Kakadu Zoo pomaga zwierzakom. Podsumowanie Zbiórki Świątecznej dla Schronisk!

Zakończyła się kolejna edycja Zbiórki Świątecznej organizowanej przez Kakadu Zoo, jednego z liderów branży zoologicznej w Polsce. Tegoroczna edycja mająca na celu pomoc samotnym zwierzakom w schroniskach i fundacjach przyniosło znaczące rezultaty. Kakadu Zoo, już po raz kolejny, wykazało się zaangażowaniem społeczności klientów – udało się zebrać imponującą ilość środków, które trafiły do 63 schronisk i fundacji w całym kraju.
W trakcie tegorocznej zbiórki udało się zgromadzić różnorodne produkty, takie jak przekąski, legowiska, zabawki oraz karmy dla psów i kotów. Te niezbędne artykuły przyczynią się do poprawy warunków życia zwierząt i sprawią, że ich pobyt w schroniskach stanie się bardziej komfortowy. Wszystko to jest rezultatem hojności i dobroci serc klientów sklepów Kakadu, którzy zaangażowali się w akcję.
– Jesteśmy poruszeni niezwykłym zaangażowaniem naszych klientów w tegoroczną Zbiórkę Świąteczną dla Schronisk. To nie tylko zwykła akcja charytatywna, ale prawdziwie serdeczna inicjatywa, w której nasi klienci włączają się w niezwykły sposób. To nie tylko zbieranie produktów, to wyraz ich miłości i troski o te zwierzęta, które są często zapomniane. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w nasze działania! -mówi Jarosław Szymkiewicz – Dyrektor Zarządzający Kakadu Zoo.
Niewątpliwie warto podkreślić, że akcja Zbiórki Świątecznej dla Schronisk jest już tradycją w Kakadu Zoo. To dowód na stałe zaangażowanie firmy w sprawy dobroczynności i troskę o dobro zwierząt. Klientów sklepów Kakadu Zoo nie tylko łączy pasja do zwierząt, ale również chęć niesienia pomocy tym, które potrzebują wsparcia. Pomaganie jest fajne!

MediaMarkt i bp łączą siły: Za zakupy w MediaMarkt dostajesz bon na paliwo lub kawę

Posnet Evo – Jak przyspieszyć sprzedaż i oszczędzać pieniądze w Twojej firmie

Gadżety erotyczne z dostawą do domu – zamówienia rosną szybciej niż inflacja
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Transport

Polska przeciwna przedłużeniu umowy UE–Ukraina o transporcie drogowym. Uderza ona w krajową branżę transportową
Parlament Europejski większością głosów poparł przedłużenie umowy o transporcie drogowym między Unią Europejską a Ukrainą do końca 2025 roku. Zdaniem polskich europosłów, którzy głosowali przeciw, podtrzymanie liberalizacji przewozów drogowych przyczyni się do dalszego obniżenia konkurencyjności polskich firm transportowych. W przeciwieństwie do ukraińskich przewoźników muszą one spełniać szereg unijnych wymogów. Polska delegacja planuje przedstawić swoje stanowisko europejskiemu komisarzowi ds. zrównoważonego transportu i turystyki.
Transport
M.Kobosko: Wszyscy zapłacimy za eskalację między Izraelem a Iranem. Kraje UE powinny robić więcej dla budowy swojego własnego bezpieczeństwa

– Mrzonki o armii europejskiej są mrzonkami, to trzeba sobie jasno powiedzieć. Każdy z krajów członkowskich Unii Europejskiej musi, i to się na szczęście już dzieje, nie tylko myśleć i mówić, ale też robić coraz więcej dla budowy swojego własnego bezpieczeństwa w koordynacji wspólnej – uważa Michał Kobosko, poseł do Parlamentu Europejskiego z Polska 2050. W kontekście światowych konfliktów, w tym na linii Izrael–Iran, jego zdaniem Polska powinna się skupić na współpracy zarówno ze Wspólnotą, jak i Stanami Zjednoczonymi.
Muzyka
Trwający Festiwal Mozartowski przyciąga tłumy melomanów. To jedno z najważniejszych wydarzeń w stolicy

Artystka zaznacza, że za sprawą Warszawskiej Opery Kameralnej jeszcze przez dwa tygodnie Warszawa będzie rozbrzmiewać Mozartem. Kolejna edycja festiwalu poświęconego temu wybitnemu kompozytorowi zajmuje ważne miejsce w kulturalnym kalendarzu stolicy i przyciąga tłumy melomanów. A przed nimi jeszcze sporo atrakcji. Alicja Węgorzewska szczególnie zaprasza na dwie premiery, jedną skierowaną do młodych odbiorców, drugą – dedykowaną koneserom. Niezwykle ciekawie zapowiada się także nowy sezon artystyczny w WOK-u. Twórcy już pracują nad kolejnymi spektaklami i nagrywają nowe płyty.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.