PowerWalker VI 3000 RLP — niewielki zasilacz UPS, który może uratować z opresji
PowerWalker słynie z wielu UPS-ów, których zadaniem jest podtrzymywanie zasilania w sytuacjach awaryjnych. Co ciekawe, niektóre z nich wyróżniają się nie tylko niewielkimi gabarytami, ale również bardzo wysoką sprawnością energetyczną. Model VI 3000 RLP stanowi tego idealny przykład.
PowerWalker VI 3000 RLP to zasilacz typu Line-Interactive w obudowie Rack cechujący się automatycznym regulatorem napięcia i funkcjami zarządzania gniazdkami. Wydajność energetyczna tego modelu to 3000 VA / 2700 W, natomiast współczynnik mocy wyjściowej zasilacza to 0,9. Jak deklaruje producent, sprawność zasilacza w trybie LINE (pełnego obciążenia) ma wynosić aż 98,8%.
Omawiany model charakteryzuje się całkiem kompaktową obudową o wymiarach 610 x 438 x 88 mm, co oznacza, że zasilacz można umieścić nawet w trudno dostępnych miejscach (np. pod ladą). Do innych jego cech należy zaliczyć wsparcie dla aplikacji mobilnej PowerMaster, obrotowy ekran LCD na pokładzie, port USB z technologią HID oraz obsługę łatwo wymienialnych zestawów ogniw Battery Pack.
Nie da się ukryć, że zasilacz UPS stanowi dziś niemal obowiązkowe wyposażenie wszystkich gospodarstw i przedsiębiorstw, których działanie zaburzyć może choćby krótka przerwa w dostawach prądu. PowerWalker VI 3000 RLP działa jak zapasowy akumulator, który w kryzysowej sytuacji podtrzyma działanie nawet wielu urządzeń jednocześnie.
Zasilacz PowerWalker VI 3000 RLP jest dostępny w polskich sklepach w cenie od ok. 3680 zł. W zestawie znajdują się specjalne uchwyty montażowe.

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25

Polki najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w Unii Europejskiej. Jak w biznesie może pomóc im AI?

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Negocjacje między UE i USA w sprawie ceł trwają. Przełom możliwy podczas czerwcowej wizyty Trumpa w Europie
Czas, jaki Donald Trump zostawił krajom obłożonym cłami na negocjacje, zbliża się do półmetka. Umowę podpisała Wielka Brytania, ogłoszono również porozumienie z Chinami. Unia Europejska, która jest czwartym partnerem handlowym USA, do niedawna zdawała się nie czynić żadnych postępów w rozmowach. Jednak negocjacje trwają. Zdaniem europosła Michała Szczerby z PO stanowisko Unii powinno być twarde, a przede wszystkim jednomyślne. Okazją do rozmów może być wizyta Trumpa na czerwcowym szczycie NATO w Hadze.
Przemysł
Unijne programy szansą dla polskiego przemysłu zbrojeniowego. Wkrótce uruchomione będzie 150 mld euro na niskooprocentowane pożyczki

Prace nad uruchomieniem instrumentu pożyczkowego SAFE są na ostatniej prostej. Jak poinformował MON, po wielu tygodniach negocjacji został on przyjęty przez stałych przedstawicieli państw członkowskich przy UE. Wdrożenie SAFE oznacza uruchomienie 150 mld euro niskooprocentowanych pożyczek na finansowanie inwestycji państw członkowskich w obronność. Wysiłki krajowe i unijne koncentrują się teraz na zwiększaniu potencjału europejskiego przemysłu obronnego i budowaniu zdolności obrony i odstraszania.
Konsument
Roboty w służbie środowisku. Ograniczanie ilości odpadów możliwe dzięki automatyzacji

Sztuczna inteligencja i robotyka już dziś pomagają firmom ograniczać swój wpływ na środowisko. Korzyści z inwestycji w zaawansowaną automatyzację odczuwają także konsumenci. Przykładem może być automatyczny system pakowania wdrażany przez Amazon. Robot dostosowujący każdorazowo rozmiar papierowego opakowania do danego produktu pozwolił już zaoszczędzić 3 mln t materiału opakowaniowego, co oznacza dla kupujących mniej materiałów do utylizacji i prostszy recykling.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.