Thomas Knorr dyrektorem ds. obsługi posprzedażnej na region IFS DACH & EE
IFS Poland
ul. M. Flisa 6
02-247 Warszawa
anna.machol|ifs.com| |anna.machol|ifs.com
+48 512 134 493
https://www.ifs.com/pl/
Warszawa, 13 października 2020 – IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, wzmocnił swój dział sprzedaży, mianując Thomasa Knorra dyrektorem ds. obsługi przedsprzedażnej w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Europie Wschodniej.
Thomas Knorr ma ponad 13 lat doświadczenia w obsłudze przedsprzedażnej oraz szerokie doświadczenie związane z oprogramowaniem. Przed objęciem swojego obecnego stanowiska w IFS pracował w firmie Workday zajmującej się produkcją oprogramowania, gdzie był dyrektorem ds. obsługi przedsprzedażnej na region DACH. Wcześniej, w latach 2011–2019, pracował w firmie SAP, w której był odpowiedzialny za obsługę przedsprzedażną w zakresie rozwiązań S/4HANA Cloud w regionie MEE.
Thomas ma również szerokie doświadczenie w firmie IFS, ponieważ w latach 2005–2011 pracował w niemieckim oddziale tej firmy — początkowo jako członek IFS Trainee Program, a następnie jako konsultant ds. aplikacji i starszy konsultant ds. obsługi przedsprzedażnej.
„W ciągu ostatnich kilku lat firma IFS bardzo intensywnie się rozwijała, a obecnie oferuje pełny zakres swoich produktów w chmurze zapewniającej ich ciągłą aktualność, nie zapominając jednocześnie o tym, jak ważne jest oferowanie klientom różnych opcji wdrożenia” — powiedział Thomas Knorr. „Dzięki rozwiązaniom IFS firmy mogą uruchamiać wszystkie swoje procesy z jednego źródła i na przyszłościowej platformie. Bardzo się cieszę, że mogę być częścią tej rozwijającej się firmy oraz oferować dotychczasowym i potencjalnym klientom atrakcyjną alternatywę dla starszych kolosów z branży oprogramowania”.
Marcus Pannier, dyrektor zarządzający IFS na region DACH i Europy Wschodniej, dodał: „Cyfryzacja oparta na systemach ERP obejmuje skomplikowane procesy. Obecnie od dostawców technologii oczekuje się, że będą wspierać firmy i doradzać im już od samego początku. Zatrudniając Thomasa Knorra, zyskaliśmy doświadczonego i kompetentnego menedżera w naszym dziale obsługi przedsprzedażnej, który łączy w sobie pasję do technologii z szeroką wiedzą w dziedzinie cyfryzacji i oprogramowania ERP. Jestem przekonany, że Thomas nie tylko istotnie się przyczyni do naszego sukcesu, lecz także znacznie ułatwi naszym klientom cyfrową transformację”.
Więcej informacji o firmie IFS można znaleźć na stronie IFS.com lub obserwując nas na Twitterze: @IFSPoland.
Kontakt
Anna Machol
PR for IFS in Poland
Email: anna.machol@ifs.com
Phone: +48 512 134 493

Polski biznes nie jest przygotowany na cyberzagrożenia

Cyberbezpieczeństwo dla firm – skuteczne rozwiązania iIT Distribution Polska

Emitel Partnerem Technologicznym Impact’25
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Ważą się losy wymiany handlowej między Stanami Zjednoczonymi a Unią Europejską. Na wysokich cłach stracą obie strony
Komisja Europejska przedstawiła w poniedziałek propozycję ceł na import z USA o wartości 72 mld euro, co ma być odpowiedzią na nałożenie 30-proc. stawek na import z UE zapowiedziane przez Amerykanów w poprzednim tygodniu. Przedstawiciele KE wciąż widzą jednak potencjał kontynuowania negocjacji. Zdaniem europosła Michała Koboski brak porozumienia lub uzgodnienie stawek wyższych niż 10-proc. nie tylko zaszkodzi obydwu stronom, ale i osłabi ich pozycję na arenie międzynarodowej.
Handel
Nie tylko konsumenci starają się kupować bardziej odpowiedzialne. Część firm już stawia na to mocny nacisk

Kwestie równoważonych zakupów stają się elementem strategii ESG. Dostawy energii, zamówienia surowców i materiałów do produkcji czy elementów wyposażenia biur – na każdym etapie swoich zakupów firmy mogą dziś decydować między opcjami bardziej i mniej zrównoważonymi. Dotyczy to także zamówień rzeczy codziennego użytku dla pracowników czy środków czystości – wskazują eksperci Lyreco, e-sklepu, który prowadzi sprzedaż produktów do biur, pokazując ich wpływ na środowisko czy efektywność pracy.
Prawo
Unia Europejska wzmacnia ochronę najmłodszych. Parlament Europejski chce, by test praw dziecka był nowym standardem w legislacji

Parlament Europejski chciałby tzw. testu praw dziecka dla każdego aktu prawnego wychodzącego z Komisji Europejskiej. – Każda nowa legislacja Unii Europejskiej powinna być sprawdzana pod kątem wpływu na prawa dziecka – zapowiada Ewa Kopacz, wiceprzewodnicząca PE. Jak podkreśla, głos dzieci jest coraz lepiej słyszalny w UE i jej różnych politykach. Same dzieci wskazują na ważne dla siebie kwestie, którymi UE powinna się zajmować. Wśród nich są wyzwania w obszarze cyfrowym i edukacyjnym.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.