Nowość: Tygryski deserowe o smaku jabłkowym
Asortyment Tygrysków deserowych został poszerzony o nowy smak – pyszny jabłkowy wariant, który, tak samo jak pozostałe, barwiony jest wyłącznie naturalnymi składnikami. Chrupki są bezglutenowe, nie zawierają sztucznych barwników, ani dodatku oleju palmowego. Zamknięto je w odświeżonych pod względem designu opakowaniach z okienkiem. Teraz są dostępne w promocji +10% gratis.
Tygryski deserowe to propozycja przekąsek w formie chrupek kukurydzianych barwionych wyłącznie warzywami i owocami. Występują w czterech smakach: nowym jabłkowym, a także czekoladowym, truskawkowym i toffi. Nowy wariant swój pyszny smak zawdzięcza wyjątkowym aromatom jabłka oraz cytryny. Ulepszona receptura przekąsek sprawia, że są jeszcze bardziej chrupiące i smaczne, a dzięki bazie w postaci kaszy kukurydzianej – bezglutenowe. Nie zawierają również sztucznych dodatków w postaci barwników i wzmacniaczy smaku oraz oleju palmowego.
Tygryski deserowe o smaku jabłkowym, podobnie jak pozostałe produkty z tej „rodziny”, dostępne są w nowym opakowaniu. Przez zawarte w nim „okienko” można zapoznać się z zawartością paczki jeszcze przed zakupem. Teraz dostępne są w promocji – każde opakowanie zawiera 10% produktu gratis.
Wspólne chrupanie z aplikacją Tygryski
Tygryski deserowe idealnie nadają się do wspólnego chrupania podczas gier i zabaw, do których inspiracje można znaleźć w edukacyjnej aplikacji Tygryski. Na szczególną uwagę zasługują bajki – do czytania, słuchania i oglądania – które uczą prawidłowych postaw w codziennym życiu. Najnowsza z nich to „Lekcja bezpiecznego zachowania się na drodze”. W aplikacji znaleźć można również wydzieloną strefę dla rodziców, w której dostępne są m.in. bezpłatne porady żywieniowe, czy wskazówki dotyczące wychowywania najmłodszych przygotowane przez specjalistów z zakresu dietetyki oraz psychologii.
Aplikacja Tygryski inspiruje rodziców do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi. Jest stale rozbudowywana, a jej zawartość regularnie poszerzana. Można ją pobrać bezpłatnie z Google Play oraz App Store. Przyjazny i łatwy w obsłudze interfejs oraz kolorowe grafiki i tekstury przykuwają uwagę najmłodszych i potwierdzają, że nauka wcale nie musi być nudna.
www.tygryski.pl
www.facebook.com/Tygryski/
www.instagram.com/naszetygryski/
Złodzieje nie mają Świąt
Święta jakby luksusowe – co 4. Polak zadłuża się na Boże Narodzenie
Polacy coraz hojniejsi wobec swoich pupili
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
Konsumenci w sieci narażeni na długą listę manipulacyjnych praktyk sprzedażowych. Zagraniczne platformy wymykają się unijnym regulacjom
Wraz z pojawieniem się na polskim i europejskim rynku platform sprzedażowych spoza UE rośnie też liczba przypadków stosowania tzw. dark patterns, czyli manipulacyjnych technik sprzedażowych. Nowe regulacje UE – w tym rozporządzenie w sprawie jednolitego rynku usług cyfrowych oraz akt o usługach cyfrowych – mają lepiej chronić przed nimi konsumentów, a podmiotom stosującym takie praktyki będą grozić wysokie kary finansowe. Problemem wciąż pozostaje jednak egzekwowanie tych przepisów od zagranicznych platform, które wymykają się europejskim regulacjom. – To jest w tej chwili bardzo duże wyzwanie dla całego rynku cyfrowego, że w praktyce regulacje nie dotyczą w takim samym stopniu wszystkich graczy – mówi Teresa Wierzbowska, prezeska Związku Pracodawców Prywatnych Mediów.
Fundusze unijne
Europejscy młodzi twórcy w centrum polskiej prezydencji w Radzie UE. Potrzebne nowe podejście do wsparcia ich karier
Wsparcie startu kariery młodych artystów i debata nad regulacjami dla sektora audiowizualnego, które będą odpowiadać zmieniającej się rzeczywistości technologicznej – to dwa priorytety polskiej prezydencji w Radzie UE z zakresu kultury. Najbliższe półrocze będzie także okazją do promocji polskich twórców w państwach członkowskich i kandydujących, a współpraca z artystami z innych krajów ma pokazać, że kultura może łączyć i być platformą dialogu międzynarodowego.
Ochrona środowiska
Tylko 1 proc. zużytych tekstyliów jest przetwarzanych. Selektywna zbiórka może te statystyki poprawić
Wraz z nowymi przepisami dotyczącymi gospodarki odpadami od stycznia 2025 roku gminy w Polsce wprowadziły selektywną zbiórkę zużytych tekstyliów. To oznacza, że przykładowo zniszczonych ubrań nie można już wyrzucić do frakcji zmieszane. Część gmin wprowadza ułatwienia dla mieszkańców w postaci dodatkowych kontenerów. W innych mieszkańcy będą musieli samodzielnie dostarczyć tekstylia do punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK).
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.