Komunikaty PR

Mieszkaniowy Dzień Otwarty z Andrzejem Bargielem już w najbliższą sobotę

2024-06-19  |  14:00
Biuro prasowe

22 czerwca Grupa Murapol organizuje Mieszkaniowy Dzień Otwarty w 14 miastach w całej Polsce. To świetna okazja, by porozmawiać z doradcami dewelopera o aktualnej ofercie katalogowej oraz czerwcowej promocji. Mieszkaniowego Dnia Otwartego w oddziałach w Siewierzu, Sosnowcu i Bielsku-Białej nie mogą przegapić zwłaszcza miłośnicy górskich wędrówek, wspinaczki i jazdy na nartach. Biura sprzedaży w tych miastach odwiedzi bowiem Andrzej Bargiel, wybitny polski skialpinista i ambasador Grupy Murapol.

Sobotnie spotkania z doradcami dewelopera to idealny moment, by uzyskać więcej informacji nie tylko o standardowej ofercie katalogowej, ale i o aktualnej promocji „Nawet 2 lata bez rat kredytowych”. By wziąć udział w czerwcowej akcji, wystarczy wybrać mieszkanie spośród ponad 3,5 tys. propozycji w 24 inwestycjach w całej Polsce, wypełnić formularz kontaktowy i umówić się na rozmowę z doradcą Grupy Murapol na temat możliwej do uzyskania nagrody na poczet rat kredytowych. Co ważne, wysokość nagrody uzależniona będzie od ceny wybranego mieszkania.

Mieszkaniowy Dzień Otwarty odbędzie się w biurach sprzedaży dewelopera w Bydgoszczy, Bielsku-Białej, Chorzowie, Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Siewierzu, Sosnowcu, Toruniu, Tychach i we Wrocławiu. Doradcy będą do dyspozycji klientów od godz. 9.00 do 14.00 i z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące ich pytania.

- 30 pierwszych osób, które skorzystają z naszej promocji, będzie mogło zapomnieć o ratach kredytu hipotecznego nawet na 2 lata! Myślę, że to doskonały powód, by przyjść na Mieszkaniowy Dzień Otwarty i dowiedzieć się więcej na temat czerwcowej akcji specjalnej. Sobotnie spotkania to wręcz idealna okazja, by zaznajomić się z aktualną ofertą i wybrać dla siebie wymarzone mieszkanie z różnorodnego portfolio Grupy Murapol. Ciekawą atrakcję przygotowaliśmy też dla naszych klientów w Siewierzu, Sosnowcu i Bielsku-Białej. Gościem w biurach sprzedaży w tych miastach będzie Andrzej Bargiel, ambasador Grupy Murapol. To nie tylko wyjątkowa okazja do zrobienia wspólnych zdjęć czy porozmawiania z tym słynnym polskim narciarzem wysokogórskim i himalaistą. Podczas spotkań będzie można również otrzymać książkę o K2 z autografem Andrzeja Bargiela. Warto już dziś zapisać w swoim kalendarzu datę 22 czerwca, a w sobotę odwiedzić wybrany oddział - mówi Łukasz Tekieli, dyrektor ds. sprzedaży w Grupie Murapol.

Andrzej Bargiel odwiedzi biura sprzedaży w:

•          Siewierzu przy ul. Jeziornej 153 – godz. 9.00-10.00,

•          Sosnowcu przy ul. Klimontowskiej 45 – godz. 10.30-11.30,

•          Bielsku-Białej przy ul. Muszlowej – godz. 12.30-13.30.

Więcej informacji
Newseria nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz inne materiały (np. infografiki, zdjęcia) przekazywane w „Biurze Prasowym”, których autorami są zarejestrowani użytkownicy tacy jak agencje PR, firmy czy instytucje państwowe.
Ostatnio dodane
komunikaty PR z wybranej przez Ciebie kategorii
Nieruchomości Jak mocno podrożały działki w 2023 roku? Biuro prasowe
2024-06-21 | 09:00

Jak mocno podrożały działki w 2023 roku?

Niestety, w Polsce nadal brakuje szczegółowych, ogólnodostępnych oraz szybko publikowanych informacji cenowych na temat obrotu działkami. Właśnie dlatego musimy posiłkować
Nieruchomości Ile trzeba wydać na nowe mieszkanie nad morzem, jeziorem i w górach? [RAPORT]
2024-06-20 | 11:00

Ile trzeba wydać na nowe mieszkanie nad morzem, jeziorem i w górach? [RAPORT]

Myli się ten, kto sądzi, że najdroższe nowe mieszkania są w Warszawie czy Krakowie. Często o wiele więcej trzeba zapłacić za tzw. wakacyjny apartament w nadmorskich czy górskich
Nieruchomości Inwestycje w nieruchomości w Polsce - czy mają sens w 2024 roku?
2024-06-20 | 01:00

Inwestycje w nieruchomości w Polsce - czy mają sens w 2024 roku?

Inwestowanie w nieruchomości od lat jest jednym z popularniejszych sposobów na pomnażanie kapitału. Jak wynika z raportu „Postawy Polaków wobec finansów”,

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Finanse

Polskie samorządy zaczynają wydatkować pieniądze z KPO. Obawiają się, że nie wystarczy im na to czasu

– Środki z KPO i pieniądze z nowego unijnego budżetu, których wydatkowanie też się w tym momencie rozpoczyna, to może być dla nas ostatnia szansa na pozyskanie tak dużych zewnętrznych funduszy – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, prezydentka Sopotu. Jak wskazuje, polskie samorządy mają już na starcie duże opóźnienia w wydatkowaniu środków z Krajowego Planu Odbudowy, dlatego problemem może być czas na to przeznaczony, który upływa w 2026 roku. – Jako samorząd oczekujemy przede wszystkim bardzo szybkich konkursów i programów. Oczekujemy również przesunięcia choćby części środków z części pożyczkowej na część dotacyjną albo deklaracji rządu, że być może te pożyczki zostaną jednak częściowo umorzone. Bez tego będzie nam ciężko – podkreśla prezydentka Sopotu.

Transport

Prezes CPK: Czekamy na decyzję kierunkową rządu. Od 1 lipca spółka przechodzi pod nadzór Ministerstwa Infrastruktury

– Chcielibyśmy uzyskać w możliwie jak najkrótszym terminie informacje ze strony rządu o tym, czy i w jakim zakresie ta inwestycja będzie realizowana, na jakie wsparcie możemy liczyć – mówi Filip Czernicki, prezes zarządu Centralnego Portu Komunikacyjnego. Jak podkreśla, ze względu na ogromną skalę inwestycji i nakłady na nią potrzebne spółka potrzebuje jasnych, dobrze określonych priorytetów. Prezes CPK spodziewa się, że ogłoszenie nastąpi w najbliższych dniach, najpóźniej do końca czerwca. Zbiegnie się to ze zmianami formalnymi w kontekście nadzoru.

Ochrona środowiska

Polska wciąż w unijnym ogonie pod względem rozwoju sektora biogazu. Nie pomogła specustawa, barierą pozostają wysokie koszty

Potencjał produkcyjny polskiego rolnictwa jest jednym z największych w Europie, ale wciąż nie przekłada się to na rozwój sektora biogazu. W rejestrze prowadzonym przez KOWR figuruje w tej chwili zaledwie 167 instalacji biogazowych o łącznej mocy zainstalowanej nieco ponad 156 MW. Pod tym względem Polsce wciąż daleko m.in. do sąsiednich Czech, a do poprawy sytuacji jak na razie nie przyczyniła się nawet wprowadzona w ubiegłym roku specustawa. Barierą pozostają m.in. wysokie koszty. Eksperci wskazują na pilną potrzebę stworzenia impulsów dla rozwoju tego sektora, ponieważ biogazownie odpowiadają na cały szereg problemów związanych nie tylko z transformacją energetyczną.

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Szkolenia

Akademia Newserii

Akademia Newserii to projekt, w ramach którego najlepsi polscy dziennikarze biznesowi, giełdowi oraz lifestylowi, a  także szkoleniowcy z wieloletnim doświadczeniem dzielą się swoją wiedzą nt. pracy z mediami.