Komunikaty PR

Zalman M2 mini - mała obudowa z dużym potencjałem

2020-12-02  |  11:00
Biuro prasowe

Zalman M2 mini to ukłon w stronę osób, które chcą zbudować miły dla oka, niewielki PC. Producent postawił na elegancki minimalizm i obiecuje solidne wykonanie oraz dobrą wentylację.

Zalman M2 mini to obudowa mini-ITX. Producent postawił na matowe, anodowane aluminium, które ma zapewnić elegancki, czy wręcz luksusowy wygląd maszyny. Solidna, stalowa rama, ma zapewnić konstrukcji odpowiednią sztywność i solidność. Uwagę zwracają boczne ścianki, które mają wycięte otwory układające się we wzór. Nadają one całości nieco dynamiki i zapewniają dopływ chłodnego powietrza do wnętrza.

 

 

W środku Zalman M2 mini oferuje przestrzeń na dwa dyski 2,5”, aktywne chłodzenie CPU o wysokości do 60 milimetrów oraz karty graficzne o długości do 295 mm. Montaż jest pionowy, a stosowny riser znajduje się w zestawie. Fabryczne wyposażenie obejmuje też wentylator o średnicy 80 mm, który wspomaga cyrkulację powietrza wewnątrz obudowy. Całości dopełnia nowoczesny panel I/O, który zawiera porty USB 3.0 i USB 3.1 Gen 2 typu C.

 

 

 

Wykonana ze stali, aluminium i szkła akrylowego obudowa Zalman M2 mini waży 3,1 kg. W jej wnętrzu zmieszczą się wyłącznie miniaturowe płyty główne mini-ITX i zasilacze SFX oraz SFX-L. Osoby, które chciałyby zbudować swój mini-PC, będą mogły nabyć prezentowaną obudowę za kwotę ok. 600 zł. Na rynek trafią dwie wersje kolorystyczne - ciemnoszara i srebrny mat. 

 

Dane techniczne:

 

  • model: M2 mini.
  • format: mini-ITX
  • wymiary (W x S x G): 235 x 150 x 328 mm
  • materiał: stal, aluminium, szkło akrylowe
  • waga: 3,1 kg
  • kompatybilne formaty płyt głównych: m-ITX
  • maks. wysokość chłodzenia CPU: 60 mm
  • maks. długość karty graficznej: 295 mm
  • format zasilacza: SFX, SFX-L
  • liczba slotów rozszerzeń PCI-E: 2
  • liczba zatok 2,5”: 2
  • wbudowane wentylatory: 1 x 80 mm
  • panel I/O: 1 x USB 3.0, 1 x USB-C 3.1 Gen 2
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu Biuro prasowe
2024-07-17 | 08:00

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Podczas gdy eksperci przewidują znaczące pozytywne skutki gospodarcze rozwoju sztucznej inteligencji generatywnej, nastroje społeczne nie są tak optymistyczne. Allianz Trade przedstawia wyniki
IT i technologie Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux
2024-07-17 | 01:00

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i
IT i technologie Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft
2024-07-16 | 07:50

Długoterminowa umowa TomTom i Microsoft

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że umacnia i rozszerza swoją współpracę z firmą Microsoft. Mapy i dane o ruchu drogowym TomTom będą

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Samorządowe budżety będą niezależne od rządowych zmian w podatkach. Nowe przepisy mają zacząć obowiązywać od 2025 roku

Obniżenie podatków, zwłaszcza PIT-u, zubożyło w ostatnich latach budżety polskich samorządów, szczególnie dużych miast. Nowy rząd po konsultacjach z jednostkami samorządu terytorialnego przedstawił w połowie lipca projekt nowej ustawy, zgodnie z którą dochody miast, gmin, powiatów i województw miałyby się opierać na udziale w dochodzie osób mieszkających i pracujących na danym obszarze, a nie w samych podatkach od osób fizycznych i prawnych. W ten sposób zmiany w opodatkowaniu nie będą się przekładać na wysokość wpływów do lokalnych budżetów i ułatwią planowanie inwestycji.

Finanse

Investors TFI: Hossa na giełdach nie skończy się przed 2026 rokiem. Wszystko będzie zależeć od trendu na Wall Street

Polska gospodarka w tym roku urośnie o 3–4 proc. po minimalnym wzroście w 2023 roku. To powinno się przełożyć na dobre wyniki polskich spółek, czyli również ich pozytywne notowania na giełdzie. Trend może zmienić jedynie wolta na Wall Street. Na nią jednak na razie się nie zanosi. Jednak za mniej więcej półtora roku amerykańscy przedsiębiorcy zaczną odczuwać skutki wysokich stóp procentowych, nawet jeśli Fed do tego czasu zdecyduje się na ich obniżki. Wtedy nastroje inwestorów mogą się odwrócić.

Konsument

Nie tylko Zielony, ale też Niebieski Ład. UE intensyfikuje wysiłki na rzecz ochrony zasobów wodnych

Europejski Komitet Regionów wezwał niedawno tworzącą się nową Komisję Europejską do prac nad Europejska Strategią Wodną i powołania komisarza odpowiedzialnego za zasoby wodne w UE. Impulsem do planowania zmian w tym obszarze ma być Blue Deal, czyli Niebieski Ład – inicjatywa stworzona w ubiegłym roku na wzór Zielonego Ładu. Przyspieszenie działań na rzecz ochrony zasobów wodnych to zdaniem ekspertów konieczność w obliczu coraz częstszych i poważniejszych susz, powodzi i problemów z dostępem do wody pitnej. Niebieski Ład ma być istotnym elementem dostosowywania się do zmian klimatu.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.