Kontroler punktów dostępowych
Barbara Trepka
2moro
Mazowiecka 125/1
30-023 Kraków
basia|2moro.pl| |basia|2moro.pl
503 119 029
2moro.pl
Proste zarządzanie
Nowy kontroler Intellinet model: 525749 zapewnia pełną, scentralizowaną kontrolę nad instalacjami średniej wielkości. Umożliwia kontrolę dla maksymalnie 200 punktów dostępowych, jednocześnie ograniczając pracę administratora do minimum. Urządzenie posiada wiele opcji zarządzania zapewniając najlepszą wydajność w złożonych sieciach bezprzewodowych.
Kontroler umożliwia komunikację między wszystkimi zarządzanymi punktami dostępowymi i routerami bezprzewodowymi. Komunikując ze sobą klienta z jednego źródła sygnału do drugiego, skutecznie eliminuje tzw. martwe strefy, rozłączenia czy buforowanie.
Kompatybilność
Kontroler ten został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny z ogólnie dostępnymi modelami punktów dostępowych. W celu zachowania pełnej kompatybilności i bezproblemowego wsparcia technicznego zalecane jest stosowanie urządzenia Intellinet model #525831 - gigabitowego punktu dostępowego i routera AC1300 z możliwością zasilania zarówno tradycyjnie przez zewnętrzny zasilacz jak i przez port PoE.
Kompleksowe rozwiązanie
Urządzenie umożliwia obsługę istotnych funkcji sieciowych potrzebnych do nowoczesnego zarządzania siecią bezprzewodową. Oferuje jeden gigabitowy port WAN dla funkcji routera, cztery gigabitowe porty LAN dla funkcji przełącznika, port USB dla serwera FTP oraz solidną metalową obudowę z dołączonymi wspornikami do montażu w szafie Rack 19".
Kontroler działa jako samodzielne rozwiązanie, więc nie musisz martwić się o ukryte koszty, takie jak opłaty za usługi w chmurze, instalacje oprogramowania lub dodatkowe wymagania dotyczące serwera.
Jeśli potrzebujesz solidnego urządzenia, które obsłuży wiele punktów dostępowych zachowując najlepszą jakość przesyłu danych - zobacz co oferuje nowy model Intellinet.
Dowiedz się więcej na temat tego urządzenia:
https://netinet.pl/AP/10987-KONTROLER-PUNKTOW-DOSTEPOWYCH.html
Sony na ISE 2025 – zrównoważony rozwój i najnowsze technologie
Wyższa Szkoła Telewizji i Filmu (HFF) zamówiła Sony Crystal VERONA
Bruce Owen zostaje nowym prezesem regionu EMEA w Equinix
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.