Mazars w Polsce ma nową dyrektor HR
Renata Stefanowska
Mazars
ul. Piekna 18
00-549 Warszawa
r.stefanowska|mazars.pl| |r.stefanowska|mazars.pl
22 25 55 200
mazars.pl
Mazars w Polsce informuje, że powołał Katarzynę Partyga na stanowisko Dyrektor HR.
Katarzyna Partyga wnosi do Mazars bogate doświadczenie zdobyte w branży audytorskiej, doradczej i ubezpieczeniowej. Swoją karierę zawodową rozpoczęła jako audytor w jednej z firm tzw. Wielkiej Czwórki (Big4), by kontynuować ją na stanowisku Senior Managera ds. HR i Operacji. Następnie, w roli HR Country Managera, wpierała Partnerów w rozwoju polskiego biura Boston Consulting Group, jednej z najbardziej renomowanych firm doradztwa strategicznego na świecie. Ostatnio Katarzyna pełniła funkcję Dyrektora ds. HR i Administracji oraz członka Executive Committee w brytyskiej firmie ubezpieczeniowej Prudential.
Katarzyna Partyga jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) oraz członkiem ACCA. Ukończyła również Leadership Academy for Poland (LAP) - jeden z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa dedykowany wyróżniającym się Polakom.
"Katarzyna Partyga jest osobą niezwykle energiczną i otwartą, a jej pasją zawodową są ludzie, proaktywne towarzyszenie w ich rozwoju oraz prowadzenie skutecznej polityki personalnej. Jej świeże spojrzenie i cenne doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. Zależy mi, aby Mazars w Polsce był uznawany za doskonałe środowisko pracy i pracodawcę pierwszego wyboru w branży audytu i doradztwa. Powołanie Katarzyny jest kluczowym krokiem naprzód w realizacji tych ambicji." – powiedział Michel Kiviatkowski – Partner Zarządzający Mazars w Polsce.
"Mazars to organizacja prawdziwie skoncentrowana na ludziach. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do firmy i będę miała możliwość kierowania obszarem HR. Korzystając z mojego dotychczasowego doświadczenia pragnę kontynuować politykę budowania angażującej i efektywnej kultury organizacyjnej. Wierzę, że Mazars w Polsce stanie się wyjątkowym i pożądanym miejscem pracy." - powiedziała Katarzyna Partyga, Dyrektor HR Mazars w Polsce.
Mazars jest międzynarodową, zintegrowaną i niezależną firmą specjalizującą się w usługach audytorskich, księgowych, doradczych, podatkowych i prawnych[1]. Firma działa w 91 krajach i terytoriach, korzystając z wiedzy 40 400 specjalistów – 24 400 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars oraz 16 000 poprzez Mazars North America Alliance, wspierając klientów na każdym etapie ich rozwoju.
Działając w Polsce od 1992 Mazars zatrudnia blisko 300 specjalistów w Warszawie i Krakowie oraz obsługuje ponad 800 różnej wielkości polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, oferując im pełen zakres usług w dziedzinie audytu, księgowości i doradztwa kadrowo-płacowego, podatków, konsultingu oraz doradztwa finansowego
BCC: Rewolucji w kodeksie pracy nie będzie
Kariera kobiet w IT, czyli ciągła walka ze stereotypami
5 trendów, które zdominują polski rynek pracy w 2025 roku
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Handel
UE uszczelnia ochronę konsumentów. Producenci i sprzedawcy będą ponosić większą odpowiedzialność za wadliwe i niebezpieczne produkty
W grudniu weszła w życie unijna dyrektywa, która wprowadza nowe przepisy dotyczące odpowiedzialności za wadliwe produkty. Zastąpi ona regulacje sprzed niemal czterech dekad i ma na celu dostosowanie norm prawnych do współczesnych realiów w handlu, czyli m.in. zakupów transgranicznych i online. Wśród najważniejszych zmian znalazły się nowe zasady dotyczące odpowiedzialności producentów i dystrybutorów, a także obowiązki dla sprzedawców internetowych. Państwa mają czas do 9 grudnia 2026 roku na wdrożenie dyrektywy do swoich porządków prawnych.
Problemy społeczne
Rośnie liczba cyberataków na infrastrukturę krytyczną. Skuteczna ochrona zależy nie tylko od nowych technologii, ale też odporności społecznej
W ciągu ostatnich dwóch lat doszło na świecie do ponad 800 cyberataków o wymiarze politycznym na infrastrukturę krytyczną – wylicza Europejskie Repozytorium Cyberincydentów. Ochrona tego typu infrastruktury staje się więc priorytetem. Rozwiązania, które będą to wspierać, muszą uwzględniać nowe technologie i wiedzę ekspercką, lecz również budowanie społeczeństwa odpornego na cyberzagrożenia.
Zagranica
Kolejne cztery lata kluczowe dla transatlantyckich relacji. Polityka administracji Donalda Trumpa może przynieść napięcia
USA i UE są dla siebie nawzajem kluczowymi partnerami handlowymi i inwestycyjnymi, ale obserwatorzy wskazują, że prezydentura Donalda Trumpa może być dla nich okresem próby. Zapowiadane przez prezydenta elekta wprowadzenie ceł na towary importowane z Europy oraz polityka nastawiona na ochronę amerykańskiego przemysłu mogą ograniczyć zakres tej współpracy i zwiększyć napięcia w relacjach transatlantyckich. Jednak wobec eskalacji napięć i globalnych wyzwań USA i UE są skazane są na dalszą, ścisłą współpracę i koordynację swoich polityk.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.