Komunikaty PR

PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 - trójfazowe zasilacze UPS o jednostkowym współczynn

2020-11-10  |  11:00
Biuro prasowe

PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 to seria profesjonalnych zasilaczy awaryjnych dla środowisk komercyjnych. UPS-y oferują podwójną konwersję i blisko stu procentową sprawność. Do tego dochodzą precyzyjna regulacja napięcia (1%) i moduł SNMP, który jest w standardzie i pozwala na zdalną kontrolę.

Zasilacze UPS PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 to konstrukcje wykonane w topologii online. Producent zastosował tu technologię podwójnej konwersji i trójpoziomową topologię inwerterową. W praktyce sprawność jednostek ma wynosić od 95,5% w trybie liniowym do 98,5% w trybie ECO. Współczynnik mocy w każdym z modeli wynosi 1. Moc pozorna oferowana przez UPS-y przekłada się więc jeden do jednego na moc czynną - każdy 1 VA daje 1 W.

 

 

W swoich materiałach producent podkreśla elastyczność i wysoką gęstość mocy. Zasilacze awaryjne PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 mają charakteryzować się bardzo dobrym stosunkiem oferowanej mocy do fizycznych gabarytów jednostek. Niemal wszystkie modele pozwalają też na dostosowanie liczby modułów baterii, z 32 do 40 sztuk. Trójstopniowa konstrukcja i opcja dostosowania napięcia ładowania mają przełożyć się na dłuższą żywotność akumulatorów.

 

Domyślnie każdy zasilacz awaryjny PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 ma wbudowaną kartę SNMP, która pozwala na zdalną kontrolę i monitoring sprzętu. Można do tego celu wykorzystać przygotowaną przez firmę aplikację ViewPower. Wśród dostępnych portów znalazły się USB, EPO, wyjście terminala i jeden slot na karty rozszerzeń. Dla wygody użytkowania projektanci dodali dotykowe panele LCD, dzięki którym można zmieniać ustawienia i przeglądać aktualne parametry.

 

Zasilacze UPS PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 mogą działać równolegle. Producent dopuszcza zestawienie do trzech urządzeń jednocześnie. Dodatkowo na żądanie może zmodyfikować jednostki tak, by zawierały np. transformatory izolujące.

 

Zasilacze UPS PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 są już oferowane przez polskich sprzedawców. Ceny zaczynają się od około 11000 zł za bazowy model o mocy 10 kW, a kończą na poziomie około 56000 zł za wariant dysponujący mocą 80 kW. 

 

Dane techniczne wspólne dla modeli z serii VFI CPG PF1 3/3:

 

  • Moc pozorna / moc czynna: od 10 kVA / 10 kW do 80 kVA / 80 kW
  • Praca równoległa: tak, do 3 sztuk
  • Czas przełączania w tryb podtrzymania: 0 (zero) ms
  • Zakres napięcia wejściowego:
    • 190 - 520 VAC (3 fazy) przy obciążeniu 50%
    • 305 - 478 VAC (3 fazy) przy obciążeniu 100%
  • Napięcie wyjściowe: 3 x 400 V (3P+N); (208) / 220 / 230 / 240 VAC (P-N)
  • Zniekształcenia harmoniczne THDv - wyjściowe: do 2% (obciążenie liniowe) lub do 4% (obciążenie nieliniowe)
  • Efektywność: 95,5% przy pełnym obciążeniu liniowym
  • Porty komunikacyjne: wyjście terminala, EPO, USB, slot na moduły rozszerzeń
  • Liczba obsługiwanych baterii: 32 - 40 x 12 V (dla modeli powyżej 10 kVA / 10 kW)

 

Szczegółowe dane techniczne i specyfikacje dla wszystkich modeli są dostępne na stronie producenta.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Twój czas online - jak wykorzystać go mądrze? Biuro prasowe
2024-05-18 | 10:00

Twój czas online - jak wykorzystać go mądrze?

Prawie 7 godzin dziennie Polacy spędzają na korzystaniu z internetu – tak wynika z najnowszego raportu Digital 2024 Global Overview. To prawie 105 dni w ciągu całego roku i w
IT i technologie Twój czas online - jak wykorzystać go mądrze?
2024-05-18 | 10:00

Twój czas online - jak wykorzystać go mądrze?

Prawie 7 godzin dziennie Polacy spędzają na korzystaniu z internetu – tak wynika z najnowszego raportu Digital 2024 Global Overview. To prawie 105 dni w ciągu całego roku i w
IT i technologie Poprawianie stabilności procesorów Intel Core 13. i 14. generacji z domyślnymi u
2024-05-17 | 13:45

Poprawianie stabilności procesorów Intel Core 13. i 14. generacji z domyślnymi u

Aby rozwiązać problemy ze stabilnością wybranych procesorów Intel Core 13. i 14. generacji, firma Intel wprowadziła rozwiązanie znane jako „Intel Default Settings”,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Forum Sektora Kosmicznego 4 czerwca 2024

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media i PR

Komunikacja celów środowiskowych w centrum zainteresowania biznesu. Takich informacji coraz częściej szukają konsumenci

Z roku na rok coraz więcej firm kładzie nacisk na kwestie zrównoważonego rozwoju. Trend ten lata temu rozpoczęły przedsiębiorstwa świadome swojego wpływu na środowisko naturalne, klimat i lokalne społeczności, w których funkcjonują. Obecnie coraz częściej katalizatorem napędzającym tego typu działania są wymagania konsumentów, którzy oczekują od firm takiej odpowiedzialności, a także coraz większa presja regulacyjna ze strony UE. Z każdym rokiem przybywa deklaracji biznesu dotyczących ograniczania emisji, dążenia do neutralności klimatycznej i nowych, prośrodowiskowych inicjatyw. – Teraz cała sztuka w tym, żeby te działania dobrze komunikować – mówi Aleksandra Majda, ekspertka ESG Impact Network i Agencji Go Green.

Bankowość

Przewodniczący KNF: Niepokoi nas ograniczone zainteresowanie przedsiębiorców inwestycjami. To wpływa na niski popyt na kredyty inwestycyjne

W I kwartale 2024 roku banki poprawiły wyniki, mimo że bazą porównawczą jest znakomity dla nich 2023 rok. Mają więc możliwości udzielania kredytów firmom na rozwój. Problemem jest jednak wstrzemięźliwa postawa samych przedsiębiorstw w zaciąganiu pożyczek inwestycyjnych oraz poszukiwaniu innych źródeł finansowania inwestycji. Bolączką polskiego rynku jest zwłaszcza słabość rynku kapitałowego, czyli finansowania poprzez giełdę.

Przemysł

Trwają intensywne przygotowania do polskiej misji na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Siedem eksperymentów jest już w trakcie budowy

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w kosmosie, wpływ długotrwałego pobytu w kosmosie na zdrowie psychiczne, ale też na układ odpornościowy – to niektóre z obszarów eksperymentów, które zostaną przeprowadzone w warunkach mikrograwitacji podczas pierwszej polskiej misji na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. W ubiegłym tygodniu Europejska Agencja Kosmiczna podpisała siedem kontraktów na ich realizację z polskimi instytucjami i firmami. – Ta lista będzie się wydłużać i mam nadzieję, że wszystkie wybrane 18 projektów poleci na stację kosmiczną – mówi Sławosz Uznański, astronauta, który będzie przeprowadzać te eksperymenty na orbicie.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.