Komunikaty PR

Zasilaj wszystko naraz. Zadaniu sprosta listwa Hama 2GN Schuko z 5 gniazdami

2023-06-02  |  13:37

Dzięki temu kompaktowemu i zmyślnemu gadżetowi można zasilić energią wszystkie niezbędne urządzenia - od telewizora, smartfona, słuchawek czy głośnika aż po sprzęt audio Hi-Fi. Za pomocą dwóch złącz USB-C z Power Delivery o mocy 65 W i funkcją Fast Charge spokojnie naładujemy też laptop. Wyróżnikiem listwy jest również oświetlenie LED.  

Praktyczna listwa od marki Hama dzięki swoim niewielkim rozmiarom (5,3 cm szerokości, 4 cm głębokości i 22 cm wysokości) bez problemu zmieści się na blacie każdego stołu czy biurka. Przybiera klasyczny prostokątny kształt i została utrzymana w szaroczarnej kolorystyce. Z kolei sam kabel ma długość 1,4 m i jest zabezpieczony przed groźbą skręcenia oraz złamania, dzięki czemu swobodnie powinniśmy podpiąć listwę do gniazdka ściennego bez akrobatycznych wygibasów.

Do dyspozycji dostajemy dwa gniazda elektryczne z uziemieniem, a także dwa obustronne porty USB-C i jedno USB typu A. W praktyce oznacza to, że możemy podłączyć do listwy niemal każdego rodzaju sprzęt - telewizor, kino domowe, smartfon, tablet, słuchawki, głośnik, czytnik eBooków, powerbank, kontroler do gier czy konsolę.  Co więcej, oba porty USB-C obsługują technologię Power Delivery 3.0 o mocy 65 W z funkcją Fast Charge. Listwa poradzi więc sobie z naładowaniem notebooków i to bez oddzielnego zasilacza, wystarczy tylko zaopatrzyć się w kabel do ładowania USB-C na USB-C. Dzięki PD sam proces zasilania energią przebiega również znacznie szybciej i zawsze w sposób bezpieczny. Inteligentny chip sam rozpoznaje typ sprzęt, automatycznie dobierając do ładowania prąd o właściwym napięciu, bez ryzyka uszkodzenia akumulatora. Nie mowy też o ryzyku zwarcia.

Efekt takiego rozwiązania z liczbą i rodzajami gniazd? Nie trzeba już wybierać pomiędzy urządzeniami, bo można ładować i korzystać jednocześnie z wielu sprzętów w tym samym czasie.

Warto zaznaczyć, że wtyki obrócone są pod kątem 45°, co pozwala na wykorzystanie listwy z gniazdami USB do użytku w domu lub biurze. Model Hama 2GN Schuko dysponuje też ulepszonym zabezpieczeniem styków, aby uniknąć przypadkowego kontaktu.

Nie mogło tu zabraknąć dwupozycyjnego wyłącznika on/off, idealnego do wyłączania nieużywanych urządzeń i trybu czuwania, co pozwala na oszczędzanie energii. W listwie znajdziemy również ręczny przełącznik z oświetleniem LED o pomarańczowym kolorze, bez oślepiającego ostrego światła.

Listwa zasilająca Hama 2GN Schuko z 2 gniazdami elektrycznymi i 3 złączami USB jest już w sprzedaży, objęta dwuletnią gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna wynosi 289 zł.

Wszelkie szczegóły na temat tej nowości produktowej znajdziemy na stronie https://pl.hama.com.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie PANASONIC KLUCZOWYM DOSTAWCĄ TECHNOLOGII NA IGRZYSKACH W PARYŻU Biuro prasowe
2024-04-16 | 16:00

PANASONIC KLUCZOWYM DOSTAWCĄ TECHNOLOGII NA IGRZYSKACH W PARYŻU

Panasonic, jako Worldwide Olympic Partner w sektorze urządzeń audiowizualnych, odegra kluczową rolę w przygotowaniach do Letnich Igrzysk 2024 w Paryżu, skupiając się na promowaniu
IT i technologie Brother rozbudowuje portfolio o 3 monochromatyczne urządzenia laserowe typu 3w1
2024-04-16 | 13:00

Brother rozbudowuje portfolio o 3 monochromatyczne urządzenia laserowe typu 3w1

Firma Brother wprowadza do oferty 3 wydajne monochromatyczne urządzenia laserowe 3w1. Modele DCP-L2600D, DCP-L2622DW i DCP-L2640DN są łatwe w konfiguracji oraz co ważne pozwalają na sprawne
IT i technologie Słuchawki z rodziny moto buds już dostępne w Polsce
2024-04-16 | 13:00

Słuchawki z rodziny moto buds już dostępne w Polsce

16 kwietnia 2024 r.: Motorola wprowadziła do swojej oferty nowość - bezprzewodowe słuchawki douszne moto buds oraz moto buds+. Atrakcyjne zarówno wizualnie, jak i pod względem swoich

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Coraz więcej głosów za przesunięciem systemu kaucyjnego na 2026 rok. Pospieszne zmiany mogą wywołać problemy w gminach

System kaucyjny w Polsce, zgodnie z ustawą, powinien zacząć działać od 2025 roku. To sposób na motywowanie konsumentów do zwrotu zużytych butelek i puszek, by zwiększyć poziom recyklingu. Zmniejszy się w ten sposób także ilość zmieszanych odpadów komunalnych odbieranych przez gminy. Zdaniem ekspertów bez wcześniejszego albo równoległego wprowadzenia rozszerzonej odpowiedzialności producenta (ROP) nowe przepisy mogą oznaczać jednak poważne reperkusje dla gmin. – Odpady pochodzące z systemu kaucyjnego mogą wyciągnąć ze strumieni gminnych ok. 30 proc. najbardziej przychodowego surowca – ocenia  Klaudia Subutkiewicz, dyrektorka Wydziału Gospodarki Odpadami w Urzędzie Miasta Bydgoszczy.

Finanse

Rekordowe notowania złota. Ryzyko eskalacji konfliktu na Bliskim Wschodzie będzie napędzać dalsze wzrosty

W ostatni piątek, kiedy światowe media zdominował temat planowanego irańskiego ataku na Izrael, ceny złota pobiły kolejny rekord, docierając do poziomu 2,4 tys. dol. za uncję. Inwestorzy, obawiając się o eskalację konfliktu na Bliskim Wschodzie, będą bardzo chętnie trzymać ten kruszec w swoich portfelach, co raczej nie wskazuje na możliwość korekty notowań. Podobnie jak zapowiadane obniżki stóp procentowych w Stanach Zjednoczonych, i to mimo wyższego od oczekiwań odczytu inflacji w marcu. – Bazowym scenariuszem jest łagodzenie polityki monetarnej, a niskie stopy zazwyczaj sprzyjają wyższym cenom złota – mówi Dorota Sierakowska, analityczka surowcowa z DM BOŚ.

Infrastruktura

Szybko rośnie udział odnawialnych źródeł w krajowym miksie energetycznym. Potrzebne przyspieszenie w inwestycjach w sieci przesyłowe

W ubiegłym roku odnawialne źródła energii stanowiły już ponad 40 proc. mocy zainstalowanej w krajowym miksie energetycznym i odpowiadały za 27 proc. całkowitej produkcji energii. Tym samym Polska pobiła kolejne rekordy, ale w kontekście rozwoju OZE na rodzimym rynku wciąż pozostaje wiele do zrobienia. Eksperci i branża wskazują m.in. na konieczność aktualizacji strategicznych dokumentów wyznaczających kierunki polityki energetycznej, szerszego wdrożenia magazynów energii, a przede wszystkim – pilną potrzebę rozwoju systemu przesyłowego i dystrybucyjnego oraz regulacji sprzyjających inwestorom. – Zielona energia potrzebuje przede wszystkim stabilności regulacyjnej i niskiego kosztu kapitału. To kluczowe elementy, które definiują ryzyko i tempo, w jakim możemy budować nowe źródła – mówi Piotr Maciołek, członek zarządu Polenergii.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.