Komunikaty PR

Światło poranka w nowych kolekcjach Ceramiki Paradyż

2021-04-08  |  16:00
Do pobrania IP ( 0.05 MB )

 Światło poranka w nowych kolekcjach Ceramiki Paradyż

 

Ma nieoceniony wpływ na nasze życie i samopoczucie. Sprzyja pozytywnym emocjom, dodaje energii, buduje nastrój oraz wprowadza harmonię do wnętrz. To właśnie światło, bo o nim mowa, jest motywem przewodnim nowości produktowych Ceramiki Paradyż. Preludium setu Home of Light stanowią kolekcje inspirowane zmieniającym się światłem o poranku: Daybreak, Sunrise i Morning.

 

Home of Light. Dom światła

Set Home of Light, który właśnie zadebiutował na rynku to 12 wyjątkowych kolekcji: Daybreak, Sunrise, Morning, Serene, Silence, Effect, Ray, Freedom, Calm, Afternoon, Feelings i Nightwish. Inspirację do ich stworzenia stanowiło światło, które nieustannie zmienia się w ciągu dnia, począwszy od wschodu, aż do zachodu słońca, wpływając na wystrój naszego wnętrza oraz na nasze emocje. Wszystkie kolekcje wyróżnia bogactwo wzorów oraz szeroki wybór geometrycznych i organicznych struktur, które odpowiednio podkreślone światłem dają wyjątkowe efekty aranżacyjne i wizualne. Na uwagę zasługuje także zastosowanie nowej granili o metalicznym, połyskującym wykończeniu oraz trendowych insert inspirowanych tkaninowym patchworkiem. Nowością jest też struktura panelowa (do układania również w pionie) oraz kształtki i mozaiki, które pozwolą na elastyczne podejście do projektowania i dowolne zestawianie ze sobą poszczególnych elementów kolekcji. Można je także śmiało łączyć z gresami inspirowanymi drewnem, cementem czy kamieniem.

 

Gdy budzi się dzień

Trzy pierwsze propozycje z wyczekiwanych przez rynek i klientów nowych wdrożeń polskiego producenta to ciekawa interpretacja kluczowych momentów wschodzącego słońca: brzasku (Daybreak), wschodu (Sunrise) i poranka (Morning). Ich subtelne wzornictwo doskonale oddaje ideę całej serii Home of Light, w myśl której światło ma niebagatelny wpływ na nas i wnętrza naszych domów. Zachwycający świeżością i subtelnością design przywodzi na myśl radość i energię budzącego się dnia.

 

Daybreak - wnętrze pełne blasku

Płytki bazowe i inserta w formacie 29,8 x 59,8 cm to wyrafinowane połączenie złota i marmuru calacatty w ciepłej tonacji jasnego beżu i bieli, stanowiące doskonałe tło dla spektaklu światła rozlewającego się rano po domu. Łagodna i delikatna kolorystyka zaczerpnięta z barw towarzyszącym chwilom, kiedy noc miesza się z dniem może być świetną bazą do aranżacji pomieszczeń w różnych stylach. W kolekcji znajdziemy także gres w formacie 29,8 x 59,8 cm, który z powodzeniem zastosować na podłodze.

 

Sunrise - ciepło wschodzącego słońca

Wraz ze wschodzącym słońcem kolory zyskują na intensywności, co doskonale oddaje kolekcja Sunrise. Ciepłe odcienie brązu i beżu, delikatnie połyskujące refleksy oraz symetryczne wzory łączą się z ponadczasowym rysunkiem kamienia, tworząc unikalną kompozycję. Dzięki temu możemy uzyskać we wnętrzu efekt przypominający rozświetlone niebo, które wraz z początkiem każdego nowego dnia mieni się całą paletą barw. W kolekcji znajdziemy płytki bazowe w formacie 29,8 x 59,8 cm oraz bardzo charakterystyczną mozaikę ciętą w połysku, z dodatkiem porannej, złotej rosy.  

 

Morning - świeży start

Tryptyk zamyka kolekcja Morning, powstała z inspiracji świeżością poranka i energią płynącą z promieni słońca, które zachęcają nas do podboju świata, spełniania marzeń i zdobywania kolejnych ekscytujących doświadczeń. Różne formaty, panelowa struktura oraz finezyjny rysunek płytek inspirowanych marmurem Carrara pobudzają wyobraźnię, a dominująca w kolekcji biel i srebrzysta szarość pozwala myślom swobodnie płynąć. Oryginalne platynowe dekory w kształcie heksagonu rozświetlą pomieszczenie, odbijając pierwsze błyski poranka. Modne, a jednocześnie ponadczasowe wzornictwo płytek sprawia, że sprawdzą się one w różnych aranżacjach. Szczególnie ciekawie będą prezentować się w stylu glamour i modern classic, tworząc niezwykle udane zestawienie ze szkłem, lustrami oraz klasycznymi dodatkami.

Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Media i PR Performance Marketing w Fantasyexpo Biuro prasowe
2021-04-06 | 01:00

Performance Marketing w Fantasyexpo

Agencja gamingowa Fantasyexpo utworzyła nowe stanowisko Performance Marketing Coordinator, które objął Jakub Kozłowski. Jakub Kozłowski stanie na czele nowo powstałego działu
Media i PR Jak pandemia dokonała rewolucji w branży szkoleniowej?
2021-03-31 | 14:30

Jak pandemia dokonała rewolucji w branży szkoleniowej?

Nowa era szkoleń komunikacyjnych w wirtualnej rzeczywistości Przez ostatni rok wirus przeorganizował nasz styl życia o 180 stopni – zarówno w sferze prywatnej, jak i
Media i PR Srebrna nagroda w konkursie Creativity International Awards dla 19 Południka
2021-03-31 | 13:00

Srebrna nagroda w konkursie Creativity International Awards dla 19 Południka

Agencja została nagrodzona w kategorii Food & Beverage Packaging za projekty stworzone dla marki Mazurro.  Główny motyw komunikacji wizualnej, widoczny m.in. na opakowaniach

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Bankowość

Coraz bliżej rozwiązanie problemu kredytów frankowych. Unieważnienie umów oznaczałoby straty dla banków od 70 mld do nawet 230 mld zł

Kredytobiorcy, którzy zaciągnęli kredyty we frankach, oraz sektor bankowy z niecierpliwością czekają na uchwałę Sądu Najwyższego w sprawie rozstrzygania sporów o kredyty frankowe. Ma ono nastąpić 13 kwietnia. Zdaniem dr. hab. Witolda Potwory z Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Opolu sprawiedliwe wydaje się proponowane przez KNF przeliczanie kwoty kredytu po kursach z dnia ich zaciągnięcia. Być może jednak Sąd Najwyższy zaproponuje inne rozwiązanie. Ekspert podkreśla, że szkodliwe byłoby rozwiązanie obciążające tylko jedną stronę sporu – kredytobiorców lub banki. KNF policzyła, że koszty dla banków w przypadku unieważnienia umów kredytowych mogłyby sięgnąć od 70 do 234 mld zł w zależności od przyjętego wariantu.

Prawo

Firmy rodzinne w Polsce generują 18 proc. PKB i 332 mld zł przychodu. Nowe przepisy mają ułatwić ich funkcjonowanie i sukcesję

W Polsce działa ok. 830 tys. firm rodzinnych. Generują rocznie 332 mld zł, co piąta wypracowana w naszym kraju złotówka jest wynikiem właśnie ich pracy. W ciągu najbliższych pięciu lat w ręce kolejnej generacji przejdzie ok. 57 proc. firm rodzinnych, ale tylko nieco ponad 8 proc. następców deklaruje chęć ich poprowadzenia. Do konsultacji trafił niedawno projekt ustawy o fundacji rodzinnej, który ma pomóc rozwiązać problem sukcesji, umożliwi też firmom rodzinnym stabilny rozwój w perspektywie wielopokoleniowej. – To odpowiedź na oczekiwania prywatnej przedsiębiorczości – ocenia Piotr Aleksiejuk z kancelarii Wojarska Aleksiejuk i Wspólnicy.

Prawo

Transport autokarowy pominięty w Krajowym Planie Odbudowy. Najbardziej poszkodowana będzie tzw. Polska powiatowa

W transporcie wojewódzkim, powiatowym i gminnym jest wykorzystywanych ok. 35 tys. autobusów, których średni wiek wynosi 18,6 lat, ale wiele z nich ma nawet 30 lat i więcej. Na wymianę starego, nieekologicznego taboru nie przewidziano żadnych środków w Krajowym Planie Odbudowy – podkreśla Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji, która zrzesza przewoźników autokarowych. Jak wskazuje, rząd całkowicie pominął potrzeby transportowe tzw. Polski powiatowej, zamiast tego przeznaczając środki na rozwój 1,2 tys. nowych autobusów dla dużych miast.

Farmacja

Choroba Parkinsona coraz częściej dotyka młodych ludzi. Pandemia znacząco opóźnia diagnostykę i leczenie.

– Minęły już czasy, kiedy Parkinson był problemem ludzi starszych. Najmłodszy chory, z którym rozmawiałem, miał pierwsze objawy w wieku 16 lat – mówi wiceprezes Fundacji Chorób Mózgu Wojciech Machajek. Chorobę Parkinsona, na którą cierpi w Polsce ok. 100 tys. osób, diagnozuje się coraz częściej i u coraz młodszych. W ostatnich latach poprawił się dostęp do leczenia zaawansowanego stadium choroby, a w ramach dwóch programów lekowych pacjenci mają dostęp do nowoczesnych terapii infuzyjnych. Kluczowe znaczenie dla sprawności chorych ma jednak wczesne rozpoznanie i wdrożenie leczenia, co ostatnio utrudnia pandemia.