Komunikaty PR

Flagowy sklep marki Outhorn otworzy się w VIVO! Piła

2023-01-25  |  15:48
Biuro prasowe
Kontakt

Agencja PR
Open Media

Obozowa 42A/2
30-383 Kraków
biuro|openmedia.pl| |biuro|openmedia.pl
12 268 97 50
openmedia.pl

Minimalizm, atrakcyjne kroje, perfekcyjna jakość wykonania to elementy, które pozwalają budować kapsułową garderobę. Nie na sezon, a na lata. Wiedzą o tym doskonale miłośnicy ponadczasowej i użytkowej mody, dla których już 27 stycznia w VIVO! Piła otworzy się flagowy salon Outhorn. Z tej okazji klienci centrum handlowego mogą liczyć na dedykowane rabaty od marki.

W piątek, 27 stycznia, w VIVO! Piła działalność zainauguruje Outhorn. Będzie to pierwszy flagowy salon marki w Pile i 16 w Polsce. Outhorn zajmie lokal o powierzchni niemal 247 mkw., zlokalizowany między sklepami Reserved oraz H&M. Z okazji otwarcia, nowy najemca przygotował dla klientów specjalną promocję - rabat 20% dla każdej osoby, która w dniach 27-28 stycznia zakupi min. 2 produkty.

- Wierzymy, że naszego nowego najemcę – Outhorn – pokochają wszyscy fani prostoty, wygody i casualowego stylu oraz, że salon marki będzie często odwiedzany przez miłośników uniwersalnych rozwiązań w modzie. W asortymencie sklepu dostępne będą kurtki, bluzy, spodnie, stroje kąpielowe, odzież treningowa czy akcesoria dla kobiet i mężczyzn. Wszystko stworzone z doskonałej jakości materiałów i w kolorach inspirowanych naturą informuje Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Konsument Olimp dołącza do Republiki Smaku w centrum handlowym Promenada Biuro prasowe
2023-01-27 | 13:25

Olimp dołącza do Republiki Smaku w centrum handlowym Promenada

Strefa food court „Republika Smaku” w CH Promenada oferuje szeroki wybór restauracji, z których można skorzystać w przerwie między zakupami, by odpocząć i
Konsument Your KAYA i lekko otwierają wspólny butik
2023-01-24 | 17:00

Your KAYA i lekko otwierają wspólny butik

„Akceptacja. Pielęgnacja. Relaksacja”. To hasło widnieje na oknie butiku przy Mokotowskiej 28 – miejscu, w którym przeplatają się filozofie dwóch polskich
Konsument CX staje się jeszcze ważniejszy w obliczu całkowitego zniknięcia „ciasteczek”
2023-01-24 | 10:15

CX staje się jeszcze ważniejszy w obliczu całkowitego zniknięcia „ciasteczek”

Ewelina Ciach, Senior Solution Consultant w firmie Medallia Od lat marketerzy wykorzystywali pliki cookie do śledzenia odwiedzających stronę i zbierania informacji, które pomagały im

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

praca w Newserii

Finanse

Problemy mieszkaniowe jedną z największych bolączek Polaków. W najtrudniejszej sytuacji młodzi i rodziny z dziećmi

Kwestię braku mieszkań miały rozwiązać mieszkania komunalne i należące do towarzystw budownictwa społecznego (TBS-ów), ale ich udział w ogólnej liczbie nowo oddawanych lokali jest wręcz marginalny. Do tej pory nie powstała też ani jedna społeczna agencja najmu odpowiadająca na potrzeby osób z tzw. luki czynszowej. – Rozwój budownictwa społecznego hamuje m.in. ciągłe obniżanie dochodów własnych jednostek samorządu terytorialnego. To one są w Polsce konstytucyjnie odpowiedzialne za tworzenie warunków do zaspokajania potrzeb mieszkaniowych. W sytuacji, kiedy ich wpływy własne są coraz niższe ze względu na zmiany podatkowe, gminy tracą swoją autonomię w wyborze celów inwestycyjnych i niestety mieszkalnictwo społeczne na tym traci – mówi Alina Muzioł-Węcławowicz z Instytutu Rozwoju Miast i Regionów.

Finanse

Bezrobocie w Polsce wciąż jest na niskim poziomie. Spowolnienie gospodarcze może jednak wymusić na firmach restrukturyzację zatrudnienia

Na razie stopa bezrobocia pozostaje na niskim poziomie 5,2 proc. Sytuacja na rynku pracy będzie jednak mocno skorelowana z bieżącą sytuacją gospodarczą, ale także z perspektywami polskiej gospodarki, którą czeka spowolnienie. Widać to po danych makroekonomicznych za grudzień 2022 roku. Badania wskazują też, że przybywa firm, które w najbliższych miesiącach planują redukcje zatrudnienia. Najbardziej zagrożone są te branże, na których produkty spada popyt. To m.in. meble oraz sprzęt RTV i AGD.

Edukacja

Uniwersytety Europejskie rosną w siłę. Mają stworzyć realną konkurencję dla uczelni amerykańskich i chińskich

Do końca stycznia uczelnie wyższe, które chcą się stać częścią sojuszy Uniwersytetów Europejskich – integralnej części programu Erasmus+ – mogą zgłaszać swoje aplikacje. Nabór ogłoszony w końcówce ubiegłego roku ma tym razem rekordowy, łączny budżet w wysokości 387,2 mln euro. – Uniwersytety Europejskie są na tyle świeżą inicjatywą, że trudno jest ocenić wszystkie zyski, jakie płyną z ich funkcjonowania dla europejskiego szkolnictwa wyższego. Rodzi się jednak pewien nowy twór, który moim zdaniem będzie w dużym stopniu wpływać na przyszłość europejskiego akademizmu – mówi prof. Jan Słyk, prorektor ds. studiów Politechniki Warszawskiej. Jak wskazuje, inicjatywa Uniwersytetów Europejskich ma przede wszystkim zwiększyć konkurencyjność uczelni z krajów UE względem tych ze Stanów Zjednoczonych czy Azji, które od lat okupują czołówkę Listy Szanghajskiej. 

Współpraca

Obsługa konferencji prasowych

Zapraszamy do współpracy przy organizacji konferencji prasowych. Nasz doświadczony i kompetentny zespół sprosta każdej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym, multimedialnym centrum konferencyjnym i biznesowym w samym sercu Warszawy. Zapraszamy do kontaktu w sprawie oferty.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.