Synertime prowadzi biuro prasowe Vis Plantis
Synertime
Aleja Wyścigowa
02-681 Warszawa
e.potocka|synertime.pl| |e.potocka|synertime.pl
668132416
www.synertime.pl
W marcu 2024 r. do grona klientów warszawskiej agencji PR Synertime dołączyła firma Vis Plantis. Agencja realizuje dla spółki działania z obszaru public relations.
Synertime odpowiada za kompleksową obsługę biura prasowego firmy oraz jej dwóch flagowych linii produktowych – so!flow i Pharma Care. Agencja wdraża strategię Public Relations, w tym przede wszystkim media relations i PR produktów, doradza i wspiera koncepcyjnie działania komunikacyjne Klienta.
Vis Plantis
to jeden z wiodących producentów kosmetyków pielęgnacyjnych w Polsce. Historia firmy sięga 2011 roku, kiedy powstała Elfa Pharm Polska, będąca częścią holdingu Elfa Group. W 2023 roku nastąpił rebranding nazwy firmy na Vis Plantis i początek w pełni niezależnych działań. Firma tworzy kosmetyki przeznaczone do twarzy, ciała oraz włosów, łącząc siłę płynącą z natury z możliwościami, jakie dają nowe technologie.Działania komunikacyjne realizuje dział PR agencji w składzie: Emilia Potocka (liderka projektu), Zuzanna Karasiewicz i Piotr Tomaszewski. Nadzór strategiczny pełni Ewa Kaczmarek, CEO Synertime.
Synertime
to warszawska agencja public relations. Firma istnieje od 2007 roku (od 2012 r. pod marką Synertime) i świadczy usługi we wszystkich obszarach PR. Na jej portfolio składa się ponad 300 projektów zrealizowanych m.in. dla takich marek jak Budimex SA, FBSerwis SA, Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz–System SA, Polskie Elektrownie Jądrowe sp. z o.o., marka KOŁO, Grana Sp. z o.o., marka INKA, LECA Polska sp. z o.o., Ministerstwo Finansów, Türkiye Tourism Promotion and Development Agency, Aromatherapy Associates, Nestlé Polska S.A., SEKO SA, Maspex GMW, Sante, Coca Cola, Anwil SA, Blinkee City, TenderHut SA, Spravia Sp. z o.o., Powermat i wielu, wielu innych.

Jak performance marketing pomaga rosnąć firmom?

25. Kongres Public Relations – ćwierć wieku refleksji, wiedzy i inspiracji

VOICE IMPACT AWARD – ogólnopolski konkurs grantowy dla dziennikarzy i studentów
Więcej ważnych informacji
Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Proces deregulacji nie dotyczy branży tytoniowej. Jest propozycja kolejnej ustawy w ciągu kilku miesięcy
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki nikotynowe, potem propozycja przepisów, które zmierzają do wycofania tych produktów z rynku – przedstawiciele środowisk biznesowych podkreślają, że przygotowywane przez resort zdrowia przepisy wprowadzają chaos legislacyjny w branży tytoniowej. To tym bardziej dziwi przedsiębiorców, że stoi w opozycji do prowadzonego przez rząd procesu deregulacji w gospodarce. W dodatku może mieć negatywne skutki dla budżetu państwa i doprowadzić do skokowego wzrostu szarej strefy.
Bankowość
Grzyby rozkładające tekstylia nagrodzone w konkursie ING. 1 mln zł trafi na innowacyjne projekty dla zrównoważonych miast

Firma Myco Renew, która opracowała technologię rozkładającą tekstylia za pomocą grzybów, została laureatem siódmej edycji Programu Grantowego ING. Motywem przewodnim konkursu skierowanego do start-upów i młodych naukowców był tym razem zrównoważony rozwój miast i społeczności. Łącznie na nagrodzone innowacyjne projekty trafił 1 mln zł. Wśród nich są także bezzałogowe statki powietrzne dostarczające defibrylatory czy system do zbierania deszczówki w blokach.
Prawo
Trwają próby wzmocnienia dialogu społecznego. Niespokojne czasy wymuszają większe zaangażowanie społeczeństwa w podejmowanie decyzji

Według zapowiedzi szefowej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen głos partnerów społecznych i dialog społeczny będą stały w centrum procesu decyzyjnego w Europie. Taki jest cel podpisanego w marcu Paktu na rzecz europejskiego dialogu społecznego. Potrzeba wzmocnienia głosu społeczeństwa jest również podkreślana na forum krajowym. Rząd planuje reformę Rady Dialogu Społecznego, by usprawnić pracę tej instytucji, a przedsiębiorcy wzywają do rzetelnego konsultowania ze stroną społeczną ustaw, które wychodzą z rządu.
Partner serwisu
Szkolenia

Akademia Newserii
Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.