Królewskie Mleczko Malinowe, czyli malinowa lekkość już w sprzedaży!
Do królewskiej rodziny z Wawelu - Królewskiego Mleczka Waniliowego i Śmietankowego - dołączył nowy smak. Królewskie Mleczko Malinowe to aromatyczna, owocowa propozycja dla wszystkich miłośników pianek w czekoladzie.
Królewskie Mleczko Malinowe to kolejny wariant smakowy pianek z Wawelu. Łączy w sobie mocno owocowy aromat puszystego wnętrza z wyrazistym smakiem oryginalnej ciemnej czekolady Wawel, która oblewa każdą piankę. To produkt idealny dla tych, którzy w słodyczach poszukują lekkości, a równocześnie cenią sobie intensywne, charakterystyczne nuty smakowe.
Wawel po raz kolejny postawił na oryginalny, okrągły kształt pianek i indywidualne pakowanie. Na półkach sklepów Królewskie Mleczko Malinowe kusi wzrok charakterystycznym różowym opakowaniem z elementami nawiązującymi do relaksu i beztroski. Do zakupu zachęca prezentowa forma opakowania oraz nowoczesny design.
Królewskie Mleczko Malinowe, podobnie jak wszystkie słodycze z Wawelu tworzone jest zgodnie z ideą Dobrych Składników. Powstaje z najwyższej jakości surowców, bez zbędnych dodatków, substancji konserwujących, barwników i sztucznych aromatów.

Smak zaczyna się od mięsa

Dlaczego na świątecznych stołach zostaje tyle jedzenia?

„Herbapol. We współpracy z naturą.”
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Prawo

Duże możliwości korzystania z funduszy europejskich przez polskie firmy. Szczególnie w obszarze obronności
W ramach polityki spójności i Krajowego Planu Odbudowy Polska ma do dyspozycji 190 mld zł na wsparcie polskich firm. Środków dla przedsiębiorców nie zabraknie również w nowej perspektywie finansowej po 2027 roku. Dedykowane im programy KPO obejmują nie tylko wsparcie finansowe, ale również inwestycje i reformy deregulujące polską gospodarkę. Ich celem jest zwiększenie jej konkurencyjności, jak również bezpieczeństwa w kontekście położenia geopolitycznego Polski. Na szczególnie szeroką ofertę programów mogą liczyć sektory obronności i transportowy.
Farmacja
Zniesienie zakazu reklamy aptek może zwiększyć świadomość pacjentów o usługach farmaceutycznych. Taki może być skutek wyroku TSUE

W czerwcu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej uznał, że obowiązujący w Polsce całkowity zakaz reklamy aptek narusza prawo UE. To oznacza, że Polska będzie musiała dostosować regulacje. Dla pacjentów wyrok oznacza szerszy dostęp do informacji o usługach farmaceutycznych, a dla właścicieli aptek – możliwość legalnej komunikacji z rynkiem. Naczelna Rada Aptekarska obawia się chaosu prawnego i wezwała resort zdrowia do uregulowania sytuacji prawnej.
Prawo
Przemysł chemiczny czeka na szczegóły unijnego wsparcia dla sektora. Najważniejsza jest obniżka cen energii

Komisja Europejska przedstawiła plan działania dla modernizacji i wzmocnienia konkurencyjności unijnego przemysłu chemicznego. Plan ma być rozwiązaniem najważniejszych wyzwań stojących przed sektorem chemicznym w Europie, w tym m.in. wysokich cen energii i nieuczciwej konkurencji na rynkach zagranicznych. KE chce również promować inwestycje w innowacje, ESG, a także uprościć unijne przepisy dotyczące chemikaliów.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.