Dan Cake startuje z kampanią produktów grillowych
Pod hasłem „Daj sobie czas na soczystą sztukę” marka przekonuje odbiorców, że gdy sięga się po jej wyroby piekarnicze, grillowanie staje się prawdziwą sztuką.
Bazą przekazu komunikacyjnego kampanii jest nietypowa sesja zdjęciowa, dzięki której wypieki marki Dan Cake stały się elementem artyzmu. Na stronie www.SoczystaSztuka.pl można zapoznać się z inspirującymi zdjęciami potraw oraz przepisami na dania z grilla - bazującymi właśnie na pieczywie Dan Cake - które swoimi nazwami nawiązują do kierunków w sztuce.
Ideę kampanii wzmacniają prowadzone dwutorowo działania: w digitalu, a także w outdoorze. Billboardy przedstawiające produkty grillowe Dan Cake, inspirowane dziełami sztuki, będzie można zobaczyć w największych miastach w całej Polsce, na aż 565 nośnikach.
Wyroby piekarnicze stanowią nieodzowny element kultury grillowania. Konsumenci coraz chętniej sięgają po bułki do hot-dogów czy hamburgerów w różnych wariantach - także te wypiekane na zakwasie, z ciasta brioche czy na bazie mąki pełnoziarnistej. Coraz większą popularnością cieszą się w sezonie grillowym także wypieki o bardziej rzemieślniczym lub etnicznym charakterze, jak tortille czy różnego rodzaju podpłomyki, także znajdujące się w portfolio Dan Cake. Dlatego w ramach kampanii marka ponownie daje konsumentom czas na niespieszne delektowanie się stworzonymi przez nich daniami. Pakowane wypieki Dan Cake cechuje bowiem wygoda użycia - są one gotowe tuż po wyjęciu z opakowania, a w połączeniu z mięsem, bądź jego roślinnymi alternatywami, pozwalają szybko stworzyć ulubione potrawy, które dzięki naszej wyobraźni są nie tylko smaczne, ale i piękne.
Za koncept strategiczny, linię kreatywną, kreacje reklamowe oraz stworzenie strony www akcji odpowiada agencja 19 Południk, która prowadzi również komunikację w mediach społecznościowych oraz dba o PR i kontakt z mediami. Za kampanię outdoorową odpowiadają AMS oraz Clear Channel, a kampanię w digitalu Value Media. Sesja zdjęciowa została zrealizowana przez studio produkcyjne We are foodoo, w składzie Jacek Taranko (foto)
i Kasia Zielińska (food styling i przepisy).
Kampania potrwa do końca lipca br. Strona www akcji:
www.SoczystaSztuka.pl
Oranżada Hellena Party rusza z nową kampanią „Jest okazja? Jest Party!”
Marcin Wysocki objął stanowisko Head of E-commerce w portalu RynekPierwotny.pl
WIŚNIOWSKI w elitarnym gronie Superbrands 2024!
Kalendarium
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii
Jedynka Newserii
Prawo
Ulga na badania i rozwój może być lekiem na rosnące koszty zatrudnienia. Korzysta z niej tylko 1/4 uprawnionych firm
Wysokie koszty zatrudnienia to w tej chwili jedno z poważniejszych wyzwań utrudniających działalność i hamujących rozwój polskich przedsiębiorstw. – Skuteczną odpowiedzią może być ulga badawczo-rozwojowa – wskazuje Piotr Frankowski, dyrektor zarządzający Ayming Polska. Ten instrument umożliwia odliczenie nawet 200 proc. kosztów osobowych, czyli m.in. wynagrodzeń, od podstawy opodatkowania. Ulgę B-+R zna 90 proc. rodzimych przedsiębiorstw, ale korzysta z niej mniej niż 1/4 uprawnionych. Firma, wspólnie z Konfederacją Lewiatan, przedstawiła rządowi szereg rekomendacji działań, które mogłyby te statystyki poprawić.
Farmacja
Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów
Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.
Ochrona środowiska
Europa przegrywa globalny wyścig gospodarczy. Nowa KE będzie musiała podjąć szybkie i zdecydowane działania
Udział Europy w światowej gospodarce się kurczy. Podczas gdy jeszcze w 2010 roku gospodarki UE i USA były mniej więcej tej samej wielkości, tak dekadę później, w 2020 roku Wspólnota znalazła się już znacznie poniżej poziomu amerykańskiego. – Niedługo jedynym, co Europa będzie mogła zaoferować światu, będą konsumenci – mówi europosłanka Ewa Zajączkowska-Hernik. Jak wskazuje, przywrócenie gospodarczej atrakcyjności UE powinno być priorytetem nowej Komisji Europejskiej, ale nie da się tego pogodzić z zaostrzeniem polityki klimatycznej.
Partner serwisu
Szkolenia
Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.