PowerWalker VI 2000 LCD FR - energia zawsze pod ręką

PowerWalker VI 2000 LCD FR to UPS o mocy 1200 W. Urządzenie powinno bez trudu zapewnić podtrzymanie zasilania high-endowym stacjom roboczym i maszynom do gier wraz z peryferiami. Zasilacz oferuje też ochronę przeciwprzepięciową sieci LAN i telefonicznej.
PowerWalker VI 2000 LCD FR to niewielki zasilacz awaryjny wykonany w topologii line-interactive. Posiada on układ automatycznej regulacji napięcia (AVR). Ma on zapewnić nie tylko jego wysoką jakość i stabilność, lecz także minimalizować obciążenie baterii. Dopóki napięcie jest w granicach +/- 10% nominalnego, zasilacz koryguje je zamiast od razu przełączać się w tryb podtrzymania. Takie rozwiązanie ma przedłużać żywotność zamontowanych ogniw.
Dzięki mocy 1200 W zasilacz PowerWalker VI 2000 LCD FR jest w stanie zasilić nie tylko maszyny biurowe, lecz także wydajne stacje robocze i gamingowe wraz z towarzyszącym im sprzętem. Dodatkowo oferuje ochronę sieci Ethernet i telefonicznej. Bieżące parametry jego pracy można śledzić na wyświetlaczu LCD. Widoczne są tam informacje m.in. o poziomie naładowania, trybie pracy, napięciach czy alerty o przeciążeniu.
Osoby, które wolą skorzystać z monitoringu programowego, mogą podłączyć UPS za pomocą przewodu USB i skorzystać z aplikacji ViewPower. Zamknięty w obudowie typu tower ma odznaczać się mniejszymi od konkurencji o analogicznej mocy gabarytami, które w jego przypadku wynoszą 146 x 205 x 397 mm. Całość waży około 12 kg i oferuje cztery gniazda: dwa C13 i dwa typu E, stosowane m.in. w Polsce.
Zasilacz UPS PowerWalker VI 2000 LCD FR można nabyć w polskich sklepach, gdzie jest on wyceniany na około 800 zł.
Dane techniczne:
- Moc pozorna / moc czynna: 2000 VA / 1200 W;
- Czas przełączania w tryb podtrzymania: typowo 2-6 ms
- Zakres napięcia wejściowego: 162 - 290 VAC
- Napięcie wyjściowe: 230 VAC
- Porty komunikacyjne: USB
- Czas ładowania: ok. 4 godz. do 90%
- gniazdka:
- 2 x francuskie (E)
- 2 x C13
- RJ45/RJ11
- wymiary (S x W x G) i waga: 146 x 205 x 397 mm, 12,1 kg
- Zastosowane ogniwa i czas podtrzymania: 2 x 9 Ah / 12 V
- czas podtrzymania przy obciążeniu 50%: do 5 min
- czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu: 0,7 min

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Trwają prace nad szczegółowymi wytycznymi dla schronów. Prowadzona jest też inwentaryzacja i ocena stanu istniejących obiektów
W MSWiA trwają prace nad rozporządzeniem, które określi m.in., jakie warunki powinny spełniać miejsca schronienia, oraz wprowadzi spójne standardy dotyczące ich organizacji i wyposażenia. Ich opracowanie wymagane jest przez ustawę o ochronie ludności i obronie cywilnej, która weszła w życie 1 stycznia br. Trwa także inwentaryzacja istniejących obiektów zbiorowej ochrony, w tym schronów. Jak podkreślają eksperci, mamy w tym obszarze wiele zaległości do nadrobienia. Problemem jest niedobór specjalistów od budowli schronowych, którzy mogliby ten proces wesprzeć i przyspieszyć.
Handel
Nowy rozdział we współpracy Wielka Brytania – Unia Europejska. Bezpieczeństwo jedną z kluczowych kwestii

19 maja odbędzie się w Londynie pierwszy od brexitu na tak wysokim szczeblu szczyt brytyjskich i unijnych przywódców. Zdaniem polskich europosłów obydwie strony dojrzały do ponownego zacieśnienia stosunków i są dla siebie kluczowymi partnerami. Rozmowy dotyczyć mają przede wszystkim zagadnień związanych z obronnością, ale także możliwości swobodnego przemieszczania się młodych ludzi. Wyzwaniem we wzajemnych relacjach wciąż są kwestie handlowe.
Transport
W Amazon pracuje ponad 750 tys. robotów. Najnowszy jest wyposażony w „zmysł” dotyku

Pierwsze roboty wyposażone w „zmysł” dotyku wykorzystywane są przez Amazon do obsługi produktów w centrach realizacji zamówień w USA i Niemczech. Roboty potrafią precyzyjnie przeszukiwać nawet ciasne przestrzenie półek w poszukiwaniu konkretnych produktów i z wyczuciem przenosić je na taśmę. Dzięki nim pracownicy nie muszą się schylać ani wspinać po drabinie w poszukiwaniu towaru. Automatyzacja wspiera też pracę kurierów. Paczki, które mają być dostarczone pod wskazany adres, podświetlane są w furgonetce na zielono, co ułatwia znalezienie właściwej przesyłki i skraca czas dostawy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.