Sony Professional Displays & Solutions nawiązało współpracę z Xibo
Sony Professional Displays & Solutions nawiązało współpracę z Xibo, czołowym dostawcą oprogramowania Digital Signage typu open source. Współpraca ta polega na połączeniu interfejsu Cloud API i funkcji Zero-Touch Provisioning firmy Sony z oprogramowaniem Xibo, dzięki czemu firmy mogą szybko i łatwo wdrażać, skalować i zdalnie zarządzać całą siecią Digital Signage.
Tradycyjnie sieci Digital Signage i interaktywnych wyświetlaczy były kosztowne i trudne w zarządzaniu bez odpowiedniej wiedzy technicznej zwłaszcza, gdy sieć zaczynała się skalować. Partnerstwo Sony-Xibo rozwiązuje ten problem.
Integracja z Xibo pozwala użytkownikom bez technicznego przygotowania wdrażać, skalować i zarządzać wyświetlaczami i Digital Signage zdalnie z Xibo CMS. Eliminuje to potrzebę stosowania narzędzi, takich jak zdalne sterowanie i pamięci USB, znacznie zmniejszając wysiłek i koszty integracji systemu.
"Wraz z rosnącym naciskiem branży na zdalne skalowanie i zarządzanie, cieszymy się z rozszerzenia naszej współpracy z Xibo", powiedział Thorsten Prsybyl, europejski kierownik sprzedaży detalicznej w Sony Professional Displays & Solutions. "Nasze nowe funkcje doskonale integrują się z systemem CMS Xibo, oferując klientom bezprecedensową kontrolę nad ich sieciami signage. To kolejny krok w kierunku standardów, których oczekują nasi klienci".
"Xibo cieszy się, że jest pierwszym partnerem Digital Signage, który globalnie zintegrował Cloud API i Zero-touch Provisioning Sony" - dodał Dan Garner, dyrektor ds. technicznych w Xibo. "Mieliśmy już duże zapotrzebowanie na te usługi, więc czas był idealny. Cieszymy się, że możemy pogłębić naszą współpracę z Sony i zapewnić naszym klientom dokładnie takie rozwiązanie, o jakie prosili".
Aby zainstalować i skonfigurować monitory profesjonalne BRAVIA i Xibo, użytkownicy mogą po prostu wprowadzić 6-cyfrowy kod na swoim koncie Xibo.
Więcej informacji na temat partnerstwa Sony-Xibo oraz pełną listę partnerów Sony w zakresie sojuszy i technologii można znaleźć na stronie
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.