Komunikaty PR

Kwintesencja subtelnego wzornictwa. Kojący design w umywalkach nablatowych MODUO

2021-04-14  |  10:40
Biuro prasowe

Podczas aranżacji łazienki stoimy przed wyzwaniem zachowania balansu między stylem, a funkcjonalnością. Umywalki nablatowe z kolekcji MODUO od Cersanit, o klasycznych i organicznych formach są wręcz idealne dla wszystkich znudzonych monotonią i szukających nietuzinkowych rozwiązań dla swojego wnętrza. To propozycje, które inspirują do tworzenia niepowtarzalnej stylistyki oraz rozbudzają wyobraźnię, a także wprowadzą do przestrzeni łazienkowej zupełnie nową energię. Przełam nudę i odważ się na odrobinę designerskiego szaleństwa!

 

Niezbędne wyposażenie każdej łazienki

 

W portfolio Cersanit znajdziemy szeroki wachlarz umywalek nablatowych z kolekcji MODUO, dostępnych w czterech wersjach – okrągłe, owalne, prostokątne oraz nieregularne. Sprawdź nasze propozycje, wybierz swoją ulubioną umywalkę i przekonaj się, jak Twoje pomysły na aranżacje przestrzeni nabierają kształtów.

 

Designerskie formy idealne dla idących pod prąd

 

W portfolio marki Cersanit znajdziemy umywalki nablatowe o oryginalnych, nieregularnych kształtach, które możesz dowolnie ustawiać i obracać na blacie, dopasowując je do wymarzonej aranżacji. Dostępne są w rozmiarach 45 oraz 55 cm. Nie tylko prezentują się efektownie, ale pozwalają również na zaoszczędzenie miejsca w łazience. Umywalki można montować nie tylko na szafkach z blatem, ale też innych rodzajach blatów. Dodatkowo w prosty sposób możemy dopasować do nich armaturę umywalkową: nablatową lub podtynkową. Odkryj je już dziś, zapraszając awangardowe wzornictwo prosto do swojego domu!

 

Klasyka na okrągło

 

Umywalki okrągłe MODUO od Cersanit są dostępne w rozmiarach 35 i 40 cm. Ich koliste kształty zapewnią design, który zaskakuje każdego dnia. Dzięki uniwersalnej, okrągłej formie umywalki, bez problemu wpasują się one zarówno w przytulne, kameralne wnętrza, jak i większe, przestronniejsze pomieszczenia. Ich subtelne wzornictwo to gwarancja wprowadzenia do wystroju kojącej aury, czyniąc z Twojej łazienki ostoję harmonii i naturalną przestrzeń do tak wyczekiwanego relaksu. Umywalki okrągłe sprawdzą się idealnie w rodzinnej łazience, szczególnie jeśli w parze z jedną, zamontujemy także drugą umywalkę. Takie rozwiązanie ułatwi domownikom poranną toaletę i zapewni wygodę użytkowania.

 

Postaw na subtelny owal

 

Tajemnica perfekcyjnej symetrii tkwi w owalu. Umywalka nablatowa owalna z kolekcji MODUO marki Cersanit to idealna propozycja dla miłośników subtelnych rozwiązań, którzy pragną nadać swojej łazience wyjątkowego charakteru i podkreślić jej nowoczesny styl. Zaskakuje jej prosty, owalny kształt oraz elegancka, opływowa forma. Naciesz oczy tą doskonałością, która wydobędzie z przestrzeni łazienkowej subtelny urok i napełni otoczenie lekkością. Szerokość 50 cm będzie odpowiadała każdemu, kto ceni sobie przestrzeń i niezależność. Dodatkowo, umywalka została wykonana z ceramiki szamotowej – o cienkich, 8 milimetrowych ściankach. Tak jak inne umywalki nablatowe od Cersanit, może zostać zamontowana z szafkami z blatem z oferty tej marki. Poznaj czar owalu i odkryj wokół siebie wyjątkową krainę równowagi i codziennego wyciszenia dla duszy i ciała. Postaw na styl w nowoczesnym wydaniu już dziś!

 

A może skusisz się na tradycyjny kształt w nowoczesnym wydaniu?

 

Umywalka nablatowa prostokątna MODUO to idealna propozycja dla wszystkich pragnących odkryć klasykę na nowo i ożywić sprawdzone wzornictwo. Naciesz oko geometrycznym pięknem kątów prostych oraz delikatnie zaokrąglonych krawędzi. Ponadczasowa prostokątna forma umywalki podkreśli styl łazienki, wypełniając pomieszczenie elegancją. Dodatkowo, prostota i minimalizm nadadzą wnętrzu wyjątkowego, nowoczesnego charakteru. Pokaż swoją kreatywność łącząc umywalkę z wybranym blatem i stwórz coś całkowicie unikalnego, o czym zawsze marzyłeś!

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Handel Muszkieterowie rozwijają sieć Bricomarché. Otworzyli 172. sklep Biuro prasowe
2021-05-07 | 16:00

Muszkieterowie rozwijają sieć Bricomarché. Otworzyli 172. sklep

Grupa Muszkieterów kontynuuje ekspansję sieci Bricomarché oferującej klientom produkty do domu i ogrodu. W marcu br. sieć otworzyła 172. sklep, który został zlokalizowany
Handel Badanie PMR: Rajstopy najczęściej kupujemy w dyskontach spożywczych
2021-05-07 | 08:00

Badanie PMR: Rajstopy najczęściej kupujemy w dyskontach spożywczych

Jak wynika z badania PMR zrealizowanego w lutym 2021 r., 59% Polaków zadeklarowało zakup rajstop w ciągu sześciu miesięcy poprzedzających badanie. Blisko 1/3 badanych rajstopy kupiła
Handel Salon Mohito z nową lokalizacją w Avenidzie Poznań
2021-05-06 | 15:45

Salon Mohito z nową lokalizacją w Avenidzie Poznań

Salon Mohito w Avenidzie Poznań przeszedł spektakularną metamorfozę. Od teraz klienci będą mogli zrobić zakupy nie tylko w nowej lokalizacji w Centrum, ale także w zupełnie nowym

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

ZBP: Niekorzystne dla banków rozstrzygnięcia ws. kredytów frankowych oznaczałyby upadek części sektora bankowego. Banki nie byłyby w stanie finansować bieżących potrzeb gospodarki

Dziś Izba Cywilna Sądu Najwyższego w składzie siedmiu sędziów ma się zająć kwestią rozliczeń po ewentualnym unieważnieniu przez sąd umowy kredytu frankowego. Pytania w tym temacie wysłał do SN Rzecznik Finansowy. Z kolei w przyszłym tygodniu izba w pełnym składzie ma wydać uchwałę w sprawie sześciu pytań pierwszej prezes SN również dotyczących frankowiczów. Zarówno kredytobiorcy, jak i banki czekają na rozstrzygnięcie palącego problemu. Według Związku Banków Polskich, choć nie sposób przewidzieć, w którym kierunku ono pójdzie, to jeśli sądzić po wyroku TSUE, stanowisko SN powinno być wyważone i uwzględniać interesy obu stron. To z kolei może przyspieszyć zawieranie ugód.

Transport

Sztuczna inteligencja pomoże zapobiegać wypadkom kolejowym i zwiększy punktualność pociągów. Nad takimi rozwiązaniami pracują polscy inżynierowie

Do wprowadzenia całkowicie autonomicznych pociągów szykują się już zarówno koleje pasażerskie, jak i towarowe. W tej chwili pociągi bez maszynisty funkcjonują tylko na wyodrębnionych liniach, a systemy autonomicznego kierowania są wykorzystywane w metrze m.in. w Paryżu, Sydney czy Szanghaju. Rozwiązania te są rozwijane dzięki sztucznej inteligencji, która dziś wykorzystywana jest na świecie w kolejach dużych prędkości. Chociaż w Polsce są one dopiero na etapie planowania, technologie z zakresu SI są już rozwijane i wdrażane przez polskich przewoźników oraz inżynierów. Wśród korzyści inteligentnych rozwiązań są m.in. większe bezpieczeństwo i zapobieganie awariom, ograniczenie kosztów, większa punktualność pociągów i komfort podróżnych.

Prawo

W 2022 roku zmienią się zasady urlopu rodzicielskiego. Unijne przepisy wymuszą przebudowę Kodeksu pracy

Polska ma czas do sierpnia przyszłego roku, aby wdrożyć zapisy unijnej dyrektywy work–​life balance. Regulacja, która dotyczy równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, wprowadzi ważne zmiany dla rodziców i wymusi przebudowę Kodeksu pracy. Jedną z najważniejszych będzie modyfikacja uprawnień ojców w zakresie korzystania z urlopów rodzicielskich. Ma ona pozwolić kobietom na łatwiejszy powrót do obowiązków zawodowych po urodzeniu dziecka. Wdrożenia unijnego prawa w Polsce będzie pilnować powołana w styczniu przez Fundację Share The Care Rada Programowa, w skład której wchodzą ekonomiści, prawnicy, psycholodzy i socjolodzy, politycy, przedstawiciele biznesu oraz organizacji pozarządowych.

Konsument

Dzieła sztuki ponownie dostępne dla publiczności. Zwiedzający tłumnie wracają do muzeów i galerii [DEPESZA]

Od 4 maja działają już takie instytucje kultury jak muzea i galerie sztuki. Teatry na odmrożenie muszą jeszcze poczekać do końca miesiąca. – Miesiące zamknięcia przekonały nas, że muzeum żyje i wypełnia swoją rolę, gdy odwiedza je publiczność. Bez niej jest tylko pięknym magazynem – mówi Jolanta Hercog z Muzeum Narodowego. Instytucja jest w pełni przygotowana na powrót zwiedzających. W najbliższych tygodniach otworzy dla nich trzy nowe wystawy czasowe, w tym m.in. malarstwa holenderskiego i flamandzkiego. To korporacyjna Kolekcja ERGO Hestii, która z okazji 30-lecia firmy po raz pierwszy zostanie pokazana szerokiej publiczności.