PowerWalker VI 3000 RLP — topowy przedstawiciel kompaktowej serii zasilaczy UPS
PowerWalker ma w swojej ofercie wiele cenionych zasilaczy awaryjnych. Jednym z nich jest model VI 3000 RLP wyróżniający się nie tylko wysoką wydajnością energetyczną, lecz również niewielkimi gabarytami.
PowerWalker VI 3000 RLP to zasilacz typu Line-Interactive z automatycznym regulatorem napięcia. Całość pełni rolę menedżera kontaktów elektrycznych. Wydajność energetyczna tego modelu wynosi 3000 VA / 2700 W, a współczynnik mocy wyjściowej zasilacza to 0,9. Jak deklaruje producent, sprawność zasilacza w trybie LINE (pełnego obciążenia) ma wynosić aż 98,8%.
Rozmiary opisywanego produktu to 610x438x88 mm, a zatem można go umieścić nawet w trudno dostępnych miejscach (np. pod ladą). Co jednak najważniejsze, zasilacz może być zdalnie konfigurowany przez aplikację PowerMaster. Użytkownik jest w stanie bezprzewodowo zaplanować zdalne przełączanie, restart czy reorganizację harmonogramu dla każdego z dostępnych gniazd.
PowerWalker VI 3000 RLP wyróżnia się także obrotowym wyświetlaczem LCD, portem USB z technologią Human Interface Device (HID), inteligentnym gniazdem dla kart komunikacyjnych oraz portem RS232 do komunikacji z serwerem. Warto dodać, że czas działania urządzenia może być dodatkowo wydłużony dzięki łatwo wymienialnym zestawom Battery Pack.
Zasilaczy PowerWalker VI 3000 RLP jest dostępny w polskich sklepach w cenie od ok. 3680 zł. Do zestawu dodane zostały specjalne uchwyty montażowe.

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Problemy społeczne

Sukces gospodarczy Polski może zachęcić do powrotów Polaków mieszkających za granicą. Nowa rządowa strategia ma w tym pomóc
Polska coraz mocniej stawia na powroty swoich obywateli z zagranicy. Rządowa strategia współpracy z Polonią na najbliższe lata zakłada system zachęt dla osób powracających, ale też ułatwienia w uznawaniu wykształcenia i kwalifikacji, podejmowaniu studiów czy staży zawodowych. To w obliczu rosnących wyzwań demograficznych i zapotrzebowania na wysoko wykwalifikowaną kadrę szansa na wzmocnienie rynku pracy. Napływ wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem zdobytym za granicą może pomóc w modernizacji krajowej gospodarki.
Prawo
ZPP: Działania administracji narażają na szwank wysiłek deregulacyjny. Niektóre niosą znamiona dyskryminacji i nękania przedsiębiorców

Choć rząd zgodnie z zapowiedziami realizuje szeroko zakrojone zmiany deregulacyjne, przedsiębiorcy alarmują, że brakuje w nich spójności, przewidywalności i realnej poprawy, zwłaszcza w kontaktach z administracją. Jako przykład ZPP podaje przypadek firmy British American Tobacco (BAT) i jej zatrzymanego przez izbę celno-skarbową zamówienia 200 tys. kartridży do e-papierosów. Dotknięte tą decyzją spółki liczą straty.
Konsument
Branża piwowarska dodaje do polskiej gospodarki ponad 20,5 mld zł rocznie. Spadki sprzedaży i produkcji piwa uderzają również w inne sektory

Branża piwowarska pozostaje ważnym ogniwem polskiej gospodarki. Nowy raport CASE wskazuje, że generuje ona 3 proc. dochodów budżetowych i 85 tys. miejsc pracy w samych browarach i innych powiązanych sektorach. Dlatego kurczący się rynek piwa może mieć poważne reperkusje – już dziś nadwyżka mocy produkcyjnych przekracza 10 mln hl. Spadki są spowodowane m.in. znaczącym wzrostem kosztów działalności, spadkiem konsumpcji, a także uderzającymi w browarników zmianami regulacyjnymi.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.