Uwolnij swoją wyobraźnię. Rusza MSI Creator Awards 2024
GID Agency
Góry Św. Anny 3
47-330 Zdzieszowice
m.ambrozik|gid.agency| |m.ambrozik|gid.agency
+48 530 981 088
www.gid.agency
Celebrując pomysłowość i innowacyjność twórców z całego świata, MSI z radością ogłasza długo oczekiwaną piątą edycję konkursu MSI Creator Awards 2024. Tym razem odbywa się on pod hasłem „Fuzja sztuki i technologii”, będąc świadectwem płynnej integracji technologii i ekspresji artystycznej. Zgłoszenia będą przyjmowane do 11 sierpnia 2024 r.
W tym roku nagrody MSI Creator Awards zostaną przyznane w czterech kategoriach: Graphic Design, Animation, Film i AI-Generated Works. Kategorie Graphic Design, Animation i Film oceniane będą przez cenionych profesjonalistów z branży, natomiast kategoria AI-Generated Works, czyli dzieła wygenerowane przez sztuczną inteligencję, zostanie wyłoniona w drodze publicznego głosowania.
To niezwykła szansa na zaprezentowanie swojego talentu i zdobycie cennych nagród, których łączna pula przekracza 60 000 USD. Nie przegapcie tej okazji, prześlijcie swoją pracę już teraz!
Uczestnicy rywalizujący o najwyższe wyróżnienia w kategoriach Graphic Design, Animation i Film mają szansę wygrać imponujący pakiet nagród o wartości ponad 50 000 dolarów. Obejmuje on pokaźną nagrodę pieniężną, najnowocześniejsze laptopy MSI dostosowane do tworzenia treści oraz roczną subskrypcję Adobe Creative Cloud. Dodatkowo zwycięzcy zyskują niesamowitą okazję do zaprezentowania swoich prac na platformach cyfrowych MSI i podjęcia współpracy przy przyszłych projektach.
Kategoria AI-Generated Works pozwala twórcom w pełni ucieleśnić ducha „Połączenia sztuki i technologii”, podkreślając symbiotyczny związek między artyzmem i technologią. Zwycięzcy w tej kategorii zostaną wyłonieni przede wszystkim w drodze publicznego głosowania, odzwierciedlającego uznanie publiczności dla innowacyjnego i twórczego wykorzystania sztucznej inteligencji w przekazie artystycznym. Zwycięzcy w tej kategorii będą mieli szansę powalczyć o pulę nagród przekraczającą 10 000 USD.
Dostrzegając różne potrzeby twórców, MSI oferuje zróżnicowaną ofertę laptopów Studio, tworzonych z myślą o usprawnieniu procesu twórczego i zapewniających niezrównaną wydajność. Co więcej, dzięki przełomowemu rozwiązaniu MSI AI-Artist, generatywnemu oprogramowaniu AI, które może tworzyć obrazy bezpośrednio poprzez wpisywanie poleceń lub korzystanie z odnośników do obrazów, twórcy mogą z łatwością uwolnić swoją wyobraźnię. MSI AI Artist działa wyłącznie w trybie offline, zapewniając bezpieczeństwo, prywatność i wydajność podczas pracy oraz umożliwiając użytkownikom realizowanie oszałamiających pomysłów.

Nowa motorola edge 60 fusion już w Polsce

Emitel i Miasto Poznań zacieśniają współpracę na rzecz innowacji w Wielkopolsce

Motorola na MWC 2025: kolejna generacja ekosystemu Smart Connect ze wsparciem moto ai
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Kwestie bezpieczeństwa priorytetem UE. Polska prezydencja ma w tym swój udział
– Polska prezydencja skierowała oczy Europy na obronność – przekonuje Magdalena Sobkowiak-Czarnecka z KPRM. Większość europejskich państw jest zgodna, że najważniejszą kwestią jest obecnie finansowanie bezpieczeństwa i obronności. Jednym z priorytetów białej księgi w sprawie obronności europejskiej będzie Tarcza Wschód, która obejmuje umocnienia wzdłuż wschodniej i północnej granicy Polski.
Problemy społeczne
Duża zmiana w organizacji pracy w firmach. Elastyczność wśród najważniejszych oczekiwań pracowników

Dotychczasowe modele organizacji pracy w firmach nie zawsze odpowiadają na wyzwania przyszłości. Ostatnie lata zmieniły zasady gry na rynku pracy i teraz elastyczność liczy się na nim bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Elastyczny model pracy staje się jednym z bardziej oczekiwanych benefitów, a dla firm jest to sposób na przyciągnięcie talentów. Kolejnym jest wykorzystanie innowacyjnych narzędzi technologicznych. To jednak wymaga zarówno od pracowników, jak i od pracodawców zaangażowania w ciągłe podnoszenie kompetencji.
Motoryzacja
Pożary pojazdów elektrycznych są rzadsze niż spalinowych. W powszechnym przekonaniu jest odwrotnie, bo brakuje edukacji

Trzydzieści pożarów aut elektrycznych i niemal 9,5 tys. pożarów aut spalinowych – to statystyki za ubiegły rok. Jak podkreślają eksperci, statystycznie pojazdy elektryczne płoną rzadziej niż spalinowe. W przeliczeniu na tysiąc zarejestrowanych pojazdów wskaźnik pożarów w przypadku elektryków wynosi 0,372, a w przypadku aut spalinowych 0,424. Specjaliści są zgodni co do tego, że w powszechnym obiegu brakuje rzetelnej wiedzy na temat samochodów elektrycznych i ich bezpieczeństwa pożarowego.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.