Komunikaty PR

PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 - trójfazowe zasilacze UPS o jednostkowym współczynn

2020-11-10  |  11:00
Biuro prasowe

PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 to seria profesjonalnych zasilaczy awaryjnych dla środowisk komercyjnych. UPS-y oferują podwójną konwersję i blisko stu procentową sprawność. Do tego dochodzą precyzyjna regulacja napięcia (1%) i moduł SNMP, który jest w standardzie i pozwala na zdalną kontrolę.

Zasilacze UPS PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 to konstrukcje wykonane w topologii online. Producent zastosował tu technologię podwójnej konwersji i trójpoziomową topologię inwerterową. W praktyce sprawność jednostek ma wynosić od 95,5% w trybie liniowym do 98,5% w trybie ECO. Współczynnik mocy w każdym z modeli wynosi 1. Moc pozorna oferowana przez UPS-y przekłada się więc jeden do jednego na moc czynną - każdy 1 VA daje 1 W.

 

 

W swoich materiałach producent podkreśla elastyczność i wysoką gęstość mocy. Zasilacze awaryjne PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 mają charakteryzować się bardzo dobrym stosunkiem oferowanej mocy do fizycznych gabarytów jednostek. Niemal wszystkie modele pozwalają też na dostosowanie liczby modułów baterii, z 32 do 40 sztuk. Trójstopniowa konstrukcja i opcja dostosowania napięcia ładowania mają przełożyć się na dłuższą żywotność akumulatorów.

 

Domyślnie każdy zasilacz awaryjny PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 ma wbudowaną kartę SNMP, która pozwala na zdalną kontrolę i monitoring sprzętu. Można do tego celu wykorzystać przygotowaną przez firmę aplikację ViewPower. Wśród dostępnych portów znalazły się USB, EPO, wyjście terminala i jeden slot na karty rozszerzeń. Dla wygody użytkowania projektanci dodali dotykowe panele LCD, dzięki którym można zmieniać ustawienia i przeglądać aktualne parametry.

 

Zasilacze UPS PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 mogą działać równolegle. Producent dopuszcza zestawienie do trzech urządzeń jednocześnie. Dodatkowo na żądanie może zmodyfikować jednostki tak, by zawierały np. transformatory izolujące.

 

Zasilacze UPS PowerWalker VFI CPG PF1 3/3 są już oferowane przez polskich sprzedawców. Ceny zaczynają się od około 11000 zł za bazowy model o mocy 10 kW, a kończą na poziomie około 56000 zł za wariant dysponujący mocą 80 kW. 

 

Dane techniczne wspólne dla modeli z serii VFI CPG PF1 3/3:

 

  • Moc pozorna / moc czynna: od 10 kVA / 10 kW do 80 kVA / 80 kW
  • Praca równoległa: tak, do 3 sztuk
  • Czas przełączania w tryb podtrzymania: 0 (zero) ms
  • Zakres napięcia wejściowego:
    • 190 - 520 VAC (3 fazy) przy obciążeniu 50%
    • 305 - 478 VAC (3 fazy) przy obciążeniu 100%
  • Napięcie wyjściowe: 3 x 400 V (3P+N); (208) / 220 / 230 / 240 VAC (P-N)
  • Zniekształcenia harmoniczne THDv - wyjściowe: do 2% (obciążenie liniowe) lub do 4% (obciążenie nieliniowe)
  • Efektywność: 95,5% przy pełnym obciążeniu liniowym
  • Porty komunikacyjne: wyjście terminala, EPO, USB, slot na moduły rozszerzeń
  • Liczba obsługiwanych baterii: 32 - 40 x 12 V (dla modeli powyżej 10 kVA / 10 kW)

 

Szczegółowe dane techniczne i specyfikacje dla wszystkich modeli są dostępne na stronie producenta.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu Biuro prasowe
2024-07-17 | 08:00

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Podczas gdy eksperci przewidują znaczące pozytywne skutki gospodarcze rozwoju sztucznej inteligencji generatywnej, nastroje społeczne nie są tak optymistyczne. Allianz Trade przedstawia wyniki
IT i technologie Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux
2024-07-17 | 01:00

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządowe budżety będą niezależne od rządowych zmian w podatkach. Nowe przepisy mają zacząć obowiązywać od 2025 roku

Obniżenie podatków, zwłaszcza PIT-u, zubożyło w ostatnich latach budżety polskich samorządów, szczególnie dużych miast. Nowy rząd po konsultacjach z jednostkami samorządu terytorialnego przedstawił w połowie lipca projekt nowej ustawy, zgodnie z którą dochody miast, gmin, powiatów i województw miałyby się opierać na udziale w dochodzie osób mieszkających i pracujących na danym obszarze, a nie w samych podatkach od osób fizycznych i prawnych. W ten sposób zmiany w opodatkowaniu nie będą się przekładać na wysokość wpływów do lokalnych budżetów i ułatwią planowanie inwestycji.

Finanse

Investors TFI: Hossa na giełdach nie skończy się przed 2026 rokiem. Wszystko będzie zależeć od trendu na Wall Street

Polska gospodarka w tym roku urośnie o 3–4 proc. po minimalnym wzroście w 2023 roku. To powinno się przełożyć na dobre wyniki polskich spółek, czyli również ich pozytywne notowania na giełdzie. Trend może zmienić jedynie wolta na Wall Street. Na nią jednak na razie się nie zanosi. Jednak za mniej więcej półtora roku amerykańscy przedsiębiorcy zaczną odczuwać skutki wysokich stóp procentowych, nawet jeśli Fed do tego czasu zdecyduje się na ich obniżki. Wtedy nastroje inwestorów mogą się odwrócić.

Konsument

Nie tylko Zielony, ale też Niebieski Ład. UE intensyfikuje wysiłki na rzecz ochrony zasobów wodnych

Europejski Komitet Regionów wezwał niedawno tworzącą się nową Komisję Europejską do prac nad Europejska Strategią Wodną i powołania komisarza odpowiedzialnego za zasoby wodne w UE. Impulsem do planowania zmian w tym obszarze ma być Blue Deal, czyli Niebieski Ład – inicjatywa stworzona w ubiegłym roku na wzór Zielonego Ładu. Przyspieszenie działań na rzecz ochrony zasobów wodnych to zdaniem ekspertów konieczność w obliczu coraz częstszych i poważniejszych susz, powodzi i problemów z dostępem do wody pitnej. Niebieski Ład ma być istotnym elementem dostosowywania się do zmian klimatu.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.