PowerWalker VFI 1000 ICT IoT — zasilacz UPS, którego obsłużysz za pomocą smartfo
W ostatnich latach coraz większą popularnością cieszą się produkty z kategorii Internet of Things. Jak się okazuje, zaliczyć do nich możemy nawet zasilacze awaryjne, a PowerWalker VFI 1000 ICT IoT jest idealnym tego przykładem.
PowerWalker VFI 1000 ICT IoT to zasilacz UPS zamknięty w obudowie typu tower. Całość ma za zadanie poprawiać jakość napięcia wyjściowego i gwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa, a to wszystko dzięki mechanizmowi podwójnej konwersji napięcia o jednolitym współczynniku mocy. Urządzenie wyróżnia się sprawnością na poziomie 89% w trybie LINE i oferuje moc czynną 1000 W.
Główną zaletą omawianego zasilacza jest jego integracja z chmurą. Model VFI 1000 ICT IoT może być łatwo sterowalny za pomocą smartfona z każdego miejsca na świecie. Do połączenia z urządzeniem służy darmowa WinPower View (dostępna na Androida i iOS). Użytkownik ma możliwość zdalnego sprawdzania parametrów pracy zasilacza, zmieniania poszczególnych ustawień, a także przeprowadzenia szczegółowych analiz.
Zasilacz PowerWalker VFI 1000 ICT IoT wyposażony jest w trzy baterie 12V/7Ah, aczkolwiek istnieje także opcja dodatkowego wydłużenia czasu pracy dzięki kolejnym akumulatorom. UPS wyróżnia się również m.in. wielofunkcyjnym ekranem LCD i wbudowanym portem ethernetowym z protokołem Modbus TCP IP. Zakres temperatury pracy urządzenia wynosi od 0°C do 40°C, a maksymalny generowany hałas to 45 dB.
Zintegrowany z chmurą zasilacz awaryjny PowerWalker VFI 1000 ICT IoT jest już dostępny w sprzedaży, a jego ceny w polskich sklepach zaczynają się od ok. 1500 zł

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Infrastruktura

Kolejne 9 mld zł trafi na budowę i modernizację sieci energetycznych. Inwestycje pomogą wyeliminować ryzyko blackoutu
Modernizacja i cyfryzacja sieci to dziś jeden z priorytetów spółek energetycznych w Polsce. Inwestycje te wzmacniają odporność systemu elektroenergetycznego i ograniczają ryzyko blackoutu, analogicznego do tego, który niedawno miał miejsce w Hiszpanii, ale też umożliwiają przyłączenie większej ilości zielonych źródeł energii. Enea pozyskała właśnie niskooprocentowaną pożyczkę w ramach KPO w wysokości 9 mld zł, które przeznaczy na budowę i modernizację sieci w północnej i zachodniej Polsce.
Rolnictwo
Gminne komisje szacują już straty w uprawach spowodowane przez majowe przymrozki. Najbardziej poszkodowani są sadownicy

W maju przygruntowe przymrozki pojawiły się na terenie niemal całego kraju. W niektórych miejscach temperatura obniżała się nawet do kilku stopni na minusie. Straty w rolnictwie i sadownictwie są bardzo duże, w niektórych regionach kraju sięgają nawet 90 proc. Ucierpiały nie tylko owoce i zboża, ale też część warzyw. Trwają już przygotowania naborów dla rolników, którzy ponieśli straty w wyniku przymrozków.
Polityka
Kampania prezydencka na ostatniej prostej. Temat ochrony zdrowia na drugim planie

Zdaniem przedstawicieli Naczelnej Izby Lekarskiej temat ochrony zdrowia w kampanii prezydenckiej, prowadzonej przed I turą wyborów, zszedł na dalszy plan. Kandydaci na najwyższy urząd w Polsce nie podawali – poza tematem składki zdrowotnej – w tym obszarze konkretów, a skupili się na kampanijnych ogólnikach i zapewnieniach. Zabrakło poruszenia wielu ważnych kwestii dotyczących m.in. przyszłości zawodów medycznych, kształcenia lekarzy, walki z agresją wobec medyków czy pomysłów na skrócenie kolejek do specjalistów i poprawy finansowania.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.