Uwolnij swoją wyobraźnię. Rusza MSI Creator Awards 2024
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
Celebrując pomysłowość i innowacyjność twórców z całego świata, MSI z radością ogłasza długo oczekiwaną piątą edycję konkursu MSI Creator Awards 2024. Tym razem odbywa się on pod hasłem „Fuzja sztuki i technologii”, będąc świadectwem płynnej integracji technologii i ekspresji artystycznej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 sierpnia 2024 r.
W tym roku nagrody MSI Creator Awards zostaną przyznane w czterech kategoriach: Graphic Design, Animation, Film i AI-Generated Works. Kategorie Graphic Design, Animation i Film oceniane będą przez cenionych profesjonalistów z branży, natomiast kategoria AI-Generated Works, czyli dzieła wygenerowane przez sztuczną inteligencję, zostanie wyłoniona w drodze publicznego głosowania.
To niezwykła szansa na zaprezentowanie swojego talentu i zdobycie cennych nagród, których łączna pula przekracza 60 000 USD. Nie przegapcie tej okazji, prześlijcie swoją pracę już teraz!
Uczestnicy rywalizujący o najwyższe wyróżnienia w kategoriach Graphic Design, Animation i Film mają szansę wygrać imponujący pakiet nagród o wartości ponad 50 000 dolarów. Obejmuje on pokaźną nagrodę pieniężną, najnowocześniejsze laptopy MSI dostosowane do tworzenia treści oraz roczną subskrypcję Adobe Creative Cloud. Dodatkowo zwycięzcy zyskują niesamowitą okazję do zaprezentowania swoich prac na platformach cyfrowych MSI i podjęcia współpracy przy przyszłych projektach.
Kategoria AI-Generated Works pozwala twórcom w pełni ucieleśnić ducha „Połączenia sztuki i technologii”, podkreślając symbiotyczny związek między artyzmem i technologią. Zwycięzcy w tej kategorii zostaną wyłonieni przede wszystkim w drodze publicznego głosowania, odzwierciedlającego uznanie publiczności dla innowacyjnego i twórczego wykorzystania sztucznej inteligencji w przekazie artystycznym. Zwycięzcy w tej kategorii będą mieli szansę powalczyć o pulę nagród przekraczającą 10 000 USD.
Dostrzegając różne potrzeby twórców, MSI oferuje zróżnicowaną ofertę laptopów Studio, tworzonych z myślą o usprawnieniu procesu twórczego i zapewniających niezrównaną wydajność. Co więcej, dzięki przełomowemu rozwiązaniu MSI AI-Artist, generatywnemu oprogramowaniu AI, które może tworzyć obrazy bezpośrednio poprzez wpisywanie poleceń lub korzystanie z odnośników do obrazów, twórcy mogą z łatwością uwolnić swoją wyobraźnię. MSI AI Artist działa wyłącznie w trybie offline, zapewniając bezpieczeństwo, prywatność i wydajność podczas pracy oraz umożliwiając użytkownikom realizowanie oszałamiających pomysłów.
Sony na ISE 2025 – zrównoważony rozwój i najnowsze technologie
Wyższa Szkoła Telewizji i Filmu (HFF) zamówiła Sony Crystal VERONA
Bruce Owen zostaje nowym prezesem regionu EMEA w Equinix
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.