Komunikaty PR

Podczas wirtualnej konferencji Infor zaprezentuje możliwości transformacyjne EAM

2020-11-10  |  12:00
Biuro prasowe

Klienci Infor, m.in. CERN i Veolia International, przedstawią korzyści płynące z zastosowania oprogramowania do zarządzania zasobami i majątkiem firmy

 

Warszawa – listopad 2020 r. – Podczas EAM Virtual Summit – wirtualnej konferencji na temat oprogramowania Infor EAM, który odbędzie się 12 listopada br., firmy będą miały możliwość zapoznania się z potencjałem rozwiązań do zarządzania zasobami i majątkiem w zakresie zwiększania sprawności i cyfrowej transformacji. Wszystkie informacje na temat wydarzenia można uzyskać na stronie: https://pages.infor.com/infor-eam-virtual-summit.html

Wzrost zainteresowania zarządzaniem majątkiem jest widoczny w wynikach badań, które przewidują, że wartość światowego rynku oprogramowania EAM w 2024 r. wyniesie 8,2 mld USD w porównaniu do 5,1 mld w 2019 r., co odpowiada skumulowanemu rocznemu wskaźnikowi wzrostu (CAGR) na poziomie 10% – według   firmy doradczej Markets & Markets.

Przy powodowanym przez COVID-19 zamieszaniu w gospodarkach całego świata specjaliści z branży EAM uważają, że organizacje nastawiają się jeszcze bardziej na rozwiązania mogące pomóc im w zwiększaniu sprawności działania i transformacji cyfrowej.

EAM Virtual Summit skupi się na trendach w zarządzaniu zasobami i majątkiem firm, w tym, w jaki sposób wydłużać czas użytkowania aktywów i zwiększać sprawność działania organizacji szczególnie w czasach nieprzewidywalnych, z wykorzystaniem Infor EAM.

Wydarzenie będzie miało charakter interdyscyplinarny, obejmie sektory takie jak produkcja, energetyka, dostawcy mediów, przemysł naftowy i gazowy, logistyka, budownictwo, zarządzanie obiektami oraz branżę farmaceutyczną i chemiczną. Prowadzone panele dyskusyjne zapewnią przedstawicielom różnych branż możliwość poznania korzyści, jakie może im przynieść EAM.

Swoją obecność potwierdzili prelegenci tacy jak Ed O’Brien, dyrektor ds. badań w ARC Advisory Group, Inc.; R „Ray" Wang, główny analityk i założyciel firmy Constellation Research, Inc. oraz Romain Flachot, dyrektor działu ds. produkcji cyfrowej w Capgemini France. Swoimi doświadczeniami z oprogramowaniem EAM Infor podzielą się klienci tacy jak CERN, Vestas, Veolia International czy GSK.

– Firmy ze wszystkich branż zdają sobie sprawę z konieczności optymalizacji sposobów zarządzania zasobami i majątkiem przez cały okres użytkowania, aby zwiększać sprawność, wydajność i usprawniać planowanie strategiczne. Ta tendencja tylko przyspiesza w obecnej sytuacji – mówi Frederic Russo, wiceprezes ds. międzynarodowych rozwiązań EAM w Infor. – Z niecierpliwością oczekujemy możliwości przedstawienia bezprecedensowej wartości oprogramowania Infor EAM i omówienia konkretnych potrzeb firm z dużymi zasobami, by móc pomóc im w maksymalizacji uzyskiwanej z nich wartości i w przyspieszeniu realizacji planów transformacji cyfrowej – dodaje Russo.

Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele kierownictwa Infor, w tym Frederic Russo, wiceprezes ds. rozwiązań zarządzania majątkiem oraz Kevin Price, specjalista ds. technicznych i strateg produktów Infor.

EAM Virtual Summit odbędzie się 12 listopada w godzinach 11:00 - 14:00. Przedstawicieli kadry kierowniczej zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do rejestracji na stronie: www.pages.infor.com/infor-eam-virtual-summit.html

 

O Infor

Infor to globalny lider specjalizowanego branżowo oprogramowania biznesowego w chmurze. Aplikacje biznesowe o znaczeniu krytycznym są dostarczane 67000 klientom w ponad 175 krajach, a rozwiązania Infor są zaprojektowane z myślą  o maksymalizowaniu wartości i minimalizowaniu ryzyka, przy zachowaniu korzyści operacyjnych. 17000 pracowników Infor wykorzystuje bogate doświadczenie i analizy bazujące na danych, aby tworzyć, uczyć się i szybko odpowiadać na nowe wyzwania biznesowe i branżowe. Infor dostarcza klientom nowoczesne narzędzia do transformacji biznesu i przyspieszania innowacji. Więcej informacji na stronie: www.infor.com/pl

# # #

Kontakt dla mediów:

Dorota Sapija, Omega Communication, dsapija@communication.pl, 22 854 16 39

Sylwia Rudzka, Omega Communication, srudzka@communication.pl, 22 854 16 24

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25 Biuro prasowe
2025-05-13 | 14:45

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Emitel ponownie został Partnerem Technologicznym konferencji Impact’25 – jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych nowoczesnym technologiom, gospodarce
IT i technologie Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?
2025-04-29 | 10:00

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Udział kobiet na stanowiskach kierowniczych w Polsce wynosi 43 % i jest to drugi najwyższy wynik w Europie (wyżej jest jedynie Łotwa – 46%).* Polki od lat udowadniają,
IT i technologie Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
2025-04-02 | 10:40

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

W Polsce zadebiutowała motorola edge 60 fusion – pierwszy tegoroczny model z rodziny edge. Łączy cechy smartfona klasy premium z wysoką odpornością, potwierdzoną

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Problemy społeczne

37 proc. Ukraińców nie wie, jak zaszczepić dziecko w Polsce. Potrzebna większa edukacja w tym zakresie

Choć trzech na czterech uchodźców z Ukrainy darzy polski system ochrony zdrowia dużym zaufaniem, to 21 proc. z nich ma problem z zaufaniem do samych szczepień. To dlatego wiele ukraińskich mam podejmuje decyzję o nieszczepieniu dziecka. Dużym wyzwaniem jest więc zwiększanie ich świadomości na temat korzyści płynących ze szczepień dla zdrowia jednostek i całej populacji, a także wyjaśnianie wątpliwości związanych z ewentualnymi skutkami ubocznymi. Tę rolę edukacyjną musi wziąć na siebie polski personel systemu ochrony zdrowia.

Telekomunikacja

Dyrektywa unijna zmienia podejście do cyberbezpieczeństwa. W Polsce trwają prace nad jej wdrożeniem

Według zapewnień rządu w tym kwartale zakończą się rządowe prace nad nowelizacją ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, która wdroży do polskiego prawa zapisy dyrektywy NIS2. Będzie to mieć istotne znaczenie dla kształtowania polityk cyberbezpieczeństwa przez duże i średnie podmioty zaliczane do kategorii kluczowych i ważnych. Choć pojawiają się głosy krytyczne, sugerujące, że regulacje są zbyt daleko idące, to eksperci od cyberbezpieczeństwa są przekonani, że akurat w tym obszarze mogą one przynieść szereg korzyści, zwłaszcza we współczesnych warunkach geopolitycznych.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.