Komunikaty PR

Premiera ekskluzywnej linii urządzeń do zabudowy Samsung Infinite Line™

2020-05-20  |  18:00
Biuro prasowe

Dobry design ma służyć użytkownikom, a nawet zmieniać spojrzenie na otaczający świat. Wraz ze wzrostem znaczenia designu w codziennym życiu, rosną także oczekiwania konsumentów. To właśnie do tych najbardziej wymagających użytkowników skierowana jest najnowsza linia urządzeń do zabudowy Samsung Infinite Line™.

 

Samsung jest liderem sprzedaży w kategorii chłodnictwa* i pralnictwa** na polskim rynku. Zaawansowane technologie, odpowiadające na realne potrzeby użytkowników oraz wyjątkowy design sprawiły, że urządzenia AGD tej marki są chętnie wybierane do polskich domów. Serca klientów podbił także piekarnik Dual Cook Flex™ z dzielonymi drzwiami, umożliwiającymi pieczenie dwóch potraw jednocześnie. Teraz Samsung wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających konsumentów prezentując ekskluzywne piekarniki z linii Infinite Line™. To zupełnie nowa propozycja w portfolio koreańskiej firmy skierowana do użytkowników szukających rozwiązań super premium.

 

Nowy wymiar premium

Najnowsza linia urządzeń AGD premium Samsung redefiniuje pojęcie designu w kuchni. Projektanci sięgnęli po niestandardowe rozwiązania, których efektem są wertykalne linie, smukłe formy i gładkie powierzchnie. Dopracowany w każdym szczególe design to punkt wyjścia dla innowacyjnych technologii, które ułatwiają życie i sprawiają, że czas spędzony w kuchni staje się przyjemnością. W kolekcji Samsung Infinite Line™ znajdziemy całą gamę sprzętów – począwszy od płyty indukcyjnej z wbudowanym wyciągiem po skośne okapy i piekarniki. To właśnie te ostatnie urządzenia szczególnie zachwycają unikalnym wzornictwem i technologiami, które pozwolą gotować zdrowo i smacznie przy wykorzystaniu pary.

 

„W Samsung dobrze wiemy, że nie liczy się tylko to, z czego przyrządzamy potrawę, ale także to, w jakich warunkach ją przygotowujemy, jakie możliwości dają nam otaczające nas urządzenia, jak czujemy się w naszej kuchni. Dlatego tworząc kolekcję produktów Infinite Line™ zadbaliśmy zarówno o sam design produktów, jak i ich zdolność do współgrania z pozostałymi elementami wyposażenia kuchni. Do tego w urządzeniach nie zabrakło tego, z czego słyniemy na rynku: nowoczesnych technologii gwarantujących łatwość i intuicyjność obsługi urządzeń oraz ich wysoką użyteczność” –  mówi Piotr Stelmachów, Head of Consumer Electronics Division w Samsung Electronics Polska.

 

Perfekcja w każdym

Piekarniki z linii Infinite Line™ cechuje unikatowy design – zostały bowiem zaprojektowane tak, aby wrażenie z ich użytkowania było przyjemne i komfortowe. Satynowe szkło i matowe wykończenia, minimalistyczny wyświetlacz z menu w języku polskim oraz wertykalne ułożenie okna piekarnika, które nadaje urządzeniu smukły i elegancki wygląd to cechy charakterystyczne tych urządzeń. Wszystko to sprawia, że piekarniki świetnie wpasują się w elegancką, nowoczesną przestrzeń kuchenną, tworząc harmonijną kompozycję z pozostałymi elementami wyposażenia.

 

Zaprojektowane dla zdrowia

W piekarnikach z linii Infinite znajdziemy także szereg rozwiązań umożliwiających zdrowe gotowanie. Dwa nowe modele zostały wyposażone w funkcję gotowania na parze, która pozwala na zachowanie wszystkich wartości odżywczych w produktach. Piekarnik Dual Cook Steam Assistant wykorzystuje technologię asystenta pary, która wypełnia wnętrze urządzenia i sprawia, że potrawa jest idealnie soczysta w środku i chrupiąca na zewnątrz. Z kolei model Dual Cook Real Steam™ wyposażono w szczelnie zamykane naczynie ze stali nierdzewnej ze szklaną, żaroodporną pokrywką. Po połączeniu z generatorem pary, znajdującym się wewnątrz piekarnika, umożliwia ono przygotowywanie potraw, które zachowają wszelkie wartości odżywcze, większość witamin i oryginalną strukturę składników.

 

Kuchnia bez kompromisów

W kolekcji Infinite Line™ znaleźć można trzy pełnowymiarowe piekarniki, wszystkie wyposażone w technologię Dual Cook, która pozwala na pieczenie dwóch różnych potraw jednocześnie, przy zastosowaniu dwóch różnych trybów pieczenia, bez obawy o przenikanie zapachów. Obok nich kolekcję  Infinite Line™ uzupełniaj dwa piekarniki kompaktowe, jeden z funkcją gotowania na parze, drugi z funkcją mikrofali. Całości dopełnia zaś szuflada podgrzewająca, w której można zarówno rozmrażać produkty, jak i utrzymywać ciepło przyrządzonych potraw oraz podgrzewać talerze lub filiżanki. Urządzenia wyposażone są także w szereg rozwiązań, które wpływają na komfort użytkowania – od prowadnic teleskopowych po system Close Door umożliwiający płynne i ciche zamykanie drzwi piekarnika. Pozostałe urządzenia z kolekcji Infinite Line™ także wyróżnia szereg innowacji. I tak płyta indukcyjna z wbudowanym wyciągiem pozwala na umiejscowienie jej w dowolnym miejscu w kuchni, ponieważ do jej podłączenia nie potrzeba kanałów wentylacyjnych.

 

Kolekcja Infinite Line™ to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy gotowanie traktują jak rytuał i zawsze poszukują nowych inspiracji. Stanowi ważne uzupełnienie portfolio urządzeń Samsung, plasując się jako linia produktów super premium. Stąd też kolekcja dostępna będzie w wybranych showroomach i studiach kuchennych, aby trafić do pasjonatów zarówno smaku, jak i stylu, którym dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Więcej informacji na www.infiniteline.samsung.pl

 

 

*W oparciu o raporty dot. miesięcznej sprzedaży detalicznej międzynarodowej firmy badawczej; Polska 8.2016 – 5.2019

**W oparciu o raporty dot. miesięcznej sprzedaży detalicznej międzynarodowej firmy badawczej; Polska 1.2019–12.2019

 

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Konsument Polacy po 45. roku życia bardziej podatni na wyłudzenie danych osobowych Biuro prasowe
2021-04-30 | 09:30

Polacy po 45. roku życia bardziej podatni na wyłudzenie danych osobowych

Ponad 43 proc. Polaków obawia się, że w czasie pandemii padnie ofiarą oszustów wyłudzających dane osobowe. Prawie 30 proc. spotkało się już z taką próbą.
Konsument Raport PMR: Kto kupuje odżywki dla sportowców?
2021-04-29 | 08:00

Raport PMR: Kto kupuje odżywki dla sportowców?

W poprzednich latach rynek odżywek dla osób uprawiających sport w Polsce rósł dość dynamicznie. Jego rozwój wspierany był przez rozbudowę infrastruktury sportowej oraz
Konsument Pyszne.pl wspiera restauracje w wyborze ekologicznych rozwiązań
2021-04-22 | 19:20

Pyszne.pl wspiera restauracje w wyborze ekologicznych rozwiązań

Dostawa przyjazna dla środowiska, nadające się do recyklingu opakowania na jedzenie i dania roślinne w menu to najczęściej spotykane proekologiczne rozwiązania wprowadzane przez

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

ZBP: Niekorzystne dla banków rozstrzygnięcia ws. kredytów frankowych oznaczałyby upadek części sektora bankowego. Banki nie byłyby w stanie finansować bieżących potrzeb gospodarki

Dziś Izba Cywilna Sądu Najwyższego w składzie siedmiu sędziów ma się zająć kwestią rozliczeń po ewentualnym unieważnieniu przez sąd umowy kredytu frankowego. Pytania w tym temacie wysłał do SN Rzecznik Finansowy. Z kolei w przyszłym tygodniu izba w pełnym składzie ma wydać uchwałę w sprawie sześciu pytań pierwszej prezes SN również dotyczących frankowiczów. Zarówno kredytobiorcy, jak i banki czekają na rozstrzygnięcie palącego problemu. Według Związku Banków Polskich, choć nie sposób przewidzieć, w którym kierunku ono pójdzie, to jeśli sądzić po wyroku TSUE, stanowisko SN powinno być wyważone i uwzględniać interesy obu stron. To z kolei może przyspieszyć zawieranie ugód.

Transport

Sztuczna inteligencja pomoże zapobiegać wypadkom kolejowym i zwiększy punktualność pociągów. Nad takimi rozwiązaniami pracują polscy inżynierowie

Do wprowadzenia całkowicie autonomicznych pociągów szykują się już zarówno koleje pasażerskie, jak i towarowe. W tej chwili pociągi bez maszynisty funkcjonują tylko na wyodrębnionych liniach, a systemy autonomicznego kierowania są wykorzystywane w metrze m.in. w Paryżu, Sydney czy Szanghaju. Rozwiązania te są rozwijane dzięki sztucznej inteligencji, która dziś wykorzystywana jest na świecie w kolejach dużych prędkości. Chociaż w Polsce są one dopiero na etapie planowania, technologie z zakresu SI są już rozwijane i wdrażane przez polskich przewoźników oraz inżynierów. Wśród korzyści inteligentnych rozwiązań są m.in. większe bezpieczeństwo i zapobieganie awariom, ograniczenie kosztów, większa punktualność pociągów i komfort podróżnych.

Prawo

W 2022 roku zmienią się zasady urlopu rodzicielskiego. Unijne przepisy wymuszą przebudowę Kodeksu pracy

Polska ma czas do sierpnia przyszłego roku, aby wdrożyć zapisy unijnej dyrektywy work–​life balance. Regulacja, która dotyczy równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, wprowadzi ważne zmiany dla rodziców i wymusi przebudowę Kodeksu pracy. Jedną z najważniejszych będzie modyfikacja uprawnień ojców w zakresie korzystania z urlopów rodzicielskich. Ma ona pozwolić kobietom na łatwiejszy powrót do obowiązków zawodowych po urodzeniu dziecka. Wdrożenia unijnego prawa w Polsce będzie pilnować powołana w styczniu przez Fundację Share The Care Rada Programowa, w skład której wchodzą ekonomiści, prawnicy, psycholodzy i socjolodzy, politycy, przedstawiciele biznesu oraz organizacji pozarządowych.

Konsument

Dzieła sztuki ponownie dostępne dla publiczności. Zwiedzający tłumnie wracają do muzeów i galerii [DEPESZA]

Od 4 maja działają już takie instytucje kultury jak muzea i galerie sztuki. Teatry na odmrożenie muszą jeszcze poczekać do końca miesiąca. – Miesiące zamknięcia przekonały nas, że muzeum żyje i wypełnia swoją rolę, gdy odwiedza je publiczność. Bez niej jest tylko pięknym magazynem – mówi Jolanta Hercog z Muzeum Narodowego. Instytucja jest w pełni przygotowana na powrót zwiedzających. W najbliższych tygodniach otworzy dla nich trzy nowe wystawy czasowe, w tym m.in. malarstwa holenderskiego i flamandzkiego. To korporacyjna Kolekcja ERGO Hestii, która z okazji 30-lecia firmy po raz pierwszy zostanie pokazana szerokiej publiczności.