PowerWalker VI 2000 LCD FR - energia zawsze pod ręką
PowerWalker VI 2000 LCD FR to UPS o mocy 1200 W. Urządzenie powinno bez trudu zapewnić podtrzymanie zasilania high-endowym stacjom roboczym i maszynom do gier wraz z peryferiami. Zasilacz oferuje też ochronę przeciwprzepięciową sieci LAN i telefonicznej.
PowerWalker VI 2000 LCD FR to niewielki zasilacz awaryjny wykonany w topologii line-interactive. Posiada on układ automatycznej regulacji napięcia (AVR). Ma on zapewnić nie tylko jego wysoką jakość i stabilność, lecz także minimalizować obciążenie baterii. Dopóki napięcie jest w granicach +/- 10% nominalnego, zasilacz koryguje je zamiast od razu przełączać się w tryb podtrzymania. Takie rozwiązanie ma przedłużać żywotność zamontowanych ogniw.
Dzięki mocy 1200 W zasilacz PowerWalker VI 2000 LCD FR jest w stanie zasilić nie tylko maszyny biurowe, lecz także wydajne stacje robocze i gamingowe wraz z towarzyszącym im sprzętem. Dodatkowo oferuje ochronę sieci Ethernet i telefonicznej. Bieżące parametry jego pracy można śledzić na wyświetlaczu LCD. Widoczne są tam informacje m.in. o poziomie naładowania, trybie pracy, napięciach czy alerty o przeciążeniu.
Osoby, które wolą skorzystać z monitoringu programowego, mogą podłączyć UPS za pomocą przewodu USB i skorzystać z aplikacji ViewPower. Zamknięty w obudowie typu tower ma odznaczać się mniejszymi od konkurencji o analogicznej mocy gabarytami, które w jego przypadku wynoszą 146 x 205 x 397 mm. Całość waży około 12 kg i oferuje cztery gniazda: dwa C13 i dwa typu E, stosowane m.in. w Polsce.
Zasilacz UPS PowerWalker VI 2000 LCD FR można nabyć w polskich sklepach, gdzie jest on wyceniany na około 800 zł.
Dane techniczne:
- Moc pozorna / moc czynna: 2000 VA / 1200 W;
- Czas przełączania w tryb podtrzymania: typowo 2-6 ms
- Zakres napięcia wejściowego: 162 - 290 VAC
- Napięcie wyjściowe: 230 VAC
- Porty komunikacyjne: USB
- Czas ładowania: ok. 4 godz. do 90%
- gniazdka:
- 2 x francuskie (E)
- 2 x C13
- RJ45/RJ11
- wymiary (S x W x G) i waga: 146 x 205 x 397 mm, 12,1 kg
- Zastosowane ogniwa i czas podtrzymania: 2 x 9 Ah / 12 V
- czas podtrzymania przy obciążeniu 50%: do 5 min
- czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 0,7 min
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Optegra otwiera dwunastą klinikę w Polsce i trzecią w Warszawie, dedykowaną specjalnie do korekcji wad wzroku
Sieć klinik okulistycznych Optegra, lider chirurgii korekcji wad wzroku w Polsce, otwiera nową, flagową klinikę w nowoczesnym biurowcu Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy. Będzie to dwunasta placówka Optegra w Polsce oraz trzecia w Warszawie.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.