Komunikaty PR

Najlepsi dekarze roku wybrani po raz dwunasty!

2021-02-15  |  08:00
Biuro prasowe
Kontakt
Alicja Zakrzewska
Fama PR Sp. z o.o.

Żeromskiego 62/2
50-312 Wrocław
alicja|famapr.pl| |alicja|famapr.pl
605734638
www.superdekarz.pl

Tytuł SUPERDEKARZA ROKU 2020 otrzymał wielokrotny SUPERDEKARZ REGIONU Wielkopolskiego i SUPERDEKARZ ROKU 2013 – Łukasz Budzyński (Zakład Blacharsko-Dekarski z miejscowości Strzyżewo Smykowe w woj. wielkopolskim). Na kolejnych miejscach w rankingu uplasowali się: Marcin Kaczmarek (Dachy Kaczmarek, Kazimierz Biskupi, woj. wielkopolskie), Jerzy Łączyński (Domino Dach, Mińsk Mazowiecki) oraz Adrian Woźniak (U.R.B Adrian Woźniak, Zawada, woj. małopolskie).

Przyznano również nagrody w dodatkowych kategoriach:

- SUPERDEKARZ w kategorii Dachówka Cisar 2020 - Daniel Czarnecki, Zakład Ogólnobudowlany Czarnecki, Szczecin

- SUPERDEKARZ w kategorii Akcesoria 2020 - Jerzy Łączyński, Domino Dach, Mińsk Mazowiecki, woj. mazowieckie

- SUPERDEKARZ w kategorii Gwarancje Systemowe 2020 – Michał Groch, Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MICHAŁ GROCH "GROSZEK", Gniewczyna Łańcucka, woj. Podkarpackie

- SUPERDEKARZ w kategorii Debiut Roku 2020 – Grzegorz Karnafel, Usługi Ciesielsko-Dekarskie, Budzisław Kościelny, woj. wielkopolskie.

W minionym roku uczestnicy programu SUPERDEKARZ zgłosili ponad 6500 obiektów, na których położyli ponad 1,8 mln m2 dachówek marki BMI. Po raz pierwszy do punktacji wliczono produkty marki Icopal. Znakomicie rozwija się produkt Gwarancja Systemowa Braas, którą mogą oferować zweryfikowani przez producenta marki Braas dekarze. W minionym roku udzielono 300 Gwarancji. Jest to pierwsza i jedyna na rynku Gwarancja, która obejmuje nie tylko poszczególne produkty, ale cały system dachowy Braas.

Największym hitem okazała się dachówka Teviva Cisar, tuż za nią Celtycka Lumino i Bałtycka Cisar, co potwierdza tryumf nowoczesnych technologii dla produktów dachowych, szczególnie gdy rekomendują je wykonawcy o ugruntowanej pozycji na rynku. W dalszej kolejności najpopularniejszymi dachówkami minionego roku były Rubin 9Voraz Turmalin.  

XIII edycja programu SUPERDEKARZ oficjalnie wystartuje w ciągu kilku tygodni. Już dziś zapraszamy do rywalizacji zarówno dotychczasowych uczestników, jak i nowych wykonawców dachów, którzy stawiają na wsparcie i szkolenia techniczne, wysoką jakość produktów oraz benefity wynikające z programu SUPERDEKARZ oraz Certyfikowany Dekarz Braas – mówi Grzegorz Barycki, Dyrektor Handlowy BMI Polska. - Branża budowlana jako jedna z nielicznych, oparła się trudnościom wynikającym z ograniczeń narzuconych przez pandemię. Produkcja i dystrybucja materiałów budowlanych, działalność hurtowni nieznacznie się zmieniła, niemniej w Nowym Roku życzymy wszystkim Partnerom dużo zdrowia, ostrożnych decyzji biznesowych i co najmniej utrzymania poziomu rozwoju, jaki odnotowali w 2020 roku.

Więcej informacji o warunkach przystąpienia do XIII edycji programu SUPERDEKARZ można uzyskać na stronie www.superdekarz.pl


Program SUPERDEKARZ powstał w 2008 roku z inicjatywy marki Braas. Jego ideą była integracja środowiska dekarskiego i podnoszenie kwalifikacji zawodowych dekarzy na coraz bardziej wymagającym rynku. Ten największy w Polsce program łączy w sobie rywalizację m.in. o położenie największej ilości dachów, a także system szkoleń - od wykonawstwa po techniki sprzedaży i marketingu. Portal SUPERDEKARZ.PL to z kolei źródło porad związanych z budową i konserwacją dachów, skierowany zarówno do osób zainteresowanych budownictwem, profesjonalnych dekarzy, jak i osób planujących budowę lub właścicieli własnego domu. Strona zawiera m.in. praktyczną wyszukiwarkę Superdekarzy oraz Certyfikowanych Dekarzy Braas działających w Polsce.

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Konsument Papa John s debiutuje we Wrocławiu Biuro prasowe
2021-03-30 | 01:00

Papa John's debiutuje we Wrocławiu

Amerykańska sieć Papa John’s to jedna z trzech największych na świecie marek działających na rynku dostaw pizzy. W Polsce jest obecna od grudnia 2017 roku. Zarządza nią
Konsument BRAK ZDJĘCIA
2021-03-25 | 14:10

Odwaga niejedno ma imię

Dla 75 proc. Polaków aktem odwagi obywatelskiej jest zostanie dawcą organu. W życiu osobistym 68 proc. wskazuje na odejście od osoby, która stosuje przemoc. Według 61 proc. Polaków największą odwagą jest otwarcie
Konsument Pyszne.pl oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów w ramach obszernego kontraktu
2021-03-22 | 23:15

Pyszne.pl oficjalnym partnerem Ligi Mistrzów w ramach obszernego kontraktu

Pyszne.pl jako część Just Eat Takeaway.com, jednego z największych serwisów do zamawiania jedzenia online, został oficjalnym partnerem UEFA w 11 dodatkowych turniejach piłki nożnej,

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz bliżej rozwiązanie problemu kredytów frankowych. Unieważnienie umów oznaczałoby straty dla banków od 70 mld do nawet 230 mld zł

Kredytobiorcy, którzy zaciągnęli kredyty we frankach, oraz sektor bankowy z niecierpliwością czekają na uchwałę Sądu Najwyższego w sprawie rozstrzygania sporów o kredyty frankowe. Ma ono nastąpić 13 kwietnia. Zdaniem dr. hab. Witolda Potwory z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu sprawiedliwe wydaje się proponowane przez KNF przeliczanie kwoty kredytu po kursach z dnia ich zaciągnięcia. Być może jednak Sąd Najwyższy zaproponuje inne rozwiązanie. Ekspert podkreśla, że szkodliwe byłoby rozwiązanie obciążające tylko jedną stronę sporu – kredytobiorców lub banki. KNF policzyła, że koszty dla banków w przypadku unieważnienia umów kredytowych mogłyby sięgnąć od 70 do 234 mld zł w zależności od przyjętego wariantu.

Prawo

Firmy rodzinne w Polsce generują 18 proc. PKB i 332 mld zł przychodu. Nowe przepisy mają ułatwić ich funkcjonowanie i sukcesję

W Polsce działa ok. 830 tys. firm rodzinnych. Generują rocznie 332 mld zł, co piąta wypracowana w naszym kraju złotówka jest wynikiem właśnie ich pracy. W ciągu najbliższych pięciu lat w ręce kolejnej generacji przejdzie ok. 57 proc. firm rodzinnych, ale tylko nieco ponad 8 proc. następców deklaruje chęć ich poprowadzenia. Do konsultacji trafił niedawno projekt ustawy o fundacji rodzinnej, który ma pomóc rozwiązać problem sukcesji, umożliwi też firmom rodzinnym stabilny rozwój w perspektywie wielopokoleniowej. – To odpowiedź na oczekiwania prywatnej przedsiębiorczości – ocenia Piotr Aleksiejuk z kancelarii Wojarska Aleksiejuk i Wspólnicy.

Prawo

Transport autokarowy pominięty w Krajowym Planie Odbudowy. Najbardziej poszkodowana będzie tzw. Polska powiatowa

W transporcie wojewódzkim, powiatowym i gminnym jest wykorzystywanych ok. 35 tys. autobusów, których średni wiek wynosi 18,6 lat, ale wiele z nich ma nawet 30 lat i więcej. Na wymianę starego, nieekologicznego taboru nie przewidziano żadnych środków w Krajowym Planie Odbudowy – podkreśla Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, która zrzesza przewoźników autokarowych. Jak wskazuje, rząd całkowicie pominął potrzeby transportowe tzw. Polski powiatowej, zamiast tego przeznaczając środki na rozwój 1,2 tys. nowych autobusów dla dużych miast.

Farmacja

Choroba Parkinsona coraz częściej dotyka młodych ludzi. Pandemia znacząco opóźnia diagnostykę i leczenie.

– Minęły już czasy, kiedy Parkinson był problemem ludzi starszych. Najmłodszy chory, z którym rozmawiałem, miał pierwsze objawy w wieku 16 lat – mówi wiceprezes Fundacji Chorób Mózgu Wojciech Machajek. Chorobę Parkinsona, na którą cierpi w Polsce ok. 100 tys. osób, diagnozuje się coraz częściej i u coraz młodszych. W ostatnich latach poprawił się dostęp do leczenia zaawansowanego stadium choroby, a w ramach dwóch programów lekowych pacjenci mają dostęp do nowoczesnych terapii infuzyjnych. Kluczowe znaczenie dla sprawności chorych ma jednak wczesne rozpoznanie i wdrożenie leczenia, co ostatnio utrudnia pandemia.