Zestawy głośnomówiące i wideobar Poly nagrodzone w Red Dot Awards
Poly (NYSE: PLT) ogłosiło, że osobisty wideobar Poly Studio P15 i seria zestawów głośnomówiący Poly Sync zostały wyróżnione w tegorocznej edycji Red Dot Award: Product Design, która jest przyznawana najbardziej innowacyjnym urządzeniom o doskonałym designie i wyjątkowej funkcjonalności.
Seria Poly Studio P to pierwszy w branży osobisty profesjonalny zestaw do wideokonferencji, zapewniający użytkownikom swobodę i pewność siebie, dzięki ostremu obrazowi i najlepszemu dźwiękowi. Nagrodzony wideobar Poly Studio P15, posiadający certyfikat Zoom Meetings i Microsoft Teams, zapewnia przejrzystość w rozdzielczości 4K, automatyczne kadrowanie obrazu i najnowocześniejszą technologię NoiseBlockAI.
Rodzina zestawów głośnomówiących Poly Sync — Poly Sync 20, Poly Sync 40 i Poly Sync 60 — spełnia wymagania nowoczesnych pracowników, którzy chcą wykonywać służbowe obowiązki z dowolnego miejsca, bez utraty produktywności. Wykorzystane w urządzeniu opcje Bluetooth ® i USB oferują elastyczność łączenia się z dowolnym urządzeniem, a inteligentne mikrofony z łatwością wykrywają aktywne głosy w pomieszczeniu, zapewniając doskonałą jakość dźwięku.
Zestawy głośnomówiące Poly Sync 20 i Poly Sync 20+, są najmniejszymi urządzeniami w tej serii, a jednocześnie idealnymi przenośnymi rozwiązaniami dla pracowników wykonujących obowiązki służbowe w modelu hybrydowym. Te osobiste zestawy głośnomówiące mogłą służyć również jako przenośny odtwarzacz muzyki i ładowarka do smartfonów. Aby uzyskać jeszcze lepszy dźwięk, Poly Sync 40 został wyposażony w mikrofony, które umożliwiają szerszy zasięg odbioru dźwięku w większych pomieszczeniach, a Poly Sync 60 został zaprojektowany tak, aby zapewnić bogaty, krystalicznie czysty dźwięk w dużych przestrzeniach i salach konferencyjnych.
„Rozwiązania Poly, do audio i wideokonferencji, zostały zaprojektowane w celu zapewnienia najlepszego wyglądu i brzmienia z dowolnego miejsca, a nagroda Red Dot, przyznana dla wideobar Poly Studio P15 i zestawów głośnomówiących Poly Sync Family, jest najlepszym dowodem na nasze zaangażowanie w rozwój pięknie zaprojektowanych i skonstruowanych rozwiązań” – powiedział Tom Puorro, wiceprezes wykonawczy i dyrektor generalny ds. Produktów Poly.
"W tym roku szczególnie imponujący byli laureaci nagrody Red Dot Award: Product Design 2021. Projekt każdego produktu był doskonały, zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Nie jest łatwo wygrać pośród tak silnych konkurentów i zaimponować panelowi sędziowskiemu. Gratuluję każdemu zwycięzcy" – powiedział profesor dr Peter Zec, założyciel i dyrektor generalny Red Dot.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
NEWSERIA POLECA
Optegra otwiera dwunastą klinikę w Polsce i trzecią w Warszawie, dedykowaną specjalnie do korekcji wad wzroku
Sieć klinik okulistycznych Optegra, lider chirurgii korekcji wad wzroku w Polsce, otwiera nową, flagową klinikę w nowoczesnym biurowcu Warsaw Trade Tower w centrum Warszawy. Będzie to dwunasta placówka Optegra w Polsce oraz trzecia w Warszawie.
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.