Unikalna przestrzeń Moliera2 x Motorola w sercu Warszawy
26 i 27 czerwca w butiku przy ul. Moliera 2 w Warszawie miało miejsce uroczyste otwarcie wspólnej przestrzeni Moliera2 i firmy Motorola. Wydarzenie było inspirowane składanymi smartfonami motorola razr 50 ultra, razr 50 oraz flagowym modelem edge 50 ultra, a kolorem przewodnim był odcień Peach Fuzz, wybrany przez Instytut Pantone na kolor roku 2024.
Technologia i moda w jednym miejscu: Moliera2 łączy siły z Motorolą
Otwarcie strefy Peach Fuzz to zwieńczenie kilkumiesięcznej, współpracy Moliera2 z marką Motorola. Partnerzy biznesowi, współpracownicy, zaprzyjaźnieni fani oraz fanki obu marek spotkali się pod koniec czerwca w butiku Moliera2 w Warszawie, aby wspólnie celebrować sukces w stylizowanej brzoskwiniowej strefie, stanowiącej połączenie świata mody i technologii. Przy lampce Prosecco oraz muzyce na żywo goście mieli szansę zobaczyć najnowszy model ikonicznej „klapki” motorola razr 50 ultra w kolorze Peach Fuzz oraz stworzoną specjalnie na tę okazję, kapsułową kolekcją projektantki Justyny Chrabelskiej. Trendsetterki oraz trendsetterów modowych i technologicznych zapraszamy na oficjalną stronę moliera2.com - w ofercie dostępne są zarówno smartfony, jak i kolekcja modowa inspirowana odcieniem Peach Fuzz.
- Mamy nadzieję, że nasze klientki będą miały okazję często tu wracać - skomentowała wieczór Joanna Piórko, Head of Brand w Moliera2. - Moliera2 i Motorola we wspólnej przestrzeni dają możliwość odkrycia pięknej strony technologii w otoczeniu kolekcji światowych marek modowych. Urok miejsca podkreślają klimatyczne elementy designu takie jak futurystyczny sufit, przyjemne w dotyku materiały i faktury – dodaje.
Smartfon, który przełamuje schemat
Motorola razr 50 ultra to jedyny na rynku składany smartfon, który tak mocno inspirowany jest modą i najnowszymi trendami. Łączy największy zewnętrzny wyświetlacz wśród wszystkich modeli z klapką, z niebanalnym wzornictwem, wykończeniem klasy premium i kolorystką Pantone. Najnowszy razr jest nie tylko piękny, ale też funkcjonalny i kryje w sobie wysokiej klasy podzespoły. W jego nieszablonowym formacie oraz niepowtarzalnym wzornictwie można się zakochać. Będzie idealnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji, ale także idealnym urządzeniem na co dzień dla osób o wysokiej wrażliwości na swój indywidualny styl.
- Dzięki naszej współpracy w Warszawie powstała wyjątkowa strefa, która łączy technologię z modą. Jest to unikalny projekt w skali europejskiej, który udało się zrealizować w Polsce w oparciu o nasze wspólne doświadczenia. Motorola jest jego częścią, ponieważ nasze smartfony są w pewien sposób wyjątkowe i niepowtarzalne. Rozumiemy modę, rozumiemy potrzebę piękna i potrafimy połączyć design z funkcjonalnością. Projektujemy urządzenia z myślą o użytkownikach - powiedziała Anna Staszyńska, Head of Marketing w firmie Motorola.
Kolekcja inspirowana Peach Fuzz
Szczegóły tworzące niesamowitą, spójną całość to też znak rozpoznawczy ubrań autorstwa Justyny Chrabelskiej. Projektantka słynie z prostych, a równocześnie nieszablonowych rozwiązań. Łatwe do noszenia ubrania, zestawienie miejskiego szyku i luzu oraz wyraziste detale będące modową kropką nad i, to cechy wyróżniające dzieła Justyny. Podczas czerwcowego wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się z najnowszą kolekcją inspirowaną m.in. odcieniem Peach Fuzz.
Moliera2 i Motorola pracują nad kolejnymi wspólnymi projektami
Celebracja harmonii zachodzącej pomiędzy światem mody a innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi - tak określić można współpracę Moliera2 i firmy Motorola. Marki połączyły siły już w zeszłym roku. Świąteczno-noworoczna kampania Moliera2 została uzupełniona o smartfon motorola razr 40 ultra inspirowany kolorami Pantone. Autorem sesji zdjęciowej był Mateusz Stefanowski. Po ostatnim sukcesie, marki się nie zatrzymują. Moliera2 i Motorola pracują nad kolejnymi wspólnymi projektami, zapowiadając równie inspirujące nowości na drugą połowę 2024 roku. Kooperacja ta oparta jest na wspólnej wizji przyszłości i definiowania nowych standardów łączących świat mody i innowacji.
Nowo otwarta strefa Peach Fuzz w butiku Moliera2 będzie dostępna dla klientów przez najbliższe kilka miesięcy, oferując ekspozycję smartfonów Motorola oraz możliwość ich zakupu.
Kup monitor MSI QD-OLED i odbierz epickie nagrody. Darmowa gra S.T.A.L.K.E.R. 2
Jason Statham w World of Tanks
Motorola sypie prezentami. Kup smartfon i odbierz słuchawki lub voucher
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.