Nowa przestrzeń produkcyjno-eventowa na mapie Warszawy.
Poznaj Studio Co Nieco
Produkcja zdjęć i video, śniadania prasowe, szkolenia, eventy – to tylko kilka propozycji wydarzeń, które można zorganizować w nowym Studiu Co Nieco, zlokalizowanym na warszawskiej Pradze. Jest to zdecydowanie miejsce do zadań specjalnych, na które składa się aż 260 metrów kwadratowych kreatywnej przestrzeni. Sprawdź, jakie możliwości kryje w sobie apetyczne Co Nieco.
Czym zaskakuje Studio Co Nieco?
Od wejścia czuć powiew świeżości, artystycznego potencjału i nieodkrytych możliwości, które drzemią w nowej przestrzeni. To tu powstawać mają niezapomniane kampanie zdjęciowe i produkcje video, a odbywać będą inspirujące spotkania z pogranicza sztuki i biznesu. Od świata kulinariów, przez design, branżę beauty i modę – to wnętrze inspiruje na wszystkich płaszczyznach.
Wyposażenie kulinarnej przestrzeni
260 m2 zostało podzielonych na dwa – mniejsze i większe – studia z w pełni wyposażoną kuchnią, a także zaplecze kuchenne z dodatkową lodówką, zmywarką, piekarnikiem, kuchenką i resztą niezbędnych, ułatwiających pracę narzędzi. Na miejscu możliwy jest także wynajem sprzętu oświetleniowego i mnóstwa kuchennych akcesoriów, które są doskonałym uzupełnieniem smakowitych realizacji i spotkań. W Co Nieco dostępne są także przeróżne elementy scenograficzne – naczynia, przybory, sztućce, tła i inne propsy – wszystko co potrzeba, by umożliwić stworzenie wymarzonego klimatu na zdjęciach.
Większe studio o powierzchni około 100 m2 jest utrzymane w minimalistycznym stylu. Mieści stonowaną kolorystycznie kuchnię z wyspą oraz przytulny salon. Uwagę przyciągają panoramiczne okna, przez które wpada klimatyczne światło. Można to wykorzystać do stworzenia upragnionych, skąpanych w słońcu kadrów lub w razie potrzeby bez przeszkód je przysłonić. Przestrzeń jest tak plastyczna, jak tylko można sobie wyobrazić. Mniejsze studio jest bardziej kameralne, jednak dzięki w pełni wyposażonej kuchni, również daje mnóstwo możliwości na smakowite realizacje.
Przestrzeń skrojona na miarę potrzeb
Studio Co Nieco, to nowy projekt, za który odpowiada Magdalena Malutko - właścicielka studia produkcyjnego i agencji kreatywnej Od kuchni. Kolejna przestrzeń zaskakuje metrażem, ale także doskonałym przystosowaniem do kuchennych wariacji. Jednocześnie jest to miejsce, w którym odbywać się mogą zupełnie inne spotkania, wydarzenia czy eventy. Na życzenie klienta wnętrze może zostać dowolnie zaaranżowane, dopasowując się do indywidualnych potrzeb.
Zależało nam, aby nasze drugie studio tętniło życiem i stało się nowym centrum kreatywnych działań. Na początek – tuż obok realizacji foto i video oraz eventów, odbywać się w nim będą szkolenia eksperckie dla branży spożywczej, FMCG i HoReCa - dodaje Magdalena Malutko, twórczyni studia Co Nieco.
Jak dotrzeć do Studia Co Nieco?
Nowa przestrzeń produkcyjno-eventowa mieści się na Pradze-Południe, przy ul. Grochowskiej 278/303, obok Urzędu Dzielnicy. Miejsce jest dobrze skomunikowane, z centrum Warszawy można trafić tu już w 10 minut.
Więcej informacji o Co Nieco znaleźć można na stronie www.studioconieco.pl. Wszystkich głodnych atrakcyjnych realizacji zapraszamy do śledzenia nowego Studia w social media – na Instagramie i Facebooku.

Jak performance marketing pomaga rosnąć firmom?

25. Kongres Public Relations – ćwierć wieku refleksji, wiedzy i inspiracji

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Rośnie liczba i wartość udzielonych konsumentom kredytów gotówkowych. Gorzej mają się kredyty ratalne oraz te udzielane firmom
Rynek kredytowy w Polsce co do zasady rośnie, choć nierównomiernie. Z danych Biura Informacji Kredytowej wynika, że najlepiej rozwija się segment kredytów gotówkowych dla konsumentów. Wartościowo wzrosła też kwota udzielonych limitów w kartach kredytowych. Według prognoz BIK w całym roku wzrośnie wartość zarówno udzielonych kredytów mieszkaniowych, jak i gotówkowych, choć tych pierwszych poniżej inflacji. Wcześniejsze cięcia stóp procentowych przez RPP nie zmieniły tej prognozy.
Transport
37,5 proc. środków z Planu Społeczno-Klimatycznego trafi na walkę z ubóstwem transportowym. Organizacje branżowe apelują o zmianę priorytetowych projektów [DEPESZA]

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej z końcem czerwca zakończyło konsultacje Planu Społeczno-Klimatycznego, który otwiera drogę do pozyskania 65 mld zł (11,4 mld euro) z unijnego Społecznego Funduszu Klimatycznego. Polska będzie jego największym beneficjentem, a 37,5 proc. budżetu zostanie przeznaczone na bezpośrednie wsparcie osób narażonych na ubóstwo transportowe. Organizacje branżowe oceniają jednak, że walka z tym zjawiskiem może się okazać nieskuteczna. W toku konsultacji zgłosiły swoje zastrzeżenia co do priorytetów w wydatkach i sposobu wsparcia inwestycji w transport rowerowy.
Prawo
Firmy będą mogły przetestować krótszy tydzień pracy z rządowym wsparciem. Nabór wniosków ruszy w sierpniu

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchamia pilotaż krótszego tygodnia pracy. Zainteresowane wzięciem w nim udziału firmy będą się mogły ubiegać o wsparcie finansowe ze strony rządu. Politycy Nowej Lewicy, którzy są pomysłodawcami testu tego rozwiązania, przekonują, że finalnie zyskają na nim wszyscy, zarówno pracownicy, jak i pracodawcy, a ostrzeżenia o spodziewanych problemach gospodarki są mocno przesadzone.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.