PowerWalker VFI CPH 3/3 - trójfazowe zasilacze UPS o jednostkowym współczynniku
Możliwość pokrycia nawet 100 kW, moc czynna równa pozornej i modułowa budowa zapewniająca wysoką elastyczność. Do tego możliwość instalacji w szafach serwerowych 19” i możliwość podmiany baterii “w locie”. Tak swoje trójfazowe zasilacze VFI CPH 3/3 zachwala firma PowerWalker.
Zasilacze UPS PowerWalker VFI CPH 3/3 to modułowe, trójfazowe konstrukcje o topologii online. Tym, co je wyróżnia jest współczynnik mocy równy 1. Oznacza to, że moc pozorna (kVA) przekłada się tu na moc czynną (kW) w stosunku jeden do jednego, a więc 1 VA daje 1 W. W połączeniu ze sprawnością przekraczającą 93%, seria VFI CPH 3/3 ma sprawdzić się wszędzie tam, gdzie stawiane są najwyższe wymagania co do efektywności zasilania.
Zasilacze awaryjne PowerWalker VFI CPH 3/3 da się zainstalować, jak twierdzi producent, w prawie każdej szafie 19”. Można także zdecydować się na dedykowaną szafę rack, która posiada dotykowy 10-calowy panel LCD. Wyświetla on informacje o całym systemie i pozwala na zmianę ustawień zasilacza. Szafa daje możliwość rozszerzenia o dodatkowe zestawy baterii, z 32 do maksymalnie 40 sztuk. Moduły można wymieniać “w locie”, bez wyłączania sprzętu.
Zasilacze UPS PowerWalker VFI CPH 3/3 oferują porty USB, EPO, wyjście terminala i jeden slot rozszerzeń. Można w nim osadzić moduł SNMP i zyskać możliwość zdalnego sterowania UPS-em. Do monitorowania parametrów pracy i zarządzania sprzętem producent proponuje autorską aplikację ViewPower. Wersje dla wszystkich wiodących platform (dystrybucje Linux, MacOS, Windows) można pobrać ze strony WWW.
Zasilacze awaryjne PowerWalker VFI CPH 3/3 są już dostępne w polskich sklepach. Za model o mocy 10 kW trzeba zapłacić około 7500 zł.
Dane techniczne dla modelu PowerWalker VFI 10K CPH 3/3:
- Moc pozorna / moc czynna: 10000 VA / 10000 W;
- Praca równoległa: tak, do 10 sztuk
- Czas przełączania w tryb podtrzymania: 0 (zero) ms
- Zakres napięcia wejściowego:
- 190 - 520 VAC (3 fazy) przy obciążeniu 50%
- 305 - 478 VAC (3 fazy) przy obciążeniu 100%
- Napięcie wyjściowe: 360 / 380 / 400 / 415 VAC (3P+N)
- Zniekształcenia harmoniczne THDv - wyjściowe: do 2% (obciążenie liniowe) lub do 4% (obciążenie nieliniowe)
- Efektywność: 93,5%
- Porty komunikacyjne: wyjście terminala, EPO, USB, slot na moduły rozszerzeń
- Liczba obsługiwanych baterii: 32 - 40 x 12 V

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy wymiany handlowej między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską. Na wysokich cłach stracą obie strony
Komisja Europejska przedstawiła w poniedziałek propozycję ceł na import z USA o wartości 72 mld euro, co ma być odpowiedzią na nałożenie 30-proc. stawek na import z UE zapowiedziane przez Amerykanów w poprzednim tygodniu. Przedstawiciele KE wciąż widzą jednak potencjał kontynuowania negocjacji. Zdaniem europosła Michała Koboski brak porozumienia lub uzgodnienie stawek wyższych niż 10-proc. nie tylko zaszkodzi obydwu stronom, ale i osłabi ich pozycję na arenie międzynarodowej.
Handel
Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.