Podczas wirtualnej konferencji Infor zaprezentuje możliwości transformacyjne EAM
Klienci Infor, m.in. CERN i Veolia International, przedstawią korzyści płynące z zastosowania oprogramowania do zarządzania zasobami i majątkiem firmy
Warszawa – listopad 2020 r. – Podczas EAM Virtual Summit – wirtualnej konferencji na temat oprogramowania Infor EAM, który odbędzie się 12 listopada br., firmy będą miały możliwość zapoznania się z potencjałem rozwiązań do zarządzania zasobami i majątkiem w zakresie zwiększania sprawności i cyfrowej transformacji. Wszystkie informacje na temat wydarzenia można uzyskać na stronie: https://pages.infor.com/infor-eam-virtual-summit.html
Wzrost zainteresowania zarządzaniem majątkiem jest widoczny w wynikach badań, które przewidują, że wartość światowego rynku oprogramowania EAM w 2024 r. wyniesie 8,2 mld USD w porównaniu do 5,1 mld w 2019 r., co odpowiada skumulowanemu rocznemu wskaźnikowi wzrostu (CAGR) na poziomie 10% – według firmy doradczej Markets & Markets.
Przy powodowanym przez COVID-19 zamieszaniu w gospodarkach całego świata specjaliści z branży EAM uważają, że organizacje nastawiają się jeszcze bardziej na rozwiązania mogące pomóc im w zwiększaniu sprawności działania i transformacji cyfrowej.
EAM Virtual Summit skupi się na trendach w zarządzaniu zasobami i majątkiem firm, w tym, w jaki sposób wydłużać czas użytkowania aktywów i zwiększać sprawność działania organizacji szczególnie w czasach nieprzewidywalnych, z wykorzystaniem Infor EAM.
Wydarzenie będzie miało charakter interdyscyplinarny, obejmie sektory takie jak produkcja, energetyka, dostawcy mediów, przemysł naftowy i gazowy, logistyka, budownictwo, zarządzanie obiektami oraz branżę farmaceutyczną i chemiczną. Prowadzone panele dyskusyjne zapewnią przedstawicielom różnych branż możliwość poznania korzyści, jakie może im przynieść EAM.
Swoją obecność potwierdzili prelegenci tacy jak Ed O’Brien, dyrektor ds. badań w ARC Advisory Group, Inc.; R „Ray" Wang, główny analityk i założyciel firmy Constellation Research, Inc. oraz Romain Flachot, dyrektor działu ds. produkcji cyfrowej w Capgemini France. Swoimi doświadczeniami z oprogramowaniem EAM Infor podzielą się klienci tacy jak CERN, Vestas, Veolia International czy GSK.
– Firmy ze wszystkich branż zdają sobie sprawę z konieczności optymalizacji sposobów zarządzania zasobami i majątkiem przez cały okres użytkowania, aby zwiększać sprawność, wydajność i usprawniać planowanie strategiczne. Ta tendencja tylko przyspiesza w obecnej sytuacji – mówi Frederic Russo, wiceprezes ds. międzynarodowych rozwiązań EAM w Infor. – Z niecierpliwością oczekujemy możliwości przedstawienia bezprecedensowej wartości oprogramowania Infor EAM i omówienia konkretnych potrzeb firm z dużymi zasobami, by móc pomóc im w maksymalizacji uzyskiwanej z nich wartości i w przyspieszeniu realizacji planów transformacji cyfrowej – dodaje Russo.
Podczas wydarzenia wystąpią przedstawiciele kierownictwa Infor, w tym Frederic Russo, wiceprezes ds. rozwiązań zarządzania majątkiem oraz Kevin Price, specjalista ds. technicznych i strateg produktów Infor.
EAM Virtual Summit odbędzie się 12 listopada w godzinach 11:00 - 14:00. Przedstawicieli kadry kierowniczej zainteresowanych uczestnictwem zapraszamy do rejestracji na stronie: www.pages.infor.com/infor-eam-virtual-summit.html
O Infor
Infor to globalny lider specjalizowanego branżowo oprogramowania biznesowego w chmurze. Aplikacje biznesowe o znaczeniu krytycznym są dostarczane 67000 klientom w ponad 175 krajach, a rozwiązania Infor są zaprojektowane z myślą o maksymalizowaniu wartości i minimalizowaniu ryzyka, przy zachowaniu korzyści operacyjnych. 17000 pracowników Infor wykorzystuje bogate doświadczenie i analizy bazujące na danych, aby tworzyć, uczyć się i szybko odpowiadać na nowe wyzwania biznesowe i branżowe. Infor dostarcza klientom nowoczesne narzędzia do transformacji biznesu i przyspieszania innowacji. Więcej informacji na stronie: www.infor.com/pl
# # #
Kontakt dla mediów:
Dorota Sapija, Omega Communication, dsapija@communication.pl, 22 854 16 39
Sylwia Rudzka, Omega Communication, srudzka@communication.pl, 22 854 16 24
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Bezpieczeństwo najważniejsze dla pacjentów decydujących się na zabiegi korekty wad wzroku
Wady refrakcji, takie jak krótkowzroczność, astygmatyzm czy starczowzroczność, można skutecznie i trwale usunąć. Kwestii bezpieczeństwa zabiegów korekcji wad wzroku dotyczy najwięcej obaw pacjentów, którzy myślą o takim kroku. Tutaj z pomocą przychodzą certyfikaty spełnianych norm jakości, akredytacje poszczególnych placówek oraz potwierdzenie kwalifikacji lekarzy chirurgów.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Producenci drobiu obawiają się liberalizacji handlu z Mercosurem i Ukrainą. Ostrzegają przed zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego w UE
Umowa o wolnym handlu z krajami Mercosur może się okazać zagrożeniem dla polskich i europejskich producentów drobiu – ocenia Krajowa Rada Drobiarstwa – Izba Gospodarcza. Dziś 25 proc. mięsa z piersi kurczaka spożywanego w UE pochodzi z krajów spoza Wspólnoty – ocenia AVEC. Dodatkowy kontyngent z krajów Ameryki Południowej w wysokości 180 tys. t oznacza, że łącznie importowalibyśmy do UE 1,1 mln t mięsa drobiowego. Unijnych producentów niepokoją też stosunki handlowe z Ukrainą.
Prawo
Eksperci apelują o zmiany w konstrukcji podatków od nieruchomości. Danina od wartości byłaby bardziej sprawiedliwa i transparentna
Polska jest jednym z nielicznych unijnych państw, gdzie wysokość podatku od nieruchomości zależy od jej powierzchni, a nie wartości. Dyskusja nad zmianą systemu toczy się w Polsce od kilku dekad, ale hamują ją przede wszystkim obawy społeczne o wzrost daniny. Eksperci jednak przekonują, że podwyżki podatku od nieruchomości nie muszą iść w parze ze zmianą, a nowe rozwiązanie byłoby bardziej sprawiedliwe i z korzyścią dla transparentności rynku oraz samorządów.
Konsument
Polacy chcieliby głosować elektronicznie. Brakuje woli politycznej i technicznego zaplecza dla takiego rozwiązania
Ponad połowa Polaków chciałaby głosować przez internet – wynika z analizy CBOS. Już dziś niektóre państwa na świecie korzystają z głosowania elektronicznego, a wiele innych rozważa wprowadzenie takiego rozwiązania. Światowym liderem w tym zakresie jest Estonia, gdzie od 2005 roku działa e-voting. Także w Polsce po wyborach w 2023 roku pojawił się tego typu pomysł. Okazuje się jednak, że choć wola społeczna zdigitalizowania sposobu wyboru rządzących jest, to woli politycznej ciągle brakuje. Nie wiadomo też, która z platform mogłaby pełnić rolę bezpiecznej urny wyborczej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.