Joanna Seklecka po raz drugi laureatką eDukata Cashless Congress
BuzzAir
ul. Niekłańska 35/1
03-924 Warszawa
maurycy.nosowski|buzzair.pl| |maurycy.nosowski|buzzair.pl
+48 22 402 96 10
www.corepr.pl
Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego ogłosiła laureatów nagród eDukaty Cashless Congress 2020. Joanna Seklecka, Prezes eService, po raz drugi została laureatką nagrody eDukat. Otrzymała ją w kategorii „Osobowość roku świata bezgotówkowego”, za „konsekwentne budowanie największego dostawcy usług rozliczeniowych w Europie Środkowo-Wschodniej”, jakim jest eService. Ze względu na stan epidemii, oficjalne wręczenie nagród zostało przesunięte na 16 września br.
Bardzo dziękuję za to wspaniałe wyróżnienie, a wszystkim laureatom gratuluję zarówno nagród, jak i osiągnięć, które stały się ich podstawą. Pragnę też podziękować pracownikom i partnerom eService, bez których ten sukces nie byłby możliwy – powiedziała Joanna Seklecka. Wierzę, że to, co zbudowaliśmy, pozwoli nam sprostać wyzwaniu, jakie stanęło przed naszą branżą. Jest nim dostarczenie przedsiębiorcom skutecznych narzędzi POS i eCommerce, które pomogą im prowadzić działalność w warunkach epidemii, a społeczeństwu zapewnią możliwość robienia bezpiecznych zakupów w sklepach i przez internet. To jest naszym absolutnym priorytetem na dzisiaj – dodała.
Nagroda eDukat Cashless Congress 2020 jest kolejnym w tym roku sukcesem Joanny Sekleckiej. Jej profesjonalizm i zaufanie środowiska płatniczego sprawiły, że w styczniu br. została jednogłośnie wybrana Przewodniczącą Komitetu Agentów Rozliczeniowych, skupiającego największych polskich przedstawicieli branży. Na początku marca nadano jej też tytuł najbardziej wpływowej kobiety polskiej branży płatniczej 2020 (wg rankingu Cashless.pl).
Joanna Seklecka, od blisko trzech lat z sukcesami zarządza rozwojem eService – lidera polskiego rynku i największego agenta rozliczeniowego w Europie Środkowo-Wschodniej. Jako Prezes Zarządu oraz General Manager umacnia kluczową rolę eService w notowanej na NASDAQ, międzynarodowej Grupie EVO Payments Inc,. Pod jej kierownictwem eService stało się agentem rozliczeniowym, którego ofertę bezgotówkowych usług płatniczych przedsiębiorcy wybierają najchętniej. To dwukrotnie przyniosło firmie tytuł Lidera Sprzedaży w Programie Polska Bezgotówkowa.
Nagrody eDukat przyznawane są co roku, podczas najważniejszej konferencji polskiej branży bezgotówkowej, jaką jest Cashless Congress. Tegoroczna, VIII edycja, miała się odbyć 17 i 18 marca, jednak ze względu na epidemię koronawirusa, została przeniesiona na 15 - 16 września 2020 roku. Mimo to kapituła konkursu postanowiła już teraz uhonorować osoby i organizacje wyróżniające się w działaniach na rzecz rozwoju rozwiązań bezgotówkowych oraz polskiej branży płatniczej.
Tegoroczne nagrody przyznano w pięciu kategoriach:
- Nowy produkt zmieniający rynek płatności bezgotówkowych;
- Osobowość roku świata bezgotówkowego;
- Firma roku świata bezgotówkowego;
- Najważniejsza inicjatywa świata bezgotówkowego w Polsce w 2019 roku;
- Najciekawsze opracowanie naukowe na temat płatności bezgotówkowych.
Organizatorem Cashless Congres 2020 jest Fundacja Rozwoju Obrotu Bezgotówkowego -inicjator licznych przedsięwzięć ukierunkowanych na zwiększanie dynamiki rozwoju obrotu bezgotówkowego oraz maksymalizację związanych z tym korzyści dla konsumentów – użytkowników elektronicznych instrumentów płatniczych.
Vivus zmienia się w Vivigo – nowa nazwa, ta sama wygoda i niezawodność
Przeciwdziałanie zatorom płatniczym i poprawa wskaźników ESG
Smartney wprowadza do swojej oferty ubezpieczenia
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Infrastruktura
Rekordowy przelew dla Polski z KPO. Część pieniędzy trafi na termomodernizację domów i mieszkań
Przed świętami Bożego Narodzenia do Polski wpłynął największy jak dotąd przelew unijnych pieniędzy – nieco ponad 40 mld zł z Krajowego Planu Odbudowy. Zgodnie z celami UE ponad 44 proc. tych środków zostanie przeznaczona na transformację energetyczną, w tym m.in. termomodernizację domów i mieszkań czy wymianę źródeł ciepła. Od początku tego roku na ten cel trafiło 3,75 mld zł z KPO, które sfinansowały program Czyste Powietrze.
Prawo
W lutym zmiana na stanowisku Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich. Co roku trafia do niego kilka tysięcy spraw związanych z instytucjami unijnymi
W ubiegłym tygodniu Parlament Europejski wybrał Portugalkę Teresę Anjinho na stanowisko Europejskiego Rzecznika Praw Obywatelskich. Ombudsman przyjmuje i rozpatruje skargi dotyczące przypadków niewłaściwego administrowania przez instytucje unijne lub inne organy UE. Tylko w 2023 roku pomógł ponad 17,5 tys. osobom i rozpatrzył niemal 2,4 tys. skarg.
Problemy społeczne
Przeciętny Polak spędza w sieci ponad trzy godziny dziennie. Tylko 11 proc. podejmuje próby ograniczenia tego czasu
Polacy średnio spędzają w internecie ponad trzy godziny dziennie. Jednocześnie, według badania na temat higieny cyfrowej, jedynie 14 proc. respondentów kontroluje swój czas ekranowy, a co piąty ogranicza liczbę powiadomień w telefonie czy komputerze. Nadmierne korzystanie z ekranów może wpływać na zaniedbywanie obowiązków i relacji z innymi, a także obniżenie nastroju i samooceny. Kampania Fundacji Orange „Nie przescrolluj życia” zwraca uwagę na potrzebę dbania o higienę cyfrową. Szczególnie okres świątecznego wypoczynku sprzyja takiej refleksji.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.