Zmiany w składzie Zarządu Sygnis SA
Marek Lorent-Kamiński
Sygnis SA
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa
kontakt|sygnis.pl| |kontakt|sygnis.pl
22 668 47 57
https://sygnis.pl/
W dniu 9 stycznia 2023 r. Rada Nadzorcza Spółki powołała do Zarządu, w tym do pełnienia funkcji Wiceprezesów Zarządu Panie Olgę Czerwińską oraz Joannę Danaj. Również w dniu 9 stycznia 2023 r., Pan Grzegorz Kaszyński złożył z powodów osobistych rezygnację z pełnienia funkcji Wiceprezesa oraz z Zarządu Spółki.
- 9 stycznia 2023 roku jest dniem zmian w Sygnis SA. Dziękujemy Grzegorzowi Kaszyńskiemu za cały wkład w rozwój Spółki, jednocześnie witając dwie nowe członkinie Zarządu – dr Olgę Czerwińską i Joannę Danaj. Płynność pracy Zarządu pozostaje nienaruszona, a firma koncentruje się na tegorocznej perspektywie rozwoju – mówi Andrzej Burgs, Prezes Zarządu Sygnis SA.
Olga Czerwińska, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Fizyka (studia licencjackie i magisterskie), dotychczas w Sygnis SA pełniła funkcję Chief Scientific Officer. W 2019 roku obroniła pracę doktorską z zakresu fizyki teoretycznej i kosmologii. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w prowadzeniu badań naukowych, kształceniu uczniów i studentów oraz organizacji konferencji naukowych o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Jest współautorką artykułów naukowych opublikowanych w międzynarodowych czasopismach oraz doświadczoną mówczynią. W Zarządzie Sygnis SA będzie pełniła funkcję Wiceprezesa Zarządu.
Joanna Danaj, dotychczasowa Chief Financial Officer Sygnis SA, to ekspertka ds. finansów z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania. Od ponad dziesięciu lat zdobywa doświadczenie na stanowiskach w działach controllingu i audytu finansowego. Kontroluje i optymalizuje koszty, zajmuje się rzetelną oceną projektów inwestycyjnych czy przeprowadzeniem analiz ekonomicznych i finansowych na najwyższym poziomie. W Zarządzie Sygnis SA będzie pełniła funkcję Wiceprezesa Zarządu.
Tym samym do składu Zarządu Sygnis SA dołączają przedstawicielki działów naukowych i finansowych, które już od wielu miesięcy są wdrożone w strategiczne działania Spółki .
Grzegorz Kaszyński był związany z Sygnis od 2018 roku.
O Spółce Sygnis SA:
Sygnis SA to spółka deeptech prowadząca projekty badawczo-rozwojowe w zakresie technologii hardware’owych. Wywodząca się z dziedziny druku 3D, Grupa Sygnis obecnie pracuje nad kilkudziesięcioma projektami, rozwiązując problemy w obszarach nowych technologii przyrostowych, biotechnologii, energetyki i nanotechnologii. Trzonem firmy są interdyscyplinarne zespoły specjalistów i naukowców, a także silny dział sprzedaży dystrybuujący rozwiązania partnerów biznesowych spółki. Sygnis SA jest notowana na rynku NewConnect od grudnia 2021 roku.
Kontakt dla mediów:
Marek Lorent-Kamiński
PR i Komunikacja Sygnis SA
e-mail: marek.kaminski@sygnis.pl
tel: 602 667 407
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Doświadczenia Ukrainy są cenną lekcją dla polskich medyków. Pomagają się przygotować na potencjalny konflikt
– Ukraińskie doświadczenia z frontu są cenną lekcją dla wojskowych służb medycznych w Polsce, która zmienia podejście do zabezpieczenia medycznego na wypadek ewentualnego konfliktu – mówi gen. broni prof. dr hab. n. med. Grzegorz Gielerak, dyrektor WIM – PIB. Jak podkreśla, wiele się mówi o konieczności zwiększania wydatków na zakupy broni i sprzętu wojskowego, a wciąż stosunkowo mało uwagi poświęca się budowaniu bezpieczeństwa medycznego.
Ochrona środowiska
Rośnie znaczenie zielonych certyfikatów w nieruchomościach. Przybywa ich również w mieszkaniówce
Trend certyfikowania budynków już od wielu lat jest obecny na rynku komercyjnym i dotyczy głównie biurowców i nieruchomości logistycznych. Teraz coraz mocniej wchodzi także do segmentu mieszkań. Liczba certyfikatów dla tego typu inwestycji rośnie, co ma związek z rosnącą świadomością ekologiczną mieszkańców oraz ich chęcią ograniczania kosztów eksploatacji mieszkań.
Konsument
Systemy żywnościowe będą się zmieniać w kierunku bardziej zrównoważonym. Transformacja czeka nie tylko rolników
Europejski Zielony Ład budzi wiele kontrowersji i sprzeciwów, w szczególności w Polsce. Jak przyznaje ekspert zespołu Team Europe powołanego do wyjaśniania polityk Unii Europejskiej, choć w strategii „Od pola do stołu” można poprawić pewne elementy, to jest ona konieczna, by ratować kurczące się zasoby naturalne w Europie. Polska jest dużym producentem rolnym UE i zarazem krajem mocno zagrożonym suszą, więc transformacja systemów żywnościowych jest dla nas szczególnie istotna.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.