Komunikaty PR

Jutro ostatni dzień zapisów na akcje Play of Battle S.A.!

2024-11-27  |  09:00
Biuro prasowe

Tylko do 28 listopada br. do godziny 16:00 inwestorzy mają możliwość zapisu na akcje Play of Battle S.A. - warszawskiego studia gamingowego, które przyciąga uwagę unikatową produkcją, łączącą Grand Strategy z RTS. Spółka kierowana przez Jacka Bartosiaka oferuje do 309 090 akcji serii L w cenie 22,72 zł za jedną akcję. Celem oferty publicznej jest pozyskanie od inwestorów finansowania na dalszy rozwój ambitnego projektu - gry Play of Battle, która może wyznaczyć nowe standardy w świecie rozrywki elektronicznej.

Zapisy na akcje Play of Battle S.A. zakończą się 28 listopada o godzinie 16:00 - to ostatnia okazja, aby wziąć udział w ofercie publicznej i dołączyć do produkcji przełomowego tytułu Play of Battle.

- Potencjalni akcjonariusze jeszcze tylko dziś i jutro mogą złożyć zapis na akcje oferowane przez nas w ramach oferty publicznej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałami ofertowymi. W czasie jej trwania mieliśmy okazję szerzej zaprezentować projekt, jakim jest Play of Battle. To coś, czego na rynku jeszcze nie było. Dzięki wsparciu inwestorów mamy szansę stworzyć tytuł, który umocni polski gamedev na światowej mapie - mówi Jacek Bartosiak, Prezes Play of Battle S.A.

Spółka Play of Battle S.A. prowadzi ofertę publiczną akcji, przy wsparciu Domu Maklerskiego INC S.A. W jej ramach studio oferuje do 309.090 akcji zwykłych na okaziciela serii L po cenie emisyjnej 22,72 zł. Celem jest pozyskanie do 7,02 mln złotych, które w całości zasilą budżet produkcyjny tytułu Play of Battle. Memorandum Informacyjne jest dostępne na stronach: www.playofbattle.com/oferta-publiczna oraz www.platforma.dminc.pl.

Play of Battle to rewolucyjna gra osadzona w latach 2008-2025. Rozgrywka skupia się na rywalizacji globalnych mocarstw, łącząc nowatorski format Grand Strategy z niezwykle realistycznymi bitwami RTS na ponad 25 mapach wzorowanych na rzeczywistych lokacjach, takich jak Warszawa-Żerań czy Braniewo. Produkcja wyróżnia się wysokim poziomem realizmu, walorami edukacyjnymi oraz ponad 150 unikalnymi jednostkami wojskowymi i precyzyjnym odwzorowaniem geopolitycznych realiów współczesności, dzięki współpracy z uznanymi ekspertami militarnymi z Polski i zagranicy. Gra celuje w niszę, gdzie brakuje realistycznych strategii, których akcja toczy się we współczesnych realiach.

Zarząd spółki Play of Battle S.A. podkreśla, że inwestycja w jej akcje ma charakter długoterminowy, z uwagi na złożoność i czasochłonność procesu tworzenia gry Play of Battle.

- Jesteśmy świadomi, że sukces naszej autorskiej gry będzie decydujący dla przyszłości Spółki. Wśród możliwych scenariuszy zakończenia inwestycji rozważamy m.in. debiut na giełdzie (nie wcześniej niż po premierze gry), przejęcie przez inwestora z branży lub sprzedaż akcji w trybie pozagiełdowym - wskazuje Jarosław Kotowski, Game Director i Wiceprezes Play of Battle S.A.

Zapisy na akcje warszawskiego studia trwają do jutra do godziny 16:00.

Planowane uruchomienie karty Steam gry przewidziane jest na pierwszy kwartał 2025 r., a jej pełna wersja ma trafić do graczy w 2026 r. Po premierze spółka zamierza rozwijać produkcję i nie wyklucza stworzenia uproszczonej wersji na urządzenia mobilne.

Warto podkreślić, że Hearts of Iron IV - drugowojenna gra gatunku Grand Strategy od szwedzkiego studia Paradox Interactive, pomimo ośmioletniej obecności na platformie Steam, w listopadzie 2024 r. zanotowała najwyższy jak dotąd dzienny peak graczy, wynoszący przeszło 93 000 grających jednocześnie (źródło: SteamDB.info).

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Finanse Technologia prawą ręką przedsiębiorcy - 5 narzędzi opartych na AI Biuro prasowe
2024-11-27 | 14:40

Technologia prawą ręką przedsiębiorcy - 5 narzędzi opartych na AI

Technologia prawą ręką przedsiębiorcy - 5 narzędzi opartych na AI, które usprawniają prowadzenie firmy W erze cyfrowej transformacji przedsiębiorcy coraz częściej sięgają po
Finanse Benefit Systems nabywa udziały w Wellbee z portfela bValue Fund
2024-11-20 | 10:00

Benefit Systems nabywa udziały w Wellbee z portfela bValue Fund

Fundusz bValue, wraz z pozostałymi udziałowcami oraz zespołem zarządzającym Wellbee, zawarł umowę inwestycyjną z Benefit Systems – liderem rynku benefitów pozapłacowych. Na
Finanse Ponad ⅓ polskich przedsiębiorczyń jest usatysfakcjonowana swoimi zarobkami
2024-11-18 | 15:10

Ponad ⅓ polskich przedsiębiorczyń jest usatysfakcjonowana swoimi zarobkami

Ze swoich zarobków jest zadowolone 39 proc. kobiet prowadzących własną firmę i jedynie 23 proc. wszystkich ankietowanych Polek – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Tylko co trzecia firma wdraża zasady zrównoważonego rozwoju. Mniejsze przedsiębiorstwa potrzebują wsparcia w tym procesie

Zrównoważony rozwój staje się coraz ważniejszym elementem działalności firm produkcyjnych w Polsce – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie BASF Polska. Pomimo wysokiego poziomu takich deklaracji jedynie 10 proc. przedsiębiorstw ma już wdrożoną strategię w tym obszarze. Wiele podmiotów, zwłaszcza mniejszych, nie widzi korzyści z tym związanych. Aby wspierać firmy w transformacji ku zrównoważonemu rozwojowi, BASF Polska prowadzi program „Razem dla Planety”, który promuje i nagradza ekologiczne rozwiązania oraz zachęca do dzielenia się doświadczeniami w tym obszarze.

Ochrona środowiska

Fundusze Norweskie wspierają innowacje w polskich firmach. Ponad 200 projektów otrzymało granty o wartości 92 mln euro

Ponad 200 projektów dofinansowanych kwotą 92 mln euro – taki jest bilans wsparcia z programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje” z Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014–2021. Mikro-, małe i średnie firmy mogły za pośrednictwem PARP otrzymać granty na realizację innowacyjnych projektów związanych z ochroną środowiska, jakością wód oraz poprawiających jakość życia. – Firmy, które skorzystały z Funduszy Norweskich, odnotowały korzyści biznesowe, efekty środowiskowe, ale też pozabiznesowe, społeczne – ocenia Maja Wasilewska z PARP.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja nie zastąpi pisarzy. Nie tworzy literatury, tylko książki dla zabicia czasu

Kwestia wykorzystania dzieł pisarzy do trenowania algorytmów sztucznej inteligencji budzi coraz większe kontrowersje. Część autorów kategorycznie zabrania takiego używania swoich prac, inni godzą się na to w zamian za proponowane przez niektóre wydawnictwa honoraria. Literaci są jednak zgodni co do tego, że teksty pisane przez SI nigdy nie wejdą do kanonu literatury pięknej. Technologia nie stworzy bowiem nowej wartości artystycznej, lecz powieli już istniejące schematy.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.