2024 roku

Rok 2024 zwiastuje znaczące przemiany w sektorze infrastruktury serwerowej. Rynek skupia się na aspektach takich jak efektywność energetyczna, przełomowe rozwiązania w zakresie sztucznej

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Farmacja

Polska odstaje od innych państw UE w leczeniu raka prostaty. Od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść kolejne nowoczesne terapie [DEPESZA]

W Polsce każdego roku rak prostaty diagnozowany jest u 18 tys. mężczyzn. Średnio 25 proc. z nich w momencie rozpoznania ma już przerzuty, a nowotwór jest w stadium zaawansowanym. Tacy pacjenci nie kwalifikują się do leczenia chirurgicznego. Jedyną opcją są dla nich nowoczesne leki, dzięki którym rak może się zamienić w chorobę przewlekłą, a nie śmiertelną. W Polsce dostęp do takich terapii w ostatnich dwóch–trzech latach znacznie się poprawił, ale organizacje pacjenckie obawiają się, że od kwietnia br. z programu lekowego mogą wypaść dwa nowoczesne leki, co ograniczy im możliwości leczenia. Podkreślają też, że w naszym kraju konieczne jest ułatwienie dostępu do badań i wizyt u urologa, aby móc diagnozować raka prostaty na jak najwcześniejszym etapie.

Transport

Brak przepisów i odpowiedniej infrastruktury wstrzymuje rozwój autonomicznych pojazdów. Hamulcem są także obawy o bezpieczeństwo

Cyberzagrożenia, błędy w oprogramowaniu i konieczność dopasowania infrastruktury drogowej – to część barier, które stoją w tej chwili na drodze do rozwoju autonomicznego transportu. Jednak eksperci wskazują, że najistotniejsze są regulacje, które nie nadążają za rozwojem technologii. Obecnie część przepisów ruchu drogowego blokuje testowanie najnowocześniejszych systemów wspierających kierowców. Znowelizowanie prawa w tym obszarze resort infrastruktury zaplanował na I kwartał 2025 roku. Kolejnym wyzwaniem będzie przekonanie użytkowników do autonomicznego transportu.

Edukacja

Wpływ robotyzacji na rynek pracy będzie bardziej widoczny w ciągu dekady. To dobry czas na zaplanowanie zmian w systemie edukacji i zabezpieczenia społecznego

O automatyzacji i robotyzacji wiele mówi się w kontekście rynku pracy i zastępowania ludzi na niektórych stanowiskach, jednak obawy, że doprowadzą one do zapaści na rynku pracy i bezrobocia, wydają się przesadzone. Zdaniem ekspertów roboty częściowo odpowiedzą na problem niedoborów na rynku pracy związanych m.in. ze starzeniem się społeczeństwa, a ponadto wygenerują popyt na wiele nowych stanowisk. Pozytywne skutki automatyzacji są o tyle możliwe, że jest jeszcze sporo czasu, żeby przygotować się do zmian. Powinny one obejmować m.in. kwestie podnoszenia kompetencji cyfrowych i zabezpieczenia społecznego.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.