Nowość: Tygryski deserowe o smaku jabłkowym
Asortyment Tygrysków deserowych został poszerzony o nowy smak – pyszny jabłkowy wariant, który, tak samo jak pozostałe, barwiony jest wyłącznie naturalnymi składnikami. Chrupki są bezglutenowe, nie zawierają sztucznych barwników, ani dodatku oleju palmowego. Zamknięto je w odświeżonych pod względem designu opakowaniach z okienkiem. Teraz są dostępne w promocji +10% gratis.
Tygryski deserowe to propozycja przekąsek w formie chrupek kukurydzianych barwionych wyłącznie warzywami i owocami. Występują w czterech smakach: nowym jabłkowym, a także czekoladowym, truskawkowym i toffi. Nowy wariant swój pyszny smak zawdzięcza wyjątkowym aromatom jabłka oraz cytryny. Ulepszona receptura przekąsek sprawia, że są jeszcze bardziej chrupiące i smaczne, a dzięki bazie w postaci kaszy kukurydzianej – bezglutenowe. Nie zawierają również sztucznych dodatków w postaci barwników i wzmacniaczy smaku oraz oleju palmowego.
Tygryski deserowe o smaku jabłkowym, podobnie jak pozostałe produkty z tej „rodziny”, dostępne są w nowym opakowaniu. Przez zawarte w nim „okienko” można zapoznać się z zawartością paczki jeszcze przed zakupem. Teraz dostępne są w promocji – każde opakowanie zawiera 10% produktu gratis.
Wspólne chrupanie z aplikacją Tygryski
Tygryski deserowe idealnie nadają się do wspólnego chrupania podczas gier i zabaw, do których inspiracje można znaleźć w edukacyjnej aplikacji Tygryski. Na szczególną uwagę zasługują bajki – do czytania, słuchania i oglądania – które uczą prawidłowych postaw w codziennym życiu. Najnowsza z nich to „Lekcja bezpiecznego zachowania się na drodze”. W aplikacji znaleźć można również wydzieloną strefę dla rodziców, w której dostępne są m.in. bezpłatne porady żywieniowe, czy wskazówki dotyczące wychowywania najmłodszych przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki oraz psychologii.
Aplikacja Tygryski inspiruje rodziców do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi. Jest stale rozbudowywana, a jej zawartość regularnie poszerzana. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play oraz App Store. Przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs oraz kolorowe grafiki i tekstury przykuwają uwagę najmłodszych i potwierdzają, że nauka wcale nie musi być nudna.
www.tygryski.pl
www.facebook.com/Tygryski/
www.instagram.com/naszetygryski/
Gdy to nastąpi, co drugi z nas zaciśnie pasa
Kalendarz Grudniowych Okazji od KFC – codziennie nowe promocje!
Świąteczne zakupy Polaków!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.