Plot Twist zdradza nowe szczegóły o The Last Case of Benedict Fox
Kampania promocyjna The Last Case of Benedict Fox wchodzi w coraz dynamiczniejszy etap. Spółka na Future Games Show Spring Showcase udostępniła nowy trailer najbardziej oczekiwanej gry na Xbox-a. Gra jest już w ostatnim etapie produkcyjnym i notuje stały wzrost wishlisty. Premiera tytułu zaplanowana jest na 27 kwietnia na platformach Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Wcześniej Plot Twist chce zadebiutować na NewConnect. Wydawcą gry jest Rogue Games.
– Jesteśmy już w ostatnim etapie pracy nad The Last Case of Benedict Fox, nie możemy doczekać się premiery i w pełni rozumiemy czekających graczy. Kolejny trailer pokazuje nowe lokalizacje, przeciwników i fragmenty historii. Czuję, że gracze będą zadowoleni z naszej produkcji – mówi Paweł Czapla, prezes Plot Twist. – Jestem spokojny jeśli chodzi o premierę, w czasie demo gry uzyskaliśmy wiele pozytywnych komentarzy, kiedy jesteśmy na wydarzeniach, to gracze odzywają się do nas z miłymi słowami. Wiemy, że demo gry udostępnione podczas STEAM Next Fest pozostawiło niedosyt i rozbudziło ciekawość graczy, jednak premierę widać na horyzoncie, już 27 kwietnia! – dodaje Paweł Czapla.
Future Games Show Spring Showcase to jedna z najważniejszych imprez dla branży gier, na której będzie można zobaczyć ponad 50 gier. Plot Twist od 2022 roku bierze udział w kluczowych wydarzeniach, na których promuje swoją produkcję. Plot Twist wziął udział m.in. w Gamescom Opening Night, na targach PAX West w Seattle, EGX London, Poznań Game Arena 2022, Paris Games Week, festiwalu STEAM Next Fest, a ostatnio także na IGN Fan Fest 2023. Podczas kluczowych wydarzeń spółka była oficjalnym partnerem TikToka, a grę miała okazję promować na stoisku Microsoftu.
Historia The Last Case of Benedict Fox rozgrywa się w 1925 roku w Bostonie. Samozwańczy detektyw Benedict Fox, wraz ze swoim demonicznym towarzyszem musi rozwikłać zagadkę morderstwa. Rozgrywka odbędzie się na płaszczyźnie świata realnego i nadprzyrodzonego.

Ochrona danych w chmurze: Nowe podejście do modeli zagrożeń

Zasilaj wszystko naraz. Zadaniu sprosta listwa Hama 2GN Schuko z 5 gniazdami

motorola razr 40 ultra: ikoniczny smartfon z klapką
Transmisje online
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Z zamrożenia cen energii skorzysta w tym roku 8 mln gospodarstw domowych. Część z nich ma miesiąc na złożenie wniosku [DEPESZA]
Rolnicy, osoby z niepełnosprawnościami oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny muszą pamiętać, że jeszcze tylko do końca czerwca br. mają czas na złożenie wniosków umożliwiających skorzystanie w tym roku z preferencyjnych rozliczeń cen energii ujętych w Tarczy Solidarnościowej. – Wszyscy sprzedawcy udostępniają takie wnioski na swoich stronach internetowych. Należy się jednak spieszyć, ponieważ ostateczny termin mija już za kilka tygodni – podkreśla Włodzimierz Cupryszak, ekspert ds. regulacji Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej. Jak wskazuje, pozostałe gospodarstwa domowe nie muszą dopełniać żadnych dodatkowych formalności. W ich przypadku rachunki będą z automatu rozliczane po ubiegłorocznych stawkach.
Bankowość
Uczelnie wyższe coraz bardziej angażują się w walkę z największymi globalnymi wyzwaniami. Kluczowa jest współpraca z biznesem

– Wyzwań, które stoją przed uczelniami, jest dziś wiele i można je zakwalifikować do kilku megatrendów, które zachodzą w całym społeczeństwie – mówi prof. dr hab. Grzegorz Mazurek, rektor Akademii Leona Koźmińskiego. Wśród nich jest cyfrowa transformacja, zmiany klimatu i zrównoważony rozwój społeczny, który pozwoli niwelować nierówności. O wpływie, jaki szkoły wyższe mogą wywierać na społeczeństwa i wspierać je w odpowiedzi na bieżące wyzwania, 700 rektorów z całego świata debatowało podczas spotkania w Walencji. W przyjętej tam deklaracji zobowiązali się m.in. do uwzględniania w badaniach wyzwań globalnych i lokalnych, a także wyposażania studentów w kompetencje, które będą niezbędne w obliczu tych wyzwań w przyszłości. – Na mocy tych zobowiązań współpraca biznesu z uczelniami będzie jeszcze większa i szersza – mówi Wojciech Leśniewski, dyrektor Santander Universidades w Polsce, przedstawiciel organizatora cyklicznych spotkań rektorów.
Współpraca

Obsługa konferencji prasowych
Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.
Finanse
Start-upy nie narzekają na brak dostępu do finansowania. Równie ważny jest dla nich mentoring i wsparcie ekspertów

Polskie start-upy dobrze sobie radzą na europejskim i globalnym rynku, chętnie kierują swoje rozwiązania do dużych firm i korporacji, a ich domeną jest głównie software – wynika z ostatniego raportu Fundacji StartUp Poland. Jak wskazuje założyciel funduszu EEC Ventures Konrad Sitnik, tym, co warunkuje sukces, jest przede wszystkim determinacja founderów i dobry, skalowalny model biznesowy. – Ostatni element do tej układanki to jest mądry inwestor, który poza pieniędzmi zapewni również mentoring i wsparcie intelektualne – mówi ekspert. Taką rolę chce pełnić Tauron, który ze start-upami ściśle współpracuje już od kilku lat, oferując im autorski program akceleracyjny.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.