PowerWalker VFI 1000 LICR IoT — zaawansowany zasilacz UPS o niewielkich gabaryta
Marka PowerWalker ma w swojej ofercie wiele sprawdzonych zasilaczy awaryjnych. Najnowszy jej produkt skierowany jest dla tych, którzy wymagają nie tylko niezawodności, ale również niewielkich gabarytów i kilku zaawansowanych funkcji.
PowerWalker VFI 1000 LICR IoT to zasilacz UPS nowej generacji, który wyróżnia się opcją zdalnego monitorowania za pośrednictwem chmury. Takie zarządzanie nie tylko zwiększa dostępność i zapewnia łatwe monitorowanie parametrów SOC i SOH, ale równocześnie umożliwia szybkie rozwiązywanie problemów niezależnie od czasu i lokalizacji. Użytkownik może liczyć zatem na redukcję kosztów czy szybką analizę trendów.
Nowość od marki PowerWalker cechuje się współczynnikiem mocy wyjściowej na poziomie 1 i wydajnością energetyczną 1000 VA / 1000 W. Omawiany UPS wyposażony jest w zestaw akumulatorów poziomu 3 LFP (żelazofosforan litu lub fosforan żelaza litu – LiFePO 4) z kilkoma zaawansowanymi funkcjami BMS. Na pokładzie nie zabrakło systemu równoważenia oraz systemu ochrony ogniw.
Model VFI 1000 LICR IoT umożliwia tworzenie kopii zapasowych z maksymalnie 4 łatwo konfigurowalnymi modułami EBM. Produkt jest przy tym bardzo kompaktowy — nietypowa, acz prosta konstrukcja pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Ponadto istnieje szeroka gama opcjonalnych akcesoriów, takich jak zewnętrzne zestawy akumulatorów, karty do komunikacji i adapter WLAN, która może dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność zasilacza.
Zasilacz PowerWalker VFI 1000 LICR IoT trafi do sprzedaży już niebawem. W sklepach pojawią się także modele o wydajności energetycznej 1500, 2000 i 3000 VA.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Prawo
Trwają próby wzmocnienia dialogu społecznego. Niespokojne czasy wymuszają większe zaangażowanie społeczeństwa w podejmowanie decyzji

Według zapowiedzi szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen głos partnerów społecznych i dialog społeczny będą stały w centrum procesu decyzyjnego w Europie. Taki jest cel podpisanego w marcu Paktu na rzecz europejskiego dialogu społecznego. Potrzeba wzmocnienia głosu społeczeństwa jest również podkreślana na forum krajowym. Rząd planuje reformę Rady Dialogu Społecznego, by usprawnić pracę tej instytucji, a przedsiębiorcy wzywają do rzetelnego konsultowania ze stroną społeczną ustaw, które wychodzą z rządu.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.