Maxi Zoo z wyróżnieniem Friendly Workplace 2024
Maxi Zoo, lider w branży zoologicznej, zostało wyróżnione prestiżowym godłem „Friendly Workplace 2024” za swoje nowoczesne podejście do zarządzania relacjami z pracownikami i budowanie przyjaznego środowiska pracy. Firma nie tylko troszczy się o swoich klientów i ich zwierzęta, ale również wyznacza nowe standardy w kształtowaniu kultury otwartości, zaangażowania i równowagi między życiem zawodowym, a prywatnym swoich pracowników i pracownic.
Maxi Zoo od lat stawia na kulturę organizacyjną, która sprzyja budowaniu otwartych, partnerskich relacji w miejscu pracy. Kluczową rolę w osiągnięciu tego celu odgrywa przywództwo oparte na wsparciu
i zaufaniu. Kadra menedżerska nie tylko zarządza, ale aktywnie wspiera swoich pracowników i pracownice, rozumiejąc ich potrzeby i dbając o tworzenie przestrzeni do współpracy i wymiany pomysłów. Podejście
to skutkuje zaufaniem i silnym zaangażowaniem zespołu, co jest fundamentem trwałych relacji i wysokiej efektywności.
Kultura Maxi Zoo promuje również różnorodność i inkluzywność, a polityka otwartych drzwi pozwala każdemu pracownikowi i każdej pracownicy na swobodną komunikację z lider(k)ami na każdym poziomie organizacji. Pracownicy i pracownice mogą liczyć na transparentność, otwartość w komunikacji i wsparcie w codziennych wyzwaniach. Dodatkowo możliwość przychodzenia do pracy z pupilami, zarówno w biurze, jak i w sklepach, jest innowacyjnym rozwiązaniem, które zmniejsza stres i wspiera integrację zespołu, tworząc przyjazną atmosferę pracy.
Inwestowanie w rozwój pracowników i pracownic jest niezwykle istotne dla Maxi Zoo. Firma zapewnia liczne szkolenia i programy rozwojowe, które pozwalają na doskonalenie umiejętności i osiąganie kolejnych etapów kariery. „Chcemy nie tylko wspierać naszych pracowników i pracownice na co dzień, ale także dawać im narzędzia i możliwości, które pomogą im w długofalowym rozwoju. Wierzymy, że kiedy inwestujemy w ich rozwój, budujemy lepszą przyszłość dla całej firmy” – wyjaśnia Małgorzata Górska, dyrektorka działu People w Maxi Zoo Polska. Wielu liderów i liderek zaczynało swoją karierę na stanowiskach juniorskich, by dzięki wsparciu i możliwościom oferowanym przez Maxi Zoo awansować
i objąć kluczowe role w firmie. Taki model działania nie tylko wspiera długoterminowy rozwój pracowników i pracownic, ale także wzmacnia ich lojalność i zaangażowanie.
Wyróżnienie „Friendly Workplace 2024” potwierdza, że Maxi Zoo skutecznie buduje środowisko pracy sprzyjające rozwojowi, satysfakcji i integracji swoich pracowników i pracownic. Firma, wyznaczając nowe standardy w obszarze zarządzania, pokazuje, że świadome i empatyczne przywództwo oraz troska o ludzi jest jednym z najważniejszych elementów jej sukcesu.
„Friendly Workplace” to prestiżowe wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy.pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem do polityki personalnej i rozwoju kadry pracowniczej. Otrzymują je firmy, które szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami i pracownicami oraz inwestują w rozwój kompetencji zawodowych oraz zainteresowań swoich zespołów.
Magia podczas szkolenia? Tagomago Hair rusza ze szkoleniami z MAGIC TAPE
Finał III edycji akcji „Dom z Serca”
Dynamiczny rozwój i inwestycja w przyszłość: podsumowanie roku 2024 w sieci fran
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Problemy społeczne
Doświadczenia Ukrainy są cenną lekcją dla polskich medyków. Pomagają się przygotować na potencjalny konflikt
– Ukraińskie doświadczenia z frontu są cenną lekcją dla wojskowych służb medycznych w Polsce, która zmienia podejście do zabezpieczenia medycznego na wypadek ewentualnego konfliktu – mówi gen. broni prof. dr hab. n. med. Grzegorz Gielerak, dyrektor WIM – PIB. Jak podkreśla, wiele się mówi o konieczności zwiększania wydatków na zakupy broni i sprzętu wojskowego, a wciąż stosunkowo mało uwagi poświęca się budowaniu bezpieczeństwa medycznego.
Ochrona środowiska
Rośnie znaczenie zielonych certyfikatów w nieruchomościach. Przybywa ich również w mieszkaniówce
Trend certyfikowania budynków już od wielu lat jest obecny na rynku komercyjnym i dotyczy głównie biurowców i nieruchomości logistycznych. Teraz coraz mocniej wchodzi także do segmentu mieszkań. Liczba certyfikatów dla tego typu inwestycji rośnie, co ma związek z rosnącą świadomością ekologiczną mieszkańców oraz ich chęcią ograniczania kosztów eksploatacji mieszkań.
Konsument
Systemy żywnościowe będą się zmieniać w kierunku bardziej zrównoważonym. Transformacja czeka nie tylko rolników
Europejski Zielony Ład budzi wiele kontrowersji i sprzeciwów, w szczególności w Polsce. Jak przyznaje ekspert zespołu Team Europe powołanego do wyjaśniania polityk Unii Europejskiej, choć w strategii „Od pola do stołu” można poprawić pewne elementy, to jest ona konieczna, by ratować kurczące się zasoby naturalne w Europie. Polska jest dużym producentem rolnym UE i zarazem krajem mocno zagrożonym suszą, więc transformacja systemów żywnościowych jest dla nas szczególnie istotna.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.