Komunikaty PR

ZDALNIE ZARZĄDZANA USŁUGA OPTYMALIZUJE ZŁOŻONE ŚRODOWISKA PROJEKCYJNE

2024-01-31  |  16:00
Biuro prasowe

Rozwiązanie do zdalnego zarządzania w chmurze pomaga partnerom zarządzać i optymalizować skomplikowane środowiska z wieloma projekcjami, takie jak doświadczenia immersyjne.

 

Podczas targów ISE 2024, Panasonic Connect Europe zaprezentowało swoją usługę zarządzania zdalnego w chmurze (RMS). Jest to rozwiązanie stworzone z myślą o wsparciu partnerów w zarządzaniu i optymalizacji złożonych środowisk projekcyjnych, szczególnie w szybko rozwijających się obszarach, takich jak doświadczenia immersyjne. Program RMS został dostosowany do potrzeb menedżerów IT działających w branżach związanych z rozrywką opartą na lokalizacji, produkcją wydarzeń, edukacją rozrywkową oraz przedsiębiorstwami. Pomaga on zapewnić niezawodność systemu, długotrwałość urządzeń oraz jednolitość obrazów, wspierając stabilne i długotrwałe operacje. 

RMS łączy klientów z Centralnym Centrum Monitorowania Panasonic poprzez chmurę, wykorzystując platformę zdalnej konserwacji. Dzięki temu możliwe jest pobieranie danych w czasie rzeczywistym z dowolnego projektora w sieci. Dzięki temu użytkownicy zyskują możliwość monitorowania projektorów zdalnie, reagowania na powiadomienia i ostrzeżenia, tworzenia planów konserwacji zapobiegawczej oraz zapewnienia spójności wideo poprzez szeroką gamę usług zarządzanych. Zaopatrzone w narzędzia do wsparcia i wydłużenia okresu eksploatacji, utrzymania jakości obrazu oraz ułatwienia konserwacji, to rozwiązanie podnosi zarządzanie złożonymi instalacjami wieloprojektorowymi na wyższy poziom.

Funkcje programu RMS obejmują:

 

Usługa regulacji obrazu

W przypadku obrazów scalonych na krawędzi lub nakładanych obrazów, problemy związane z niedopasowaniem spowodowane wibracjami i innymi czynnikami środowiskowymi mogą wpłynąć na doświadczenie widza. Opcjonalna Usługa Dostosowania Obrazu, wyposażona w kompatybilną kamerę, skanuje wzorce testowe w celu wykrycia ewentualnych nieprawidłowości zgodnie z harmonogramem i automatycznie dokonuje niezbędnych dostosowań geometrycznych. Ten proces usprawnia kalibrację, redukując potrzebę interwencji na miejscu i zapewniając optymalne wrażenia wizualne.

 

Usługa monitoring

Jednym z kluczowych elementów RMS jest Usługa Monitorowania. Dostępna zarówno przez przeglądarkę na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych, umożliwia sprawdzanie statusu systemu i urządzeń, przesyłanie danych dotyczących historii działania oraz błędów do chmury, co pozwala RMS tworzyć profile urządzeń do analizy i planowania konserwacji. RMS umożliwia również połączenie urządzeń za pomocą sieci LAN lub sieci komórkowych, co jest szczególnie przydatne podczas organizacji wydarzeń na zewnątrz. Usługa zawiera system ostrzeżeń i błędów, który jest monitorowany przez Centralne Centrum Monitorowania Panasonic Connect. To daje kierownikom miejsca opcję otrzymania telefonu od przedstawiciela Panasonic w przypadku wystąpienia problemów. Minimalizuje to przestoje w terenie, upraszcza rozwiązywanie problemów i oszczędza zasoby.

 

Usługa konserwacji jasności 

Korzystając z historii urządzeń z Platformy Zdalnej Konserwacji oraz rzeczywistych wartości jasności zebrane przez sensory wbudowane w kompatybilne projektory, Usługa Utrzymywania Jasności projektuje plan, który uwzględnia jasność obrazu i harmonogram konserwacji dostosowany do potrzeb klienta. Dodatkowo, poprzez zsynchronizowanie harmonogramu konserwacji dla każdego projektora, Usługa Planowania Konserwacji redukuje czas przestoju i optymalizuje wykorzystanie zasobów. 

Wraz ze wzrostem popytu na immersive rozrywkę i projektowanie map w Europie w gospodarce doświadczeń, nasi partnerzy i klienci potrzebują najnowszych rozwiązań monitorowania zdalnego do efektywnego zarządzania swoją złożoną infrastrukturą wieloprojekcyjną, mówi Hartmut Kulessa, European Marketing Manager dla Visual System Solutions w Panasonic Connect Europe. Rozwiązanie RMS firmy Panasonic Connect zapewnia naszym partnerom elastyczne i optymalne wsparcie, eliminując konieczność obecności na miejscu i dając pewność siebie do eksplorowania granic rozrywki doświadczeniowej zarówno na stałych, jak i czasowych wydarzeniach.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
IT i technologie Panasonic TOUGHBOOK G2 nominowany do konkursu branżowego Biuro prasowe
2024-07-22 | 14:00

Panasonic TOUGHBOOK G2 nominowany do konkursu branżowego

TOUGHBOOK G2 firmy Panasonic został wyróżniony w konkursie Best of Industry Award – MM Poland, którego nominacje ogłoszono 8 lipca przez MM Magazyn Przemysłowy. Konkurs
IT i technologie Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu
2024-07-17 | 08:00

Generatywna sztuczna inteligencja m.in. w opinii Polaków to zrządzenie losu

Podczas gdy eksperci przewidują znaczące pozytywne skutki gospodarcze rozwoju sztucznej inteligencji generatywnej, nastroje społeczne nie są tak optymistyczne. Allianz Trade przedstawia wyniki
IT i technologie Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux
2024-07-17 | 01:00

Lena Lighting partnerem oprogramowania DIALux

DIALux jest nowoczesnym narzędziem, pozwalającym na projektowanie oświetlenia. To najchętniej wybierane oprogramowanie, umożliwiające zarówno rozlokowanie pojedynczych opraw, jak i

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Konkurs Polskie Branży PR

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Przedsiębiorcy czekają na doprecyzowanie przepisów dotyczących Małego ZUS-u Plus. W sądach toczy się ponad 600 spraw z ZUS-em

Oddziały Biura Rzecznika MŚP prowadzą już ponad 600 spraw dotyczących Małego ZUS-u Plus. Przedmiotem sporu z ZUS-em jest interpretacja, jak długo – dwa czy trzy lata – powinna trwać przerwa, po upływie której przedsiębiorca może ponownie skorzystać z niższych składek. Pod koniec czerwca Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim wydał pierwszy wyrok, w którym podzielił korzystną dla przedsiębiorców argumentację Rzecznika MŚP. – Nie stanowi on jeszcze o linii interpretacyjnej. Czekamy na wejście w życie ustawy deregulacyjnej, która ułatwi od stycznia przedsiębiorcom przechodzenie na Mały ZUS Plus – mówi Agnieszka Majewska, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Problemy społeczne

Awaria CrowdStrike’a miała podobne skutki jak potencjalny cyberatak. Uzależnienie od technologii to ryzyko wyłączenia całych gałęzi gospodarki

Ogromna awaria systemu Windows, wywołanego błędem w aktualizacji oprogramowania CrowdStrike, doprowadziła do globalnego paraliżu. Przestały działać systemy istotne z perspektywy codziennego życia milionów ludzi. Tylko w piątek odwołano kilka tysięcy lotów na całym świecie,  a w części regionów w USA nie działał numer alarmowy. – To pokazuje, że im bardziej jesteśmy uzależnieni od technologii, tym łatwiej wykluczyć wręcz całe gałęzie gospodarki, a podobne skutki mógłby mieć cyberatak – ocenia Krzysztof Izdebski z Fundacji im. Stefana Batorego. Jego zdaniem tego typu incydenty są nie do uniknięcia i trzeba się na nie lepiej przygotować.

Ochrona środowiska

Nowelizacja przepisów ma przyspieszyć rozwój farm wiatrowych. Do 2040 roku Polska może mieć zainstalowane w nich ponad 40 GW mocy

Jeszcze w tym kwartale ma zostać przyjęty przez rząd projekt zmian w ustawie o inwestycjach w zakresie elektrowni wiatrowych. Nowelizacja zmniejsza minimalną odległość turbin wiatrowych od zabudowań do 500 m. Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej ocenia, że zmiana odległości zwiększy potencjał energetyki wiatrowej do 2040 roku nawet dwukrotnie, do poziomu 41,1 GW. – Branża czeka też na przyspieszenie procedur, przede wszystkim procedury środowiskowej i całego procesu zmiany przeznaczenia gruntów – mówi Anna Kosińska, członkini zarządu Res Global Investment.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.