Komunikaty PR

Tide Software otwiera studia dla managerów w Akademii Leona Koźmińskiego

2023-09-25  |  14:15

DEDYKOWANE STUDIA PODYPLOMOWE DLA TECHNOLOGICZNEJ SPÓŁKI TIDE SOFTWARE

Tide Software, jeden z wiodących w kraju dostawców platform komunikacyjnych CPaaS dla B2B i operator telekomunikacyjny stawia na rozwój kompetencji swoich menedżerów. Liderzy rozpoczynają edukację w ramach programu przygotowanych dla nich studiów podyplomowych „Akademia Kompetencji Zarządczych” w Akademii Leona Koźmińskiego.

Unikalny program dwuletnich studiów podyplomowych powstał z myślą o menedżerach zatrudnionych w strukturach spółki Tide Software – wyspecjalizowanych w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm. Przygotowany program studiów podyplomowych uwzględnia prace nad strategią firmy oraz jej plany biznesowe. Przed słuchaczami blisko 300 godzin wykładów i tyle samo ćwiczeń praktycznych. Wspólnie z naukowcami i praktykami biznesu słuchacze będą przygotowywać się do pełnienia strategicznych ról i rozwijać swoje kompetencje menedżerskie, związane m.in. z zarządzaniem zespołami, dbaniem o dobrostan, identyfikacją potencjału oraz motywacją. W ramach programu rozwijana będzie też wiedza  z obszaru trendów ekonomicznych, przygotowania spółki do wykorzystywania szans rynkowych oraz reagowania na zagrożenia biznesowe. Warunkiem ukończenia studiów będzie przygotowanie i obrona projektu doradczego,  związanego z wyzwaniami firmy.

Jolanta Hryniewicka, Wiceprezes Tide Software podkreśla: Wybór Akademii Koźmińskiego jako partnera w rozwoju naszej kadry menedżerskiej był oczywisty. Zależało nam na doświadczeniu, ale też połączeniu wiedzy naukowej z najnowszymi badaniami oraz praktycznym podejściem. Jesteśmy w ważnym momencie zwiększania skali działania w Tide Software, ekspansji zagranicznej i dalszej profesjonalizacji procesów. To unikalny program w Akademii Leona Koźmińskiego, przygotowany z myślą o MŚP. Tide Software działa na dynamicznie zmieniającym się rynku technologii komunikacyjnych, z dużymi graczami m.in. z rynku finansowego, bankowego czy e-commerce. Dwuletnie studia to inwestycja w rozwój naszej kadry menedżerskiej. To zwykle wartość dodana, którą swoim pracownikom oferują międzynarodowe korporacje. Chcemy jednak, by  takie możliwości rozwoju były dostępne również w mniejszych i średnich spółkach.

W programie studiów weźmie także udział kadra menedżerska pozostałych spółek należących do Grupy Tide: Tide Mobile i JJT Elementum – nowoczesnej  stolarni i parku maszynowego. Program dla tych trzech spółek to nie pierwszy taki projekt w Akademii Leona Koźmińskiego. Wybór uczelni podyktowany został m.in. doświadczeniami w rozwoju pracowników oraz pozycją w rankingach „Financial Times”, plasujących Akademię wśród najlepszych uczelni biznesowych, oferujących otwarte i zamknięte programy rozwojowe.

Rankingi Financial Times Executive Education wskazują, że jesteśmy najlepszym wyborem jako partner rozwojowy dla klientów indywidualnych i biznesowych nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Bardzo nas cieszy, że i tym razem Ranking Custom Executive Education okazał się świetną wskazówką dla osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników i liderów w Tide Software, Tide Mobile i JJT Elementum, poszukujących nowoczesnych, światowej klasy programów dla swoich pracowników, liderów oraz zespołów zarządzających podkreśla dr Sylwia Hałas-Dej, dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów w Akademii Leona Koźmińskiego.

Uroczysta inauguracja Akademii Kompetencji Zarządczych – programu studiów podyplomowych dla spółek Tide, z udziałem Zarządu Spółek Tide oraz prof. Grzegorza Mazurka, Rektora Akademii Leona Koźmińskiego odbędzie się 29 września 2023 r. w murach uczelni.

 

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic Biuro prasowe
2024-07-23 | 12:00

Nowe życie Ogrodu Moneta z projektorami Panasonic

Kiedy FKP Scorpio i Temple Live Entertainment wpadli na pomysł przekształcenia impresjonistycznych arcydzieł Claude'a Moneta w wyjątkową, interaktywną wystawę w Szwecji, wiedzieli, że
IT i technologie SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie
2024-07-23 | 10:00

SOFTSWISS wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku i świętuje 15-lecie

SOFTSWISS, międzynarodowa firma IT z biurami rozwoju w Warszawie i Poznaniu, obchodzi 21 lipca 15-lecie swojej działalności. Na przestrzeni tych lat firma osiągnęła znaczące sukcesy i nadal
IT i technologie realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży
2024-07-23 | 06:00

realme 12 w promocyjnej cenie na start sprzedaży

Główny aparat realme 12 o rozdzielczości 50MP oraz matryca SONY LYT-600 z optyczną stabilizacją obrazu (OIS) zapewnia doskonałą jakość zdjęć, zwłaszcza w warunkach słabego

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Polska wciąż bez strategii transformacji energetyczno-klimatycznej. Zaktualizowanie dokumentów mogłoby przyspieszyć i uporządkować ten proces

Prace nad nowym Krajowym planem w dziedzinie energii i klimatu powinny, zgodnie z unijnymi zobowiązaniami, zakończyć się w czerwcu br., ale do tej pory nie trafił on do konsultacji społecznych. Trzydzieści organizacji branżowych i społecznych zaapelowało do Ministerstwa Klimatu i Środowiska o przyspieszenie prac nad dokumentem i jego rzetelne konsultacje. Jak podkreśliły, nie powinien on być rozpatrywany tylko jako obowiązek do wypełnienia, lecz również jako szansa na przyspieszenie i uporządkowanie procesu transformacji energetyczno-klimatycznej w kraju. Polska pozostaje jedynym państwem w UE, który nie przedstawił długoterminowej strategii określającej nasz wkład w osiągnięcie neutralności klimatycznej UE do 2050 roku.

Bankowość

Firmy mogą się już ubiegać o fundusze z nowej perspektywy. Opcji finansowania jest wiele, ale nie wszystkie przedsiębiorstwa o tym wiedzą

Dla polskich firm środki UE są jedną z najchętniej wykorzystywanych form finansowania inwestycji i projektów rozwojowych. W bieżącej perspektywie finansowej na lata 2021–2027 Polska pozostanie jednym z największych beneficjentów funduszy z polityki spójności – otrzyma łącznie ok. 170 mld euro, z których duża część trafi właśnie do krajowych przedsiębiorstw. Na to nakładają się również środki z KPO i programów ramowych zarządzanych przez Komisję Europejską. Możliwości finansowania jest wiele, ale nie wszystkie firmy wiedzą, gdzie i jak ich szukać. Tutaj eksperci widzą zadanie dla banków.

Ochrona środowiska

Biznes chętnie inwestuje w OZE. Fotowoltaika na własnym gruncie najchętniej wybieranym rozwiązaniem

Możliwości związanych z inwestowaniem w zieloną energię jest bardzo dużo, jednak to fotowoltaika na własnych gruntach jest najchętniej wybieranym przez biznes rozwiązaniem OZE. Specjaliści zwracają uwagę, że wydłużył się okres zwrotu z takiej inwestycji, mimo tego nadal jest atrakcyjny, szczególnie w modelu PV-as-a-service. Dlatego też firm inwestujących w produkcję energii ze słońca może wciąż przybywać.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.