Podczas wirtualnej konferencji Infor zaprezentuje możliwości transformacyjne EAM

Klienci Infor, m.in. CERN i Veolia International, przedstawią korzyści płynące z zastosowania oprogramowania do zarządzania zasobami i majątkiem firmy
Warszawa – listopad 2020 r. – Podczas EAM Virtual Summit – wirtualnej konferencji na temat oprogramowania Infor EAM, który odbędzie się 12 listopada br., firmy będą miały możliwość zapoznania się z potencjałem rozwiązań do zarządzania zasobami i majątkiem w zakresie zwiększania sprawności i cyfrowej transformacji. Wszystkie informacje na temat wydarzenia można uzyskać na stronie: https://pages.infor.com/infor-eam-virtual-summit.html
Wzrost zainteresowania zarządzaniem majątkiem jest widoczny w wynikach badań, które przewidują, że wartość światowego rynku oprogramowania EAM w 2024 r. wyniesie 8,2 mld USD w porównaniu do 5,1 mld w 2019 r., co odpowiada skumulowanemu rocznemu wskaźnikowi wzrostu (CAGR) na poziomie 10% – według firmy doradczej Markets & Markets.
Przy powodowanym przez COVID-19 zamieszaniu w gospodarkach całego świata specjaliści z branży EAM uważają, że organizacje nastawiają się jeszcze bardziej na rozwiązania mogące pomóc im w zwiększaniu sprawności działania i transformacji cyfrowej.
EAM Virtual Summit skupi się na trendach w zarządzaniu zasobami i majątkiem firm, w tym, w jaki sposób wydłużać czas użytkowania aktywów i zwiększać sprawność działania organizacji szczególnie w czasach nieprzewidywalnych, z wykorzystaniem Infor EAM.
Wydarzenie będzie miało charakter interdyscyplinarny, obejmie sektory takie jak produkcja, energetyka, dostawcy mediów, przemysł naftowy i gazowy, logistyka, budownictwo, zarządzanie obiektami oraz branżę farmaceutyczną i chemiczną. Prowadzone panele dyskusyjne zapewnią przedstawicielom różnych branż możliwość poznania korzyści, jakie może im przynieść EAM.
Swoją obecność potwierdzili prelegenci tacy jak Ed O’Brien, dyrektor ds. badań w ARC Advisory Group, Inc.; R „Ray" Wang, główny analityk i założyciel firmy Constellation Research, Inc. oraz Romain Flachot, dyrektor działu ds. produkcji cyfrowej w Capgemini France. Swoimi doświadczeniami z oprogramowaniem EAM Infor podzielą się klienci tacy jak CERN, Vestas, Veolia International czy GSK.
– Firmy ze wszystkich branż zdają sobie sprawę z konieczności optymalizacji sposobów zarządzania zasobami i majątkiem przez cały okres użytkowania, aby zwiększać sprawność, wydajność i usprawniać planowanie strategiczne. Ta tendencja tylko przyspiesza w obecnej sytuacji – mówi Frederic Russo, wiceprezes ds. międzynarodowych rozwiązań EAM w Infor. – Z niecierpliwością oczekujemy możliwości przedstawienia bezprecedensowej wartości oprogramowania Infor EAM i omówienia konkretnych potrzeb firm z dużymi zasobami, by móc pomóc im w maksymalizacji uzyskiwanej z nich wartości i w przyspieszeniu realizacji planów transformacji cyfrowej – dodaje Russo.
Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele kierownictwa Infor, w tym Frederic Russo, wiceprezes ds. rozwiązań zarządzania majątkiem oraz Kevin Price, specjalista ds. technicznych i strateg produktów Infor.
EAM Virtual Summit odbędzie się 12 listopada w godzinach 11:00 - 14:00. Przedstawicieli kadry kierowniczej zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do rejestracji na stronie: www.pages.infor.com/infor-eam-virtual-summit.html
O Infor
Infor to globalny lider specjalizowanego branżowo oprogramowania biznesowego w chmurze. Aplikacje biznesowe o znaczeniu krytycznym są dostarczane 67000 klientom w ponad 175 krajach, a rozwiązania Infor są zaprojektowane z myślą o maksymalizowaniu wartości i minimalizowaniu ryzyka, przy zachowaniu korzyści operacyjnych. 17000 pracowników Infor wykorzystuje bogate doświadczenie i analizy bazujące na danych, aby tworzyć, uczyć się i szybko odpowiadać na nowe wyzwania biznesowe i branżowe. Infor dostarcza klientom nowoczesne narzędzia do transformacji biznesu i przyspieszania innowacji. Więcej informacji na stronie: www.infor.com/pl
# # #
Kontakt dla mediów:
Dorota Sapija, Omega Communication, dsapija@communication.pl, 22 854 16 39
Sylwia Rudzka, Omega Communication, srudzka@communication.pl, 22 854 16 24

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

KE proponuje nowy Fundusz Konkurencyjności. Ma pobudzić inwestycje w strategiczne dla Europy technologie
W środę 16 lipca Komisja Europejska przedstawiła projekt budżetu na lata 2028–2034. Jedna z propozycji zakłada utworzenie Europejskiego Funduszu Konkurencyjności o wartości ponad 400 mld euro, który ma pobudzić inwestycje w technologie strategiczne dla jednolitego rynku. Wśród wspieranych obszarów znalazła się obronność i przestrzeń kosmiczna. Na ten cel ma trafić ponad 130 mld euro, pięciokrotnie więcej niż do tej pory.
Firma
Były prezes PGE: OZE potrzebuje wsparcia magazynów energii. To temat traktowany po macoszemu

Choć udział odnawialnych źródeł energii w miksie energetycznym Polski jest stosunkowo wysoki i rośnie, to ten przyrost jest chaotyczny i nierównomiernie rozłożony miedzy technologiami – wskazuje Forum Energii. Dodatkowo OZE potrzebują wsparcia magazynów energii, a zdaniem Wojciecha Dąbrowskiego, prezesa Fundacji SET, ten temat jest traktowany po macoszemu. Brak magazynów powoduje, że produkcja energii z OZE jest tymczasowo wyłączana, co oznacza marnowanie potencjału tych źródeł.
Infrastruktura
Wzrost wynagrodzeń ekip budowlanych najmocniej wpływa na koszty budowy domu. Zainteresowanie inwestorów mimo to nieznacznie wzrasta

Budowa metra kwadratowego domu w Polsce kosztuje od 5,55 do 6 tys. zł w zależności od województwa – wynika z najnowszych analiz firmy Sekocenbud. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie cena za metr kwadratowy domu przekroczyła już 6,2 tys. zł. Na przyrosty kosztów budowy domu wpływają zarówno drożejące materiały budowlane, jak i wyższe wynagrodzenia pracowników. Inwestorzy nie rezygnują jednak z budowy domów jednorodzinnych, co ma związek m.in. z wciąż wysokimi cenami mieszkań czy też obniżką stóp procentowych.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.