Komunikaty PR

Poręczne kamery o dużym polu widzenia. Axis prezentuje trzy nowe kamery PTZ

2022-06-13  |  10:00
Biuro prasowe
Kontakt
Monday PR
Monday PR Sp. z o.o. Sp.k.

Górskiego 9
00-033 Warszawa
biuro|mondaypr.pl| |biuro|mondaypr.pl
+48 224878421
www.mondaypr.pl

AXIS M5074, AXIS M5075, AXIS M5075-G to dyskretne, kompaktowe kamery PTZ sprawdzające się idealnie przy mniejszych instalacjach. Oferują one funkcje 5-krotnego zoomu optycznego i 10-krotnego zoomu cyfrowego, dostarczając szerokie widoki ogólne i znakomite odwzorowanie szczegółów.

 

Seria kamer AXIS M50 PTZ to urządzenia wielkości dłoni, mierzące zaledwie  130 × 63 mm, co z łatwością pozwala się im wtopić w każde otoczenie. Kamera AXIS M5074 zapewnia obraz o rozdzielczości HDTV 720p/1 MP, natomiast modele AXIS M5075 i AXIS M5075-G gwarantują rozdzielczość HDTV 1080p/2 MP. Ponadto AXIS M5075-G posiada funkcje bezprzewodowej łączności I/O z urządzeniami Z-Wave Plus®. Oznacza to, że kamera może komunikować się z maksymalnie sześcioma urządzeniami w skonfigurowanym systemie za pomocą komend on/off.

 

Dzięki funkcji Plug & Play nowe kamery wyposażone zostały w dodatkowe moduły analityczne oraz w zaawansowane funkcje cyberbezpieczeństwa, co znacznie zwiększa skuteczność ochrony. Analityka przekształca kamery w inteligentne narzędzie biznesowe, pomocne w podejmowaniu decyzji dotyczących działalności operacyjnej i alokacji zasobów. Przykładem jest funkcja detekcji głośności dźwięku, pracująca na wbudowanym mikrofonie, która generuje ostrzeżenie za każdym razem, gdy zostanie przekroczony skonfigurowany próg dźwięku.

 

Wszystkie kamery posiadają także wbudowaną technologię Zipstream, która zmniejsza zapotrzebowanie na przepustowość i pamięć nawet o 50% bez utraty jakości obrazu.

 

Najważniejsze cechy: 

  • Funkcje PTZ, 5-krotnego zoomu optycznego i 10-krotnego zoomu cyfrowego
  • Automatyczne ustawianie ostrości i WDR
  • Wbudowane funkcje analityczne
  • Obsługa technologii Z-Wave Plus® (kamera AXIS M5075-G)
  • Wbudowane cyberzabezpieczenia
  • Technologia Zipstream
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie EZVIZ z tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej Biuro prasowe
2022-08-18 | 11:00

EZVIZ z tytułem najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej

EZVIZ zdobywa tytuł najbardziej innowacyjnej firmy technologicznej w konkursie Stevie International Business Awards 2022 Otrzymując najwyższe wyróżnienie, firma wyróżnia się
IT i technologie IRIScan Desk 6 - nietypowy przenośny skaner nadal dostępny w bezkonkurencyjnej c
2022-08-17 | 13:00

IRIScan Desk 6 - nietypowy przenośny skaner nadal dostępny w bezkonkurencyjnej c

IRIScan Desk 6 to oryginalny, podręczny skaner oferujący możliwość skanowania stron oraz nagrywania wideo i dźwięku. Urządzenie nie tylko oferuje świetną jakość rejestrowanych
IT i technologie MasterMatch.Online – platforma networkingowa wymiany wiedzy w biznesie
2022-08-17 | 09:00

MasterMatch.Online – platforma networkingowa wymiany wiedzy w biznesie

Już 1 września startuje MasterMatch.Online - pierwsza w Polsce platforma Premium dla przedsiębiorców, kadry decyzyjnej oraz profesjonalnych usługodawców B2B, która

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Złote Spinacze 2022

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Transport

Transport wodny staje się coraz bardziej ekologiczny. To nie tylko kwestia napędów i zielonych paliw

Gdyńska Stocznia CRIST, która za swój pierwszy w Unii Europejskiej hybrydowy prom Elektra zdobyła w 2018 roku nagrodę Ship of the Year, niedawno zwodowała drugi tego typu statek. Spodziewa się więcej zamówień na niskoemisyjne jednostki, ponieważ regulacje związane z ograniczeniem emisyjności transportu morskiego zmuszają operatorów żeglugi do inwestowania w takie rozwiązania. Na rynku od lat sprawdza się gaz LNG, ale inną niskoemisyjną alternatywą jest też metanol. Rośnie także zainteresowanie wodorem. Ekologiczne rozwiązania na statkach dotyczą jednak nie tylko napędów.

Ochrona środowiska

Polisy obejmują nie tylko skutki ekstremalnych zjawisk pogodowych. Można się ubezpieczyć także m.in. od braku słońca czy wiatru

Coraz częstsze w ostatnich latach huragany, susze, upały czy gwałtowne burze destabilizują działalność biznesową i powodują dotkliwe straty finansowe. Firmy są zmuszone uwzględniać ryzyka klimatyczne w swoich strategiach, co sprawia, że częściej sięgają po ubezpieczania z tego obszaru. Wybór takich polis na rynku jest coraz większy. Pojawiają się wśród nich także nietypowe ubezpieczenia pogodowe, niekoniecznie związane z ekstremalnymi zjawiskami. Przykładem jest polisa od złej pogody dla biur podróży, od ciepłej zimy dla elektrociepłowni albo od zbyt małej liczby godzin słonecznych dla farm fotowoltaicznych.

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.