Kolejne produkty Brother zostały nagrodzone iF DESIGN AWARD
Firma Brother Industries, Ltd. Zdobyła nagrodę iF DESIGN AWARD 2024 w 4 kategoriach produktowych: atramentowe urządzenie wielofunkcyjne, drukarka laserowa/urządzenie wielofunkcyjne, przemysłowa maszyna do szycia i hafciarka jednoigłowa. To już 17. rok z rzędu, w którym Brother został wyróżniony nagrodą iF DESIGN AWARD. Firma otrzymała łącznie 93 nagrody, w tym cztery zdobyła w tym roku.
Uznanie jury konkursowego zyskały m. in. profesjonalne atramentowe urządzenie wielofunkcyjne A3/wielkoformatowe – MFC-J6959DW, monochromatyczna drukarka laserowa – HL-L6410DN, profesjonalne monochromatyczne urządzenie laserowe – MFC-L6910DN oraz przemysłowa maszyna do szycia Skitch PP1 i hafciarka jednoigłowa UF-8920/8910.
Konkurs iF DESIGN AWARD jest organizowany i oceniany przez iF International Forum Design GmbH w Niemczech. To jeden z najbardziej prestiżowych międzynarodowych konkursów wzornictwa, organizowany od 1953 roku, który jest uznawany na całym świecie. Podczas oceny produktów i rozwiązań brane pod uwagę są nie tylko aspekty wizualne, ale także kryteria takie jak funkcjonalność oraz wpływ na środowisko.
„W firmie Brother konsekwentnie dążymy do zapewnienia naszym klientom innowacyjnych produktów, które wyróżniają się najwyższą jakością. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie w proces tworzenia funkcjonalnych rozwiązań, które odpowiadają potrzebom rynku, przełożyło się na nagrodzenie kolejnych produktów przez jury iF DESIGN AWARD. Otrzymywane wyróżnienia potwierdzają, że połączenie innowacji technologicznych z nowoczesnym designem może tworzyć świetne rozwiązania, które są dopasowane do oczekiwań klientów” – komentuje Katarzyna Idzkiewicz Senior Marketing Coordinator w firmie Brother.
W 2024 r. Brother został laureatem nagrody iF DESIGN AWARD po raz 17. z rzędu.
Certyfikaty iF DESIGN AWARD otrzymały urządzenia:
- MFC-J6959DW
- HL-L6410DN/MFC-L6910DN
- Skitch PP1
- UF-8920/8910
iF DESIGN AWARD – to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa na świecie. W 2024 r. zgłoszono do niej prawie 11 000 produktów z 72 krajów. Jest własnością certyfikowanej fundacji non-profit iF Design Foundation, która promuje design i jego społeczne znaczenie na świecie, iF DESIGN AWARD jest naprawdę niezależna. Jesteśmy niezwykle dumni z naszego profesjonalnego jury, które pracuje w oparciu o obiektywne standardy selekcji - dla sprawiedliwego procesu dla wszystkich uczestników.
Tworzenie MVP (Minimum Viable Product) i PoC (Proof of Concept) – dlaczego jest tak istotne?
Newline VEGA Pro – już w Polsce!
Zalman T4 Plus — nowa obudowa z podświetleniem Spectrum RGB
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Ochrona środowiska
Zamrożenie cen prądu do końca września br. Takie mechanizmy nie rozwiązują przyczyn problemu wysokich cen
Zgodnie z decyzją rządu zamrożenie cen energii dla gospodarstw domowych na poziomie 500 zł netto za 1 MWh zostało wydłużone do 30 września 2025 roku. Dzięki temu odbiorcy jeszcze przez co najmniej dziewięć miesięcy nie odczują wzrostu rachunków za energię elektryczną. – Dopłaty jako sposób walki z wysokimi cenami energii nie są dobrym rozwiązaniem, bo one nie zlikwidują problemu. Znacznie prostszym rozwiązaniem byłby powrót do tańszych źródeł energii, w przypadku Polski takim tanim źródłem jest węgiel i elektrownia atomowa – ocenia europoseł z Konfederacji Marcin Sypniewski.
Prawo
Pracodawcy apelują o usprawnienie wydawania zezwoleń na pracę cudzoziemcom. Nowe regulacje tylko w części w tym pomogą
Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium Polski został przyjęty w grudniu przez rząd i trafił już do Sejmu. Nowe przepisy zakładają pełną elektronizację wnioskowania i wydawania zezwoleń na pracę i rezygnację z testu rynku pracy. Niekoniecznie jednak oznacza to większą otwartość na pracowników z zagranicy. – To nie zmiana jakościowa, ale co najwyżej próba sanacji przeciążonego systemu – ocenia dr Michał Szypniewski z kancelarii BKB Baran Książek Bigaj.
IT i technologie
Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji ma wystartować w tym roku. Polskie wojsko coraz szerzej korzysta z tej technologii
– Opracowujemy koncepcję funkcjonowania Centrum Implementacji Sztucznej Inteligencji. Szkolimy też odpowiednio naszych inżynierów, współpracujemy z uczelniami wyższymi w tym aspekcie, aby mieć gotowy odpowiedni potencjał intelektualny – mówi gen. dyw. Karol Molenda, dowódca Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni. Nowa formacja będzie odpowiadać za opracowywanie i wdrażanie rozwiązań AI na potrzeby działań militarnych. Podobne instytucje są już powoływane przez inne kraje NATO.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.