Ruszyła letnia loteria Owocowe Smaki Orbit®!
Lato niezmiennie kojarzy nam się z odpoczynkiem, słońcem, długimi wieczorami oraz z owocowymi smakami. Aby zachęcić konsumentów do poznawania i testowania wyjątkowych wariantów z portfolio gum bezcukrowych Orbit®, ruszyła loteria „Owocowe Smaki Orbit®”. Zabawa potrwa do 27 sierpnia. Nagrodą główną jest 8 voucherów o wartości po 10 000 zł do wykorzystania na wymarzoną wakacyjną podróż w biurze turystycznym Rainbow. W ramach loterii na zwycięzców czeka również 2 000 zestawów z zapasem bezcukrowych gum do żucia Orbit®.
Według badań młode pokolenie, szczególnie przedstawiciele generacji Z lubią eksperymentować, w tym testować nowe smaki [1]. Oprócz dobrze znanych miętowych gum, marka Orbit® ma w swoim portfolio wiele ciekawych owocowych propozycji takich jak Orbit® Blueberry, Orbit® Lemon Lime, Orbit® Watermelon, Orbit® Apple, czy Orbit® Strawberry, a loteria konsumencka jest idealną okazją to spróbowania różnych smaków.
Aby wziąć udział w loterii, wystarczy zakupić przynajmniej jedno opakowanie gumy do żucia Orbit® o smaku owocowym, zarejestrować paragon stronie konkursowej: www.owocowesmakiorbit.pl za pomocą elektronicznego formularza oraz zagłosować na ulubiony smak. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 10 oddzielnych paragonów i tym samym uzyskać 10 dodatkowych losów.
Rozlosowanych zostanie aż 8 voucherów o wartości 10 000 zł do wykorzystania na zakup wymarzonych wakacji w biurze turystycznym Rainbow. Przyznane zostanie także 2 000 nagród II stopnia – rocznych zapasów bezcukrowych gum do żucia Orbit®. Losowanie nagród będzie się odbywać raz w tygodniu w okresie od 10 lipca do 28 sierpnia 2023 r. W każdym z nich wyłoniony zostanie zwycięzca jednej nagrody I stopnia oraz 250 zwycięzców nagród II stopnia. Regulamin loterii znajduje się na stronie: www.owocowesmakiorbit.pl.
Loterii będzie również towarzyszyć szeroko zakrojona kampania komunikacyjna. Jej aktywacje zobaczymy w Digitalu, Social Mediach oraz na profilach znanych influencerów. Wykorzystane zostanie również ponad 900 nośników OOH i prawie 500 nośników Digital OOH w 10 miastach. Informacje na temat loterii znajdą się również na 900 rowerach miejskich, a także na 147 nośnikach w 45 letnich kurortach.
[1] Kantar Consulting 2018

Jak performance marketing pomaga rosnąć firmom?

25. Kongres Public Relations – ćwierć wieku refleksji, wiedzy i inspiracji

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Polityka

Unijne mechanizmy ułatwiają zwiększenie wydatków na obronność przez europejskie kraje NATO. Ważnym aspektem infrastruktura podwójnego zastosowania
Wydatki na obronność w krajach NATO mają wzrosnąć do 2035 roku do 5 proc. PKB. W dużej mierze będzie to możliwe dzięki Unii Europejskiej, która stworzyła ramy umożliwiające krajom członkowskim realizację celów NATO w zakresie obronności, nie tylko poprzez finansowanie i inwestycje, ale także poprzez elastyczność budżetową. – To pełna synergia, można powiedzieć, że Unia Europejska współfinansuje razem z państwami członkowskimi cele zdolnościowe NATO – ocenia Paweł Zalewski, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej.
Ochrona środowiska
Rusza budowa lądowej infrastruktury dla projektów Bałtyk 2 i Bałtyk 3. Prąd z tych farm wiatrowych popłynie w 2027 roku

Ruszyła budowa lądowej infrastruktury dla morskich farm wiatrowych Bałtyk 2 i Bałtyk 3 rozwijanych przez Equinor i Grupę Polenergia. To przede wszystkim baza serwisowa w Łebie i dwie stacje elektroenergetyczne. Jednocześnie trwają przygotowania do rozpoczęcia prac na morzu. Pierwszy prąd z obu projektów popłynie w 2027 roku, a w kolejce czeka morska farma wiatrowa Bałtyk 1 – największy i najbardziej zaawansowany projekt II fazy rozwoju offshore.
Edukacja
Uczelnie zaczynają wspólnie walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji. Ruszają badania nad skalą problemu

Szkoły wyższe chcą aktywniej walczyć ze zjawiskiem mobbingu i dyskryminacji zarówno wobec pracowników, jak i studentów. W ramach projektu Bezpieczna Uczelnia będą się wymieniać dobrymi praktykami w zakresie polityki antymobbingowej. Zostaną przeprowadzone także badania na temat obecnej sytuacji w środowisku akademickim. Dotychczasowe badania prowadzone przez Fundację Science Watch Polska wskazują, że mobbing to dość powszechne zjawisko na uczelniach, które przybiera charakterystyczne dla środowiska formy.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.