Komunikaty PR

Agata Krawczyk i Bartosz Jeglejewski dołączają do McCANN Poland

2024-02-12  |  13:00
Biuro prasowe

McCANN wzmacnia swój pion strategiczno-kreatywny. Pierwszego marca do zespołu agencji dołączają Agata Krawczyk na stanowisko Strategic Director oraz Bartosz Jeglejewski na stanowisko Creative Director.

Agata Krawczyk obejmie stanowisko Strategic Director i będzie nadzorowała pracę całego działu strategii agencji McCANN i Grupy. Krawczyk, przynosząc ze sobą bogate doświadczenie z DDB Warszawa, gdzie współzarządzała zespołem strategii i jednym z kluczowych business unitów agencji, będzie wspierać McCANN w dalszym rozwoju strategicznym. Agata przez 10 lat była związana z DDB Warszawa, gdzie przeszła praktycznie wszystkie szczeble zawodowe w dziale strategii, zdobywając doświadczenie we wszystkich głównych branżach na rynku. Ostatnio pracowała m.in. dla Pepsi, Cheetos, SEAT & CUPRA i Allegro.

- McCANN to globalnie sieć nr 1 w rankingu Effie, a lokalnie agencja, której udało się osiągnąć bezprecedensowy w historii polskiej reklamy sukces na festiwalu w Cannes. To agencja, z którą na lata pozostają topowi klienci i którą tworzą wyjątkowi ludzie. Bardzo się cieszę, że dołączam do tak silnego zespołu i będę częścią nowego, ekscytującego rozdziału w historii McCANN Poland. – podkreśla Agata Krawczyk, Strategic Director McCANN Poland.

Bartosz Jeglejewski, nowy Creative Director McCANN Poland, przez ostatnie lata pełnił funkcję Creative Group Head’a w Publicis Worldwide Poland i kierował pracami zespołów dla Banku BNP Paribas, Renault, Pru i Mondelez (Oreo, 7Days). Jego projekty zostały nagrodzone łącznie ponad 70 nagrodami w międzynarodowych i krajowych konkursach m.in. Cannes Lions, Golden Drum, Effie, MIXX Europe, KTR (m.in. Charity of the year), Innovation i MIXX (Best in show). Jeglejewski to także współautor m.in. kampanii „Najmłodszy headhunter na świecie”, najczęściej nagradzanego polskiego projektu z 2022 roku, a ostatnio także nagradzanych prac „The Rebel Page” dla Gazety Wyborczej oraz „Kiepski case o szczepieniach” dla Telewizji Polsat.

- Bardzo się cieszę, że dołączam do McCANN Poland, jednej z najbardziej znanych agencji na rynku, nr 1 w światowym rankingu Cannes Lions Agency for Good. Wierzę, że z tak znakomitym zespołem ekspertów będziemy tworzyć wyraziste i kreatywne kampanie, które odpowiedzą na biznesowe wyzwania klientów, przyczynią się do ich wzrostów i na długo zostaną w pamięci odbiorców. – mówi Bartosz Jeglejewski, Creative Director McCANN Poland.

- Agencja McCANN pojawiła się w Polsce już na początku lat 90tych, będąc pierwszą agencją sieciową na naszym lokalnym rynku. Od tego czasu przeszliśmy wiele zmian, które nas rozwijały, ale też pozwalały przez lata utrzymywać czołową pozycję w branży kreatywnej. Dołączenie Agaty i Bartka jest kolejnym ważnym krokiem dla McCANN Poland wzmacniającym pion strategiczno-kreatywny w naszej agencji i Grupie. - mówi Wojciech Borowski, Group CEO McCANN Poland.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Media i PR McCANN Poland z kampanią dla platformy GdzieJakiBiznes.com Mastercard Biuro prasowe
2024-04-15 | 10:00

McCANN Poland z kampanią dla platformy GdzieJakiBiznes.com Mastercard

McCANN odpowiada za kampanię dla nowego, innowacyjnego narzędzia Mastercard – GdzieJakiBiznes.com. Platforma powstała z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach,
Media i PR Podstęp podcast czyli podcast w ciemno!
2024-04-04 | 23:00

Podstęp podcast czyli podcast w ciemno!

Wśród pierwszych gości Maciej Dąbrowski „Człowiek Warga”, Masny i Prykson Fisk. Postęp Grupa połączyła siły z aktorką Ewa Serwą i odpalili nietypowy podcast.
Media i PR Synertime prowadzi biuro prasowe Vis Plantis
2024-03-29 | 11:00

Synertime prowadzi biuro prasowe Vis Plantis

W marcu 2024 r. do grona klientów warszawskiej agencji PR Synertime dołączyła firma Vis Plantis. Agencja realizuje dla spółki działania z obszaru public

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Ochrona środowiska

Zmiany klimatu coraz mocniej uderzają w polskie rolnictwo. W adaptacji wspierają rolników nowe technologie

60 proc. polskich rolników ocenia, że zmiany klimatu mają już duży wpływ na kondycję sektora. 75 proc. z nich obawia się skutków suszy i innych ekstremalnych zjawisk pogodowych, takich jak huraganowe wiatry, grad czy nawalne deszcze. Co trzeci ocenia, że zmiany klimatu są obecnie dużym zagrożeniem dla bezpieczeństwa żywnościowego – wynika z raportu opublikowanego w ubiegłym roku przez Instytut Spraw Publicznych. Eksperci wskazują, że adaptacja do zmian klimatycznych jest niezbędna, żeby utrzymać zarówno rentowność gospodarstw rolnych, jak i ciągłość produkcji żywności. Rolników w coraz większym stopniu wspierają w tym nowe technologie.

Transport

Mocny wzrost sprzedaży paliw płynnych w 2023 roku. W tym roku popyt napędzą nowe inwestycje

W ubiegłym roku sumaryczny popyt na paliwa płynne w Polsce zwiększył się o 6 proc., przy czym popyt na główne paliwa transportowe – benzyny, olej napędowy i gaz LPG – wzrósł o 7 proc. Przełożyło się to na rekordowe wpływy, które branża wpłaciła do budżetu państwa. Daniny od sprzedaży paliw wyniosły w ub.r. łącznie ponad 93 mld zł – wynika z podsumowania POPiHN. Krajową konsumpcję paliw wspomagała w ubiegłym roku m.in. turystyka paliwowa i znaczna liczba samochodów na ukraińskich tablicach rejestracyjnych poruszających się po polskich drogach. Ten rok, w opinii ekspertów, może się okazać jeszcze lepszy. Zapotrzebowanie na paliwa będą napędzać nowe inwestycje rozpoczynane dzięki środkom z UE.

Handel

Rynek dań gotowych z silnym potencjałem wzrostu. Producent makaronów przyspiesza rozwój w tym obszarze

Notowany na GPW producent makaronów i dań gotowych ma za sobą bardzo udany rok i szykuje się na kolejne inwestycje. Grupa zamierza intensywnie się rozwijać w segmencie dań gotowych, w którym dostrzega duży potencjał, i ma ambicję, żeby pozostać liderem tego rynku. Pod koniec tego roku planuje poszerzyć swoje portfolio w tym obszarze. Nie wyklucza także przejęcia firmy z segmentu dań gotowych, bo organiczny rozwój spółki, zgodnie ze strategią, ma być wspierany przez akwizycje na rynku spożywczym.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.